منتشرشده در اجزای داخلی

چگونه بایوس مادربرد را آپدیت کنیم

نویسنده: تاریخ انتشار:27 فروردين 1394
چگونه بایوس مادربرد را آپدیت کنیم

یکی از کارهایی مهمی که شما نباید فراموش کنید، آپدیت کردن بایوس مادربرد می باشد. بعضی ها فکر می کنند که اینکار بسیار سخت می باشد، در صورتی که اینطور نمی باشد و برعکس کار راحتی است ولی فقط شما باید در آپدیت بایوس مادربرد چند نکته رو توجه کنید که در این مقاله می خواهیم آنها را به شما بگوییم.

بخش 1 از 3: بایوس چیست؟

1بایوس مخفف کلمات basic input/outpu system است. زمانی‌ که کامپیوتر را روشن می‌کنید، بایوس وارد عمل شده و تست‌های اولیه و ثانویه را برای راه‌اندازی (بوت) کامپیوتر انجام می‌دهد. بایوس یک نرم‌افزار سطح پایین سیستمی است که بدون اینکه مانعی برای انجام کار شما باشد، اجرا می‌شود. برای مثال در صورتی که ولتاژهای سیستم مناسب باشند، این قسمت، کارت گرافیک، پردازنده، رم و منبع تغذیه را بازبینی می کند. در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد، شما رو توسط بیب هایی رمزگونه با خبر می کند.

بخش 2 از 3: پیدا کردن ورژن بایوس مادربرد

1اول از همه شما باید بررسی کنید که آیا ورژن جدیدی برای بایوس شما آماده است یا نه. ولی قبلش باید بررسی کنید ورژن بایوس شما چند می باشد. می توانید از " مقاله چگونه ورژن بایوس مادربرد خود را پیدا کنیم " استفاده کنید.

2بعد از فهمیدن ورژن باید ببینید آیا آپدیتی آماده است یا خیر. روش های گوناگونی برای اینکار وجود دارد که یکی از آنها، مراجعه کردن به سایت سازنده مادربرد می باشد.

بخش 3 از 3: دانلود کتاب آموزش آپدیت بایوس

1شما کاربران عزیز می توانید با دانلود کتاب زیر به صورت کامل و همراه با تصویر روش آپدیت مادربرد های ما برندهای متفاوت را ببینید و دیگر نیاز به توضیحات بیشتر ما نمی باشد. امیدواریم از این کتاب استفاده لازم را ببرید.

" دانلود کتاب آموزش آپدیت بایوس مادربرد "

Submit to DeliciousSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
آخرین ویرایش در 01 ارديبهشت 1394
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نوشتن دیدگاه