روابط و ازدواجسبک زندگی

چگونه با دوست دختر خود رفتار کنیم

همیشه برای اکثر افراد این سوال پیش میاد که وقتی با یک دختر دوست شدند چگونه با آن رفتار کنند که ناراحتش نکنند.

همیشه برای اکثر افراد این سوال پیش میاد که وقتی با یک دختر دوست شدند چگونه با آن رفتار کنند که ناراحتش نکنند. روش های گوناگونی برای رفتار با دوست دختر خود وجود دارد که در این مقاله به آن می پردازیم، که چگونه با یک دختر صحبت کنید یا درباره چه موضاعاتی صحبت کنید با او.

بخش ۱ از ۳ : رفتار با دوست دختر خود همراه با احترام بخش ۱ از ۳ : رفتار با دوست دختر خود همراه با احترام

1با او با مهربانی صحبت کنید. با دوست دختر خود صحبت کنید، به طریقی که می خواهید با یک دوست نزدیک خود صحبت کنید. به این نکته دقت داشته باشید یک رابطه سالم همیشه مبتنی بر احترام متقابل است.

 • لحن صحبت خود را مدیریت کنید. با تن صدایی صحبت کنید که او بفهمد برایش اهمیت دارید. فریاد نزنید و زود عصبی نشید.
 • سعی کنید او را با اسم خودش زیاد صدا نکنید. برای مثال نفسم، عشقم، خانومم عباراتی می باشد که می توانید جای اسم او استفاده کنید.

2به زبان بدن خانم ها توجه کنید. زبان بدن خانم ها، کلید درک احساسات فرد در سطح عمیق تر از آنچه که ممکن است به صورت شفاهی بیان شود، می باشد. کارشناسان می گویند که حدود ۵۵ درصد از ارتباطات شامل زبان بدن است، بنابراین نشانه های غیر کلامی دوست دختر شما ممکن است به شما اطلاعاتی در مورد احساسات خودش به شما بدهد.

 • اگر دوست دختر خود از لحظه ای لذت ببرد، زبان بدن او این احساس را نشان می دهد. او یا می خندد یا به سمت شما می آید یا ارتباط چشمی برقرار می کند.
 • هنگام صحبت با شما، او حالتی عصبانی، ناراحت یا سرد دارد. این معنی بدی دارد.

3همانطوری که خودتان یه کاری انجام میدید و دوست دارید برای همه تعریف کنید و به خودتان افتخار می کنید برای دوست دختر خود نیز باید همچین حسی داشته باشید. اگر کاری انجام می دهد یا نظری دارید به او افتخار رده و تشویقش کنید.

4صادق باشید. صداقت سنگ بنای تمام روابط سالم است. اینکه از اول رابطه خود صادق باشید بسیار مهم می باشد. در حالی که گاهی اوقات دشوار است صادق باشید، اما همیشه بهترین سیاست است.

 • صادق باشید از آغاز. به جای ریسک دروغ گفتن، فقط از ابتدا صادق باشید. یک رابطه مبتنی بر دروغ هرگز شما را واقعا خوشحال نخواهد کرد.
 • اگر دروغ گفته اید، آن را قبول کنید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دوست دخترتان حقیقت را از شما و نه از شخص دیگری بشنود.

5از او معذرت خواهی کنید وقتی که ناراحتش می کنید. عذرخواهی یکی از بهترین روش ها برای نشان دادن احترام به دوست دخترتان می باشد.

بخش ۲ از ۳ : نشان دهید به دوست دخترتان اهمیت می دهید بخش ۲ از ۳ : نشان دهید به دوست دخترتان اهمیت می دهید

1بگذارید او بفهمد که به او فکر می کنید. یک پیام متنی ساده یا تماس تلفنی اگر از هم دور هستید، کمک می کند که دوست دخترتان فکر کند که او برای شما مهم است و بهش اهمیت می دهید.

 • یک پیام ساده را امتحان کنید: “فقط می خواستم به شما بگویم که من در مورد شما فکر می کنم.”
 • با یک تعریف شروع کنید: “لبخند زیبای امروز تو، تمام روز تو ذهنم موند امروز.”

2کاری کنید که احساس خاص بودن کند. این که آیا شما تنها هستید یا در میان همه توجه خود را به دوست دختر خود دهید و بگذارید حس کند که شما دیوونه او هستید.

 • از او تعریف کنید. مدل لباس، مدل موی جدید و از هر چیز او که برای شما جذاب هست تعریف کنید.
 • هنگامی که به شما کمک می کند از او تشکر کنید.

3او را سورپرایز کنید. سورپرایز فرقی نمی کند که چقدر بزرگ یا کوچیک باشد، مهم این است که دوست دختر شما علاقه اش به شما بیشتر می شود.

 • برای او یک یادداشت بنویسید و بگویید که چقدر دوستش دارید.
 • برایش گل بخرید.
 • یک روز مهم را به او تبریک بگویید.

بخش ۳ از ۳ : وقت گذاشتن با دوست دختر خود بخش ۳ از ۳ : وقت گذاشتن با دوست دختر خود

1یک روز خاص که می دانید دوست دختر شما از آن روز خوشش میاد آید بیرون بروید و یک جشن دو نفره بگیرید. برای مثال برای سالگرد اولین دیدارتون بیرون بروید یا برای جشن تولدش یه کاد بگیرید. می توانید آلبوم خواننده ای که دوست دارد را براش تهیه کنید.

2یک فعالیت جدید را با هم شروع کنید. آیا شما همیشه می خواستید از وایکینگ استفاده کنید اما هرگز فرصتی نداشتید؟ حال فرصت خوبی می باشد که با دوست دختر خود این ورزش را انجام دهید و اینکار باعث می شود دختر احساس کند که قسمتی از زندگی شما شده است و شما برایش مهم می شوید.

نکات آموزشی این بخش :

١- در مواجه با دخترها شنونده خوبی باشید . دخترها علاقه زیادی به صحبت کردن دارند.

۲- سعی کن وقتی با دوست دخترت قرار داری ! خوشبو باشی !

۳- پشت تلفن همیشه با صدای آرام هنگام صحبت کردن اونو تایید کنید ! مثل: آهان…خوب؟ … نه بابا؟ جدی؟

۴- دوست دختر تو زنت نیست که بهش بگی برو اینجا نرو اونجا !! اینو نپوش . فلان کارو نکن !

۵- به اون وعده های تو خالی ندید .وقتی با کسی فقط قصد دوستی دارید میتونید اینو از اول بهش بگید لزومی نداره برای اینکه اونو راضی نگه دارید تا به دوستی با شما ادامه بدید بهش وعده سر خرمن بدید این دلیلی بر ضعف شماست که مجبور به استفاده از نیرنگ شدید .

۶- هرگز اونها رو با کسی مقایسه نکنید .

۷- بیشتر سوال کننده باشید و کمتر راجع به خودتون اطلاعات بدید بیشتر اطلاعات کسب کنید.

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

 1. به نظری مه باید همرای دوست دختر خودت خوب صحبت کنم روی خوب داشته باشم در هر چیز که خوش میشه باید هموی کار کنم تا که دل اش نشکنه خوش باشد هر ما یک خودم دارم که همرای دوست دختر خود رابط جنسی داشته باشم یا نه

 2. من یک ماه با یک نفر آشنا شدم_ اون معمولا منو تا خونه نمیرسونه و یا وسطای راه پیاده م میکنه_ واقعا ناراحت میشم از این رفتارش ولی چون اوایل رابطه س بهش چیزی نمیگم چون دلیلی نمیبینم ازش انتظار داشته باشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن