اینترنتدیجیتال

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

تبدیل یک ویدیو یوتیوب به یک فایل MP3 یکی از راههای ساده برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه شما به صورت بهینه و سریع است. برای این کار راههای متفاوتی وجود دارد. اولین روش استفاده از وب سایت هایی که برای انجام این کار طراحی شده و نیاز به دانلود و استفاده از هیچ گونه نرم افزاری نیست. استفاده از نرم افزار یا افزونه ها برای کسانی که دانلود کردن اهمیتی ندارد. توجه داشته باشید که هر سه روش می توانند MP3 هایی با کیفیت مشابه برای دانلود تولید کنند و این فقط بستگی به سلیقه شما دارد.

روش ۱ از ۳ : تبدیل فیلم های یوتیوب با استفاده از وب سایت

۱به وب سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید به MP3 تبدیل شود را انتخاب کنید.

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

۲ویدیو را پخش کنید تا از درست بودن لینک آن در قسمت نوار آدرس ( Browser ) مطمئن شوید.

۳سپس لینک را از قسمت نوار آدرس ( Browser ) کپی کنید. می توانید با هایلات کردن لینک و زدن دکمه های ctrl+c آن را کپی کنید.

۴وب سایت تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3 را پیدا کنید. برای اینکار یه صفحه جدید باز کنید و ” تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3″ را در موتور جستجو بنویسید و یک وب سایت رایگان برای انجام اینکار انتخاب کنید.

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

۵لینکی را که از قسمت نوار آدرس کپی کردید را در محل مناسبی از سایت که مشخص شده است قرار دهید. برای انجام اینکار در محل مشخص شده راست کلید کنید و گزینه “paste”را انتخاب کنید و یا با استفاده از دکمه ترکیبی ” ctrl+v “. سپس روی تبدیل یا convert کلیک کنید تا فایل ویدیویی شما تبدیل شود.

  • منتظر شوید تا تبدیل انجام شود.
  • بعد از مشاهده لینک، بر روی MP3″ دانلود” کلید کنید.

روش ۲ از ۳ : تبدیل با استفاده از افزونه مرورگر

۱با توجه به نوع مرورگر خود ( فایرفاکس ، کروم،… ) “افزونه تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3” را دانلود کرده و برروی مرورگر خود نصب کنید.

۲به وب سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید به MP3 تبدیل شود را انتخاب کنید. باید دکمه ای در بالا یا پایین تصویر مشاهده کنید.

  • اگر مشکلی در پیداکردن دکمه و عملکرد افزونه دارید به سایتی که افزونه را دانلود کردید بروید و دستورالعمل افزونه را مطالعه کنید.

روش ۳ از ۳ : تبدیل با استفاده از نرم افزار

۱“نرم افزار تبدیل ویدیو یوتیوب به MP3” را در موتور جستجو بنویسید و یک نرم افزار تبدیل، دانلود کنید. بعد از دانلود برنامه را نصب و اجرا کنید.

چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

۲به وب سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید به MP3 تبدیل شود را انتخاب کنید سپس لینک را از قسمت نوار آدرس (Browser) کپی کنید.

۳بعد از کپی کردن آدرس، به برنامه ایی که دانلود کرده اید باز گردید و باید یک بخش داشته باشد که بتواند آدرس کپی شده را در آن پیست کنید. حال نوع فرمتی را که می خواهید تبدیل کنید را انتخاب کرده و سپس روی کانور کلیک کنید تا فایل شما تبدیل شود.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن