لباسمد

چگونه مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

زمانی که موی سر شما بلند و ضخیم است، پیدا کردن مدل مویی که به آن بیاید و به خوبی با توجه به نوع مو حالت بگیرد سخت است. این مقاله باید به شما کمک کند که به موی ضخیم خود رسیدگی کنید و ظاهری فریبنده به آن دهید.

1محصولات مناسبی را برای موی سر خود انتخاب کنید: زمانی که شما از محصولات مناسب موی سر خود استفاده می کنید حالت دادن به موی سر آسان تر می شود. اندکی تحقیق کنید و مشخص کنید که موی سر شما در چه طبقه بندی قرار میگیرد. استفاده از محصول مناسب برای حفظ سلامت موی ضخیم بسیار مهم است. اگر شما نمی دانید چه محصولی را باید استفاده کنید از یک متخصص یا یک دوست سوال کنید. زمانی که مو سالم باشد، دستکاری کردن و حالت دادن به آن به شیوه های مختلف بسیار آسان می شود.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

2موی سر خود را باز کنید: اگر نمی توانید موی ضخیم خود را تحمل کنید، با باز کردن آن به صورت رشته رشته آن را به حالت نازک در آورید. اگر موی شما به صورت طبیعی مجعد است، این امر باعث می شود فر موی شما به حالت طبیعی خود را نمایان کند. اگر موی سر شما صاف است، این امر باعث می شود که جدا جدا به خود بگیرد و به خوبی شکل گیرد. زمانی که موی ضخیم لایه های مختلف دارد حالت دادن به آن آسان تر می شود. لایه های مختلف باعث می شود مو سبک تر و نازک تر به نظر اید.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

3به کوتاه کردن مو فکر کنید: بری بعضی از دختران کوتاه کردن مو یک مسئله بسیار حساس به شمار می رود و بسیاری از آن ها در مورد چنین چیزی اصلا فکر هم نمی کنند. ولی اگر شکل صورت شما متناسب است، موی کوتاه شاید به خوبی به شما بیاید. مدیریت و حالت دادن موی کوتاه بسیار ساده است، کوتاه تر کردن مو باعث می شود که ظاهر شما بسیار زیباتر شود.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

4موی خود را با گیره سر ببندید: گاهی اوقات داشتن موی ضخیم باعث می شود که موی شما حالت بی شکل و لخت به خود داشته باشد. ولی با اینحال زمانی که تعداد شکل هایی که واقعا می توانید با استفاده از یک گیره سر یا کلیپس به موهای خود دهید را در نظر بگیرید شگفت زده می شوید. اندکی از موهای نزدیک به جلوی صورت خود را در دست بگیرید و آن را به عقب بکشید و با گیره سر محکم کنید. همین کار را با موهای اطراف سر خود بکید تا یک حالت موی عالی به دست آورید.

5موی خود را ببافید و روی شانه قرار دهید: چیز متفاوتی را امتحان کنید. باقتن مو می تواند به این شیوه شکل عالی به موهای ضخیم شما دهد، شما می توانید به حالت دم اسبی موی بافته را روی شانه های خود رها کنید تا موی شما حالت بی شکل عالی به خود بگیرد. نه تنها این حالت مو بسیار فوق العاده بلکه حفظ و درست کردن آن بسیار آسان است.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

6حالت مو به شکل صاف را در نظر داشته باشید: اگر موهای شما سالم نباشد به دست اوردن این حالت سخت است بنابراین مطمئن شوید که نهایت تلاش خود را برای حفظ این حالت می کنید. صاف کردن موهای ضخیم به نسبت موهای نازک تر سخت تر می باشد ولی نتیجه ای که به دست می آید زیبا است. بهترین روش برای صاف کردن موی ضخیم این است که ابتدا موی خود را به جز لایه انتهایی با گیره ببندید، سپس سراسر این لایه را صاف کنید و سپس همین کار را با هر لایه از موی خود تکرار کنید. می توانید از یک اسپری هم برای صاف سازی امتحان کنید.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

7می توانید مدل مو چتری را نیز امتحان کنید: بهترین نکته در رابطه با حالت مو چتری این است که هر نوع مویی می تواند آن را به خود بگیرد، تا زمانی که موهای شما به طور کامل مجعد نباشد. با استفاده از این حالت مو شما موهای ضخیم خود را به خوبی سبک می کنید. شما می توانید حالت چتری موی خود را برای داشتن ظاهری زیباتر صاف کنید یا برای اینکه صورت شما حالت راحت تری به خود بگیرد موج طبیعی این مدل مو را دست کاری نکنید. مدل مو چتری به طور کلی بیشتر به افرادی می آید که شکل صورت آن ها لاغر است و به خوبی می توانند اگر روی پیشانی آن ها چیزی است با این حالت بپوشانند.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

8فر کنید: یکی از جنبه های عالی داشتن مو ضخیم قابلیت فر خوردن آن است. اگر تا حالا فر نکرده اید می توانید آن را امتحان کنید. ابتدا قسمت هایی که به صورت شما از همه بیشتر نزدیک است را فر بدهید تا مشاهده کنید چقدر زیبا به صورت شما شکل می دهند. سپس اگر فکر می کنید همین کار را می توانید با سایر نقاط سر خود بکنید هرجا که فکر می کنید مناسب است را فر بدهید، برای این منظور می توانید از اتوهای مخصوص فر استفاده کنید. برای اینکه فر موهایتان تازه و شیک باقی بماند از اسپری مو استفاده کنید.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

9موی خود را در پشت سر جمع کنید ( می توانید با تل آن را جمع کنید ). راه های مختلفی برای انجام کار است، موی جمع شده می تواند بی نظم باشد، به یک طرف جمع شده باشد، طول جمع شدگی زیاد باشد و موارد دیگر. جنبه فوق العاده این حالت این است که موهای ضخیم هر کدام از حالت های فوق را می توانند به خود بگیرند. زمانی که شما موی خود را جمع می کنید حفظ آن آسان است و دیگر نیازی نیست نگران بی شکل بودن موهای خود باشید. یک حالت مناسب انتخاب کنید و اندکی به موهای خود اسپری مو بزنید تا موها به خوبی در دست قرار گیرند.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

10با استفاده از چیزهای مختلف موهای خود را تزیین کنید: برای این منظور چیزهای زیادی را می توانید امتحان کنید از یک گیره زیبا گرفته تا شاید حتی گل. گاهی اوقات یک هد بند نیز می تواند ظاهر موها و شمارا عوض کند. کمی چیزهای مختلف را امتحان کنید. یک روسری ساتن زیبا نیز باعث می شود که موی شما زیبا دیده شود و در برابر سرما و گرما محافظت شود. چیزهای مختلف را با حالت های موی مختلف امتحان کنید تا بهترین چیزی که مناسب تان است پیدا کنید.

چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن