دیجیتالشبکه و امنیت

چگونه آنتی ویروس مک آفی را غیر فعال کنیم

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که می خواهید یک نرم افزار و یا یک بازی نصب کنید و راهنمای نصب آن گفته که اول آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید، اما شما این کار را بلد نیستید. در این مقاله که دارای دو بخش است، در بخش اول می گوییم که چگونه آنتی ویروس خود را موقت غیر فعال کنید و در بخش دوم آموزش پاک کردن آن را آموزش می دهیم.

بخش ۱ از ۲: غیر فعال کردن موقتی مک آفی

۱باز کردن مک آفی: از گوشه سمت راست دسکتاپ خود، روی لوگو آنتی ویروس کلیک کنید تا باز شود. لوگو به صورت قرمز رنگ است که وسط آن “M” حک شده.

چگونه آنتی ویروس مک آفی را غیر فعال کنیم

۲بعد از انجام مرحله ۱، حال باید روی “Real-Time Scanning” کلیک کنید که فعال می باشد.

چگونه آنتی ویروس مک آفی را غیر فعال کنیم

۳برای غیر فعال کردن “Real-Time Scanning” باید روی دکمه Turn Off همانند شکل زیر کلیک کنید.

آموزش آنتی ویروس مک آفی

۴خاموش کردن فایروال: حال باید این بخش را هم غیر فعال کنید. برای اینکار به صفحه اصلی آنتی ویروس خود بروید و دنبال “Firewall” بگردید و روی آن کلیک کنید. سپس مانند مرحله ۳ آن را غیر فعال کنید.

آموزش آنتی ویروس مک آفی

بخش ۲ از ۲: پاک کردن آنتی ویروس مک آفی

۱برای پاک کردن مک آفی باید اول به کنترل پنل بروید. کاربران ویندوز ۸ و ۸٫۱ می توانند با فشار دادن دکمه پنجره و X، یک لیست در سمت چپ صفحه ظاهر می شود که در اینجا می توانید دنبال کنترل پنل بگردید و روی آن کلیک کنید.

پاک کردن آنتی ویروس مک آفی

۲بر روی “Uninstall a program” کلیک کنید. کاربرانی که از ویندوز اکس پی استفاده می کنند، باید روی “Add/Remove Programs” کلیک کنند.

آموزش پاک کردن آنتی ویروس

۳از لیست که ظاهر می شود، دنبال اسم مک آفی بگردید و روی آن کلیک کنید. سپس از بخش بالا روی “Uninstall” کلیک کنید. شما باید تمامی برنامه هایی که نام مک آفی دارند با این روش پاک کنید.

آموزش پاک کردن آنتی ویروس

۴توجه کنید یک نرم افزار رایگان نیز وجود دارد که شما با سرچ کردن عبارت “MCPR” در گوگل، دانلود و اجرا آن می توانید آنتی ویروس مک آفی را به صورت کامل پاک کنید.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن