دیجیتال

چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم

استفاده از اپیلیکیشن های پخش انلاین ویدیو ساده ترین راه است. ولی اگر سیگنال های دریافتی دچار اشکال شود کل ویدیو مشکل پیاده می کند. اما اگر به جای تماشای آنلاین ویدیو، آن را دانلود کنید می توانید در هر زمانی آن را  تماشا کنید. دانلود ویدیو یوتیوب با استفاده از نرم افزار  بهترین راه به نظر می رسد.

روش ۱ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از نرم افزار روش ۱ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از نرم افزار

1به قسمت تنظیمات گوشی خود بروید : برنامه هایی که برای دانلود ویدیو از یوتیوب هستند معمولا در ” Google Play Store” وجود ندارد. بنابراین باید برخی تنظیمات گوشی را در بخش ” Security” تغییر دهید.

2” Security”را در از لیست “Settings”باز کنید. این قسمت تنظیمات امنیتی اندروید را نشان می دهد.

دانلود ویدیو یوتیوب با اندروید

3” Unknown sources”را از قسمت ” Security”را فعال کنید. برای فعال بودن باید تیک سبز رنگ کنار آن دیده شود.

دانلود ویدیو یوتیوب با اندروید

4یک نرم افزار دانلود ویدیو از یوتیوب دانلود کنید. چندین نرم افزاری برای انجام این کار وجود دارند که برخی از آنها عبارت اند از:

TubeMate tubemate.net

5فایل “APK”را برای اندروید را دانلود کنید. در سایت ممکن است لیستی از نرم افزار با پسوند های مختلف وجود داشته باشد باید توجه داشته باشید که فایل با پسوند”APK”برای اندروید می باشد.

6پس از دانلود فایل را اجرا کنید: شما می توانید تپ” Download Complete” را در پنل اطلاع رسانی (notification) مشاهده کنید. برای نصب باید بر روی آن کلیک کنید.

7راه اندازی نرم افزار بعد از نصب: بعد از نصب می توانید بر روی دکمه”Open”یا آیکون برنامه کلید کنید.

8ویدیویی را که می خواهید دانلود کنید را پیدا کنید. بستگی به نوع نرم افزار ممکن است لیستی از ویدیوها را در اختیار شما بگذارد یا باید خودتان جستجو کنید.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم

9اندازه و فرمتی را که می خواهید انتخاب کنید:پس از انتخاب ویدیو،اندازه و فرمت های مختلف به شما نشان داده خواهد شد. اگر در انتخاب فرمت مطمئن نیستید بهتر است فرمت MP4 را انتخاب کنید که در اکثر گوشی های اندرویدی قابل اجرا می باشد.

چگونه ویدیوهای یوتیوب را با اندروید دانلود کنیم

  • توجه داشته باشید همه ویدیوها اندازه و فرمت های یکسانی ندارند.

10صبر کنید تا ویدیو شما دانلود شود: بعد از انتخاب اندازه و فرمت برنامه شروع به دانلود ویدیو می کند. زمان دانلود بسته به اندازه و زمان ویدیو و همچنین سرعت اینترنت شما متفاوت است.

  • شما می توانید برنامه را در هنگام دانلود ببندید و از پنل اطلاع رسانی(notification) بر پیشرفت دانلود نظارت کنید.

روش ۲ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از وب سایت روش ۲ از ۲ : دانلود از یوتیوب با استفاده از وب سایت

1به سایت یوتیوب بروید و ویدیویی را که می خواهید انتخاب کنید.

  • شما می توانید این کار را از راه های مختلف انجام دهید از جمله از نرم افزار یوتیوب موجود بر روی اندروید استفاده کنید.

2آیکون “share”در بالا یا پایین ویدیو را فشار دهید.

3سپس بعد از باز شدن منو “Share this video” گزینه “Copy Link ” را که معمولا سمت راست منو است را انتخاب کنید حالا لینک ویدیو در دستگاه شما ذخیره شده است.

4حالا یک سایت “ YouTube downloader page ” پیدا کنید. چندین سایت وجود دارند که با اندروید به خوبی کار می کنند.برخی از این سایت عبارت اند از:

  • clipconverter.cc
  • savido.net

5لینکی را که کپی کردید را در محل مناسبی از سایت که مشخص شده است قرار دهید.برای انجام اینکار در محل مشخص شده کلید کنید و گزینه “paste”را انتخاب کنید.

6دکمه ” Continue” یا ” Download” را فشار دهید.توجه داشته باشید که اینگونه سایت ها معمولا پاپ اپ ها و پیام های اضافی را باز می کند پس از اصلی بودن صفحه اطمینان حاصل  کنید.

7سایت امکان دانلود با کیفیت های متفاوت و با حچم های مختلف برای شما فراهم می کند حتی امکان دانلود موزیک ویدیو به صورت صوتی و با حجم بسیار کم. بعد از انتخاب نسخه مورد نظر سایت به طور اتوماتیک شروع به تبدیل و دانلود می کند.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن