اینترنتدیجیتال

چگونه از یوتیوب پول درآوریم

شاید شما هم شنیده باشید که می گویند طرف با آپلود ویدیو در یوتیوب میلیونر شده است که اطرافیانتان میگویند ما از یوتیوب پول در می آوریم. این کاملا حقیقت دارد و شما میتوانید با افزایش بازدید ویدیوهای خود درآمد داشته باشید که در چگونگی میخواهیم روش درآوردن پول را از طریق یوتیوب به شما یاد دهیم.

1برای خود یک اکانت یوتیوب بسازید. وارد سایت یوتیوب شده و روی گزینه Create Account در قسمت بالا و سمت راست صفحه کلیک کنید.

  • در فرم باز شده مشخصات خودتان را وارد کنید.
  • اگر در حال حاضر اکانت گوگل نداشته باشید و بخواهید از فرم سمت راستی یک اکانت بسازید از شما درخواست می شود که هویت خودتان را توسط شماره تلفن تایید کنید. اگر یک اکانت گوگل از قبل ساخته باشید فقط کافی است نام کاربری و رمز تان را در فرم سمت چپ وارد کنید و اکانت شما ساخته می شود.
  • خوب حالا با موفقیت اکانت خودمان را در سایت youtube ساختیم.

چگونه از یوتیوب پول درآوریم

2اضافه کردن ویدیو : سعی کنید ویدیویی آپلود کنید که داری کیفیت خوبی باشد. دوم اینکه ویدیویی آپلود کنید که جذاب باشد و چه بهتر است که خود این ویدیو را بسازید و در یوتیوب آپلود کنید. توجه کنید برای ویدیوهای خود تگ قرار دهید تا دیگران بتوانند ویدیو شما را راحت پیدا کنند و بازدیدتان افزایش پیدا کند.

چگونه از یوتیوب پول درآوریم

3یکی از راههای ساده پول درآوردن استفاده از سرویس Google AdSense می باشد که برای خود گوگل می باشد و به صورت رایگان می توانید استفاده کنید. متاسفانه این سرویس برای ایرانها تحریم می باشد و باید از یک فیلتر شکن استفاده کنید. باید حداقل ۱۰ فیلم در شبکه خود داشته باشید و دروبسایت های موجود ویدیوهای خود را Promote کنید تا بازدید بدست آورید.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

          1. میشه یکم بیشتر در مورد پول در آوردن توضیح بدین ایم پول که به اکانت واریز میشه رو چطور باید به شما بدیم من کلا گیج شدم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن