بدنسازیورزش

چگونه زیر شکم را V شکل کنیم

یکی از عضلاتی که در شکم خیلی سخت شکل میگیرد زیر شکم می باشد که معمولا با اسم خط سکس بین بدنسازان معروف است. حال در این مقاله ای که در سایت وان هَو برای شما آماده کرده است، چندین حرکت زیر شکم را آموزش خواهیم داد که برای وی کات کردن بسیار مناسب است.

بخش ۱ از ۲: حرکات زیر شکم برای خط سکس

1زیر شکم خوابیده روی میز یا زمین: روی میز یا زمین دراز بکشید و مانند تصویر کف دست خود را به زمین بچسبانید, پاهای خود را کاملا صاف کرده سپس آنها را جفت کرده و بالا بیاورید. بعد از کمی مکث دوباره پاهای خود را به حالت اول برگردانید.

چگونه زیر شکم را V شکل کنیم

2زیر شکم بارفیکس: ابتدا خود را از بارفیکس آویزان کنید و زاویه ی شکم و پای خود را در حالت ۱۸۰ درجه قرار بدهید سپس زانوی خود را خم کنید و پای خود را در حالت ۹۰ درجه بالا بیاورید. چند ثانیه در این حالت بایستید و سپس دوباره پاها را آزاد کنید. این کار را به تعداد توان خود انجام دهید. این حرکت یکی از قویترین تمرین های شکم می باشد که باعث شکل گرفتن شکم شما می شود.

چگونه زیر شکم را V شکل کنیم

3کرانچ معکوس: روی یک سطح صاف دراز بکشید و دستها را کاملا روی زمین قرار دهید و پاها را مانند تصویر در حالت ۹۰ درجه قرار دهید. و در همین حالت پاهای خود را بالا بیاورید طوری که باسن از زمین جدا شود. چند ثانیه صبر کنید سپس دوباره پاها را به حالت اول برگردانید.

4حرکت V : بر روی نیمکت یا کف اتاق با زانوهای خمیده و دست های باز شده به سمت سقف به پشت دراز بکشید. سر باید در حالت خنثی باشد و فضایی ما بین چانه و سینه وجود داشته باشد. با تمایل چانه و سینه به سمت بالا، عضلات شکم را منقبض کنید و شانه ها را از کف اتاق یا نیمکت بلند کنید. همچنین پاهای خود را به سمت بالا و سقف بلند کنید و سعی کنید پاهای خود را با دستتان لمس کنید. به حالت اول برگردید.

چگونه زیر شکم را V شکل کنیم

بخش ۲ از ۲: ار بین بردن چربی ها شکم

1یک رژیم غذایی سالم داشته باشید. حتی قوی ترین عضلات زیر توده ای از چربی ها قابل مشاهد نخواهد بود. به عنوان مقال وزنه برداران داری عضلات قوی می باشند ولی با وجود چربی زیا بدن آنها، عضلات بدن خودشان را نشان نمی دهند. خوب حالا راه حل چیست؟

  • مواد غذایی خیلی شیرین را حذف کنید. از غذاهای چرب پرهیز کنید.
  • غذاهایی که دارای پروتئین می باشند استفاده کنید. مانند مرغ، ماهی و آجیل.
  • سبزیجات و میوهای تازه مصرف کنید.
  • مواد غذایی های دارای کربوهیدرات را فراموش نکنید.

رژیم غذایی

2آب زیاد بنوشید. یکی از بهترین نوشیدنی ها آب است که شما باید حداقل روزی ۸ لیوان مصرف کنید. آب فعالیت بدن را بالا می برد و هنگامی که شما ورزش های هوازی انجام می دهید باید آب بیشتری بنوشید.

چگونه زیر شکم را V شکل کنیم

3به یک باشگاه بروید. یکی از بهترین ورزش های عضله ساز و کم کردن وزن بدنسازی می باشد. همیشه سعی کنید حداقل هفته ای سه ار به باشگاه بروید و کالری های اضافی را بسوزانید.

چگونه زیر شکم را V شکل کنیم

4عکس زیر هم همان وی کات یا خط سکس می باشد برای کسانی که اطلاعی از آن ندارند.

خط سکس شکم

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

5 thoughts on “چگونه زیر شکم را V شکل کنیم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن