تناسب اندامورزش

چگونه به راحتی وزن کم کنید

این روزها اکثر افراد با مشکل اضافه وزن مواجه می شوند، و مشخص است روز به روز تعداد افرادی که خواهان وزن کم کردن هستند بیشتر می شود و بیشتر به دنبال انتخاب ساده ترین راه برای این کار هستند. واقعا چنین کاری آسان است و نیاز به خریدن یک تن سی دی، کتاب و یا استفاده از برنامه های آنلاین برای وزن کم کردن نیست. با استفاده از مقاله زیر و طی کردن مراحل آن حتی تلاش بسیاری برای وزن کم کردن نخواهید کرد. امیدواریم این مقاله بتواند به شما کمک کند.

1روزی حداقل به مدت ۳۰ دقیقه ورزش کنید. خواهشا نگویید که وقت ندارید. ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید. به عنوان مثال روی تردمیل بروید و ۱۵ دقیقه در صبح هنگامی که اخبار را مشاهده می کنید و ۱۵ دقیقه در بعداز ظهر به هنگام خواندن روزنامه عصر شروع به دویدن کنید. دویدن روی تردمیل با سرعت ۴٫۸ کیلومتر در ساعت می تواند کمک زیادی به سوختن کالری کند. روزهای تعطیل میزان زمان ورزش را بیشتر کنید.

چگونه به راحتی وزن کم کنید

2آب زیاد بنوشید: برای کم کردن وزن روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان آب بخورید تا مواد زاید را تا می توانید از بدن خود خارج کنید و به تناسب اندام دست پیدا کنید.

چگونه به راحتی وزن کم کنید

3بخورید: هر سه ساعت یکبار چیزی بخورید. تمرکز بر چیزهای سالم داشته باشید. اگر نیاز به خوردن چیزهای شیرین دارید، مقدار آن کم باشد و به عنوان مثال تکه های شیرینی یا کیک را کوچک بردارید. میوه و سبزیجات را جایگزین وعده های غذایی شیرین بکنید. از گوشت قرمز و مقدار دسر زیاد و شیر پرچرب دوری کنید. همه چیز در رابطه با مقدار کالری که جذب می کنید نیست بلکه در رابطه با چیزی است که شما وارد بدن خود می کنید.

چگونه به راحتی وزن کم کنید

4بخوابید. به عنوان قانون روزانه ۸ ساعت خواب را ختما داشته باشید. خواب باعث می شود کمتر به خوردن اشتیاق داشته باشید. چه باورتان شود چه نشود، زمانی که بدن شما خواب بیشتری دارد مدت زمان بیشتری به نسبت روز می تواند بدون نیاز به خوردن و سوختن کالری عملکرد خود را انجام دهد.

  • آرام باشید. اگر شما فردی استرسی هستید، بدن شما نمک و آب دفع نمی کند و باعث اضافه وزن می شود. زمانی که احساس اضطراب یا استرس دارید چشمان خود را به مدت یک یا دو دقیقه ببندید و نفس های عمیق بکشید.

چگونه به راحتی وزن کم کنید

نکات آموزشی این بخش:

۱- هرگز تسلیم نشوید: همیشه به یاد داشته باشید که کم کردن وزن یک کار زمان بر است و شما نمی توانید در مدت زمان کوتاه وزن خود را کم کنید.

۲- ما پیشنهاد می کنیم که با دوستان خود به ورزش بپردازید تا آنها هم انگیزه ای برای شما باشند.

۳- همیشه درباره کالری مواد غذایی که استفاده می کنید تحقیق کنید و ببینید چه مقدار کالری دارد.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن