سبک زندگیهنر

چگونه یک انگشتر خوشه ای درست کنیم

در این چگونگی قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان یک انگشتر زیبا در خانه برای خودتان درست کنید. ما می توانید برای ساختن این انگشتر از نقره، طلا، و سنگ های قیمتی دیگر نیز استفاده کنید تا انگشترهای زیبایی ساخته و انگشتتان کنید یا بفروشید یا به عنوان کاردستی برای فرزاندان خود درست کنید.

بخش ۱ از ۱ : آموزش ساخت انگشتر در خانه

۱سیم را بر داشته و با کمک انبردست آن را خم کنید، به شکل نیم حلقه درآورید. زیاد حرکتش ندهید. اگر زیاد خم شود، سفت و شکننده می شود. به آرامی خمش کنید. حلقه باید به راحتی وارد انگشتتان شود. یکی از سرها را خم کرده و حلقه کنید. بعد انگشتتان کرده و نقطه ای که حلقه ی دیگر باید باشد را علامت بزنید. هر دو حلقه نباید از انگشت بالاتر باشند.

چگونه یک انگشتر خوشه ای درست کنیم

۲سر دوم را هم خم کرده و حلقه ای مثل اولی بسازید. اگر لازم باشد، سر سیم را سوهان بکشید تا لبه های تیز نداشته باشد. حلقه ها را به هم نزدیک کنید. سپس طوری خم کنید که سرشان به پایین حلقه باشند.

آموزش درست کردن انگشتر

۳یک رشته سیم نازک بلند برداشته و وسط آن را به یکی از حلقه ها گره بزنید. مروارید ها را داخل بشقاب یا دستمال بریزید تا بتوانید آن ها را ببینید. بعد تصمیم بگیرید که کدام در وسط باشد. مروارید بزرگتر در وسط بهتر دیده می شود و بقیه مرواریدهای کوچک در اطرافش.

چگونه یک انگشتر خوشه ای درست کنیم

۴مرواریدهای مختلف را وارد سیم کنید و بعد سیم را به حلقه ی دوم ببندید تا سیم وسط درست شود. انگشتر را انگشتتان کنید تا ببینید اندازه است یا نه. باید به راحتی در بند انگشت قرار بگیرد. اگر لازم بود تنظیم کنید. بقیه سیم های مروارید نباید از سیم وسطی سفت تر شوند.

چگونه یک انگشتر خوشه ای درست کنیم

۵حالا از رشته ی دیگری استفاده کرده و مروارید بزرگ را در وسط قرار دهید. مواظب باشید این سیم سفت نشود. با بستن سیم دور رشته ها، آن ها را محکم نگه دارید. باید حداقل سه تا رشته باشند تا مروارید بزرگ در وسط قرار گیرد (تعداد رشته ها باید فرد باشند).

چگونه یک انگشتر خوشه ای درست کنیم

۶هر چندتا مروارید خواستید وارد سیم کنید و مرتب به هم ببندید تا سفت شوند. شاید اگر سیم ها را مارپیچی ببندید قشنگ تر دیده شوند. دو سر سیم را داخل حلقه، چندین بار گره بزنید تا محکم شود. سر سیم را به داخل حلقه خم کنید تا دیده نشود و بعد با قیچی یا سیم چین، اضافی ها را ببرید. یا اینکه سیم را دوباره از مروارید ها عبور داده و دور خوشه بپیچانید.

۷اگر مهره ها، سوراخ ها را پر نکردند، می توانید آن ها را با چسب تفنگی به هم چسبانده و به شکل خوشه درآورید. (مطمئن شوید که چسب با سنگ ها یا مهره هایی که قرار دادید، واکنش ندهد.) حالا یک سیم را دور خوشه، که چسب آن خشک شده، بپیچانید. سر سیم ها به اندازه کافی بلند باشد تا در آخر دور حلقه ی بزرگ بپیچند.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن