سبک زندگیهنر

چگونه در یک بطری را با انگشتر باز کنیم

 راه های مختلفی برای باز کردن در یک بطری بدون استفاده از سر باز کن است. شما می توانید با استفاده از یک اسکناس تا شده، یک فندک و یک سری چیز دیگر این کار را انجام دهید ولی باز کردن سر بطری نوشابه به عنوان مثال با استفاده از حلقه یا انگشتری که در دست دارید باعث می شود که تصور کنند شما با دست خالی این کار را انجام داده اید ! باز کردن در بطری به این شیوه، راهی سریع، موثر  است که باعث تحت تاثیر قرار گرفتن افراد می شود. در این مقاله به نحوه انجام این کار می پردازیم.

1قسمت بالایی شیشه نوشابه ( گردن بطری ) را محکم در دست بگیرید. این کار را با دستی که در آن انگشتر یا حلقه ندارید انجام دهید.

    

2بطری را نزدیک به بدن خود نگه دارید، ولی این کار را طوری انجام دهید که سر نوشابه کمی دورتر از شما باز شود. نیازی به این نیست که بطری را در آغوش نگه دارید، بلکه آن را در فاصله مشابه با زمان استفاده از یک در بازکن ساده نگه دارید.

3همانطور که محکم بطری را نگه داشته اید، دست مخالف را با داشتن زاویه مناسب ( از زیر سطح سر نوشابه به سمت سر آن با زاویه ۴۵ درجه ) به سمت سرنوشابه بیاورید.

4سطح زیرین سر نوشابه را با قسمت زیرین حلقه خود در تماس قرار دهید. قسمتی از انگشتر را که به نوک انگشت شما نزدیک تر است انتخاب کنید.

5برای ایجاد تماس محکم بین حلقه و سر بطری فشار زیادی وارد کنید. باید این تماس طوری باشد که انگار این دو یک چیز هستند و می شود با فشار زیاد این حس را ایجاد کرد. از انگشت سبابه برای ایجاد پایداری بین این دو استفاده کنید و سخت آن ها را نگه دارید.

6با محکمی و فشار لازم بقیه قسمت های دست خود را اطراف سر نوشابه قرار دهید و برای بازکردن آن نیروی لازم را وارد کنید. شما می توانید با قفل کردن مچ این کار را انجام دهید و اجازه دهید ساعد شما نقش یک اهرم را اینجا ایفا کند. دست خود را روی سر بطری با بلند کردن آرنج بچرخانید در حالیکه دست راست، مچ و بازو را راست نگه داشته اید تا سر بطری بهتر باز شود.

7سر نوشابه را به سطل اشغال بیاندازید و از نوشابه تگرگی خود لذت ببرید !

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن