روابط و ازدواجسبک زندگی

چگونه زبان بدن خانمها را هنگام عشوه متوجه بشویم

همیشه باید به زبان بدن خانمها توجه کنید تا علاقه یا عدم علاقه آنها را متوجه شوید. حتی پیشینیان هم تایید کرده اند که باید به زبان بدن خانمها توجه کرد. مردان تنها ۱۰ تا ۱۵ نشانه هنگام علاقمند شدن از خود بروز می دهند. خانمها برخلاف مردان، ۵۰ وضعیت بدن برای عشوه استفاده می کنند که در این مقاله میخواهیم مهمترین آنها را به شما بگوییم.

بخش ۱ از ۲: برداشت اول از عشوه زنان

1به نگاه خیره او توجه کنید. خانمی که به شما علاقمند شده باشد فقط یک نظر به شما نگاه نمی کند، اما به نحوی این کار را انجام می دهد که شما متوجه این اَمر شوید. تماس چشمی مستقیم و مُکرر از آن سوی اتاق نشانه ای بر علاقه او به گفتن سلام است، به ویژه اگر این نگاه همراه با لبخند نیز باشد.

تشخیص عشوه زنان

2به صورت او نگاه کنید. صورت زنان در صورت علاقه به شما، شادتر خواهد شد. به اَبروها، لَب ها، و چشمان او دقت کرده تا ببینید به گفته های شما چگونه واکنش نشان می دهد. چند نکته برای توجه چشمان شما در زیر آورده شده است:

 • اَبروهای بالا رفته: این حالت در موقعیتهای زیادی استفاده می شود، اما اَغلب اوقات، نشانه خوبیست. بالا رفتن ابروها هم زمان با یک لبخند یا تکان دادن سر، به معنی موافقت او با حرفای شماست حتی اگر به این خاطر که فقط شما این حرف را می زنید. خانم ها همچنین پس از دیدن چیزی به نشانه خوشایندی، اَبروهای خود را بالا می برند.
 • لَب های بی قرار: در صورت جویدن لَب ها هنگام فکر کردن یا گوش دادن، توجه را به لَب های خود جلب کرده، و از این رو احتمالاً علاقمند شده است. همچنین به مَکیدن لَب ها نیز توجه کنید. این، نه تنها یک روش ناهشیار برای جلب توجه به لَب ها می باشد، بلکه همچنین دهان زنان هنگام هیجان و یا تحریک، خشک می شود.
 • مردمک گشاد شده: هم در زنان و هم در مردان، هنگام علاقه به طرف صحبت، مردمک ها گشاد می شوند. این موضوع به خصوص در یک نقطه پرنور قابل مشاهده بوده، چرا که در مکان های تاریک مَردُمَک به صورت طبیعی گشاد می شود.
 • فعالیت زیاد پلک چشم: در صورت پِلک زدن زیاد، قطعاً به شما علاقمند شده است. در عین کلیشه ای بودن این حرکت، این حرکت از جایی آغاز شده و آمده است. در صورت علاقه یک خانم به شما، قدری سریعتر از حالت معمول پِلک خواهد زد.
 • سوراخ بینی گشاد شده: در صورت علاقه یا تحریک خانم ها، سوراخ های بینی شان گشاد می شود. این یک واکنش طبیعی و ناخودآگاه به هیجان بوده، بنابراین مانند مردمک گشاد شده، در صورت مشاهده پره های بینی گشاد شده، می توانید به علاقمند شدن او به خودتان، مطمئن شوید.

تشخیص عشوه زنان

3دقت کنید که در کجاها با شما ارتباط برقرار می کند. خانم های علاقمند به نزدیک شما متمایل می شوند. در صورت نشستن پشت یک میز، سر خود را بر یک یا هر دو دست خود گذاشته تا به شما نزدیکتر شود.

 • از دستان گره خورده بر سینه، برحَذَر باشید. در صورت تکیه دادن به عقب صندلی با دستان گره خورده بر سینه، احتمال خسته شدن یا عدم علاقه او وجود دارد. سعی کنید با تغییر موضوع صحبت به او و زندگی او، علاقه او را مجددا جلب کنید. در صورت بی تأثیر بودن همه چیز، شما احتمالاً باید دختر دیگری را پیدا کنید.
 • به عبارت دیگر، در صورت لمس کردن بازو یا پای شما و بلافاصله عقب کشیدن دست و بردن آن به سمت سینه خودش، قطعاً به شما علاقمند شده است.

لاس زدن با دختر

4به نحوه لمس موهایش، توجه کنید. حرکات نرم، مانند چرخاندن بی هوای دسته ای مو بین دو انگشتش یا کشیدن آرام انگشتان از میان موها، نشانه هایی از علاقه زیاد اوست. حرکات سریع و نامنظم نشان دهنده شرمساری یا بی صبری است، به ویژه همراه با چشمانی سرگردان.

چگونه زبان بدن خانمها را هنگام عشوه متوجه بشویم

5انگشتان او را تحت نظر بگیرید. خانم های علاقمند از انگشتان خود برای نوازش نقاط جنسی بدن خود، بازی کردن با جواهرات خود، یا بازی کردن با لیوان خود، استفاده می کنند.

 • نوازش نقاط جنسی. نوازش مُکرر لَب ها، گردن، یا استخوان ترقوه، نشانه ارسال امواج خوش آمدن او از شماست. این معمولاً یک روش ناخودآگاه برای جلب توجه شما به این نقاط، و یادآوری سکسی بودن او به شماست.
 • بازی کردن با جواهرات. در صورت حضور یک خانم اطراف فردی که به او علاقه دارد، طپش قلب او سریعتر می شود. این کار به او احساس هیجان عصبی می دهد. به عنوان یک خروجی برای این تنش، او احتمالا حلقه خود را چرخانده، با گوشواره خود بازی کرده، یا گردنبند خود را می کشد. همچنین احتمال دارد برای رهایی از تنش اضافه، او پای خود را تکان دهد.
 • بازی کردن با اشیاء. هنگام بازی کردن یک خانم با پایه یک گیلاس، یا دواندن انگشتان دور لیوان آب، سعی در جلب توجه دارد. در صورت آرام و کنترل شده بودن حرکات، احتمالاً علاقمند شده است. به هر حال در صورت ضربه زدن لیوان بر میز و فشار دادن لب ها به هم، منتظر فرصتی برای فرار از آنجاست.

تشخیص زبان بدن

6به پاهای او نگاه کنید. اغلب اوقات یک خانم علاقمند، پاهایش را روی هم می اندازد. این به ویژه در صورتی که پای بالا رو به شما باشد، نشانه خوبیست. همچنین او ممکن است برای جلب توجه بیشتر ران پایینی خود را تکان داده یا بر شلوارش دست بکشد.

تشخیص زبان بدن

بخش ۲ از ۲: عشوه زنان در موفع قرار گذاشتن

1به تماس فیزیکی توجه کنید. هر کس یک حباب شخصی با اندازه حدودی ۴۵٫۵ سانتی متر (۱۸ اینچ) دارد. در صورت وارد شدن او به حریم شخصی شما، یا حتی پیدا کردن بهانه برای لمس شما، می توانید از علاقمندی او مطمئن باشید. آماده انجام هر گونه «آزمایش» او برای خودش باشید قدم گذاشتن به محدوده شخصی شما برای فراموش کردن کسی، لمس بازوی شما هنگام ناراحتی برای تسلی، و قرار دادن دست بر زانوی شما برای تاکید بر شوخ طبعی شما، همه شکستن های سریع موانع فیزیکی برای دیدن نحوه عکس العمل شماست.

 • در صورت علاقه به او، با انجام چند « آزمایش » بر خود، به او عکس العمل نشان دهید. او متوجه خواهد شد که شما علاقمند شده ، و همین موضوع درها را برای تماسهای طولانی تر باز خواهد کرد.

چگونه زبان بدن خانمها را هنگام عشوه متوجه بشویم

2مراقب تماس چشمی باشید. یک خانم، با خیره شدن به چشمان شما، نشان می دهد که به نظر او، شما جالبترین فرد موجود در اتاق هستید. در صورت ملاقات و آشنایی کوتاه مدت، او تنها تماس چشمی را چند ثانیه بیش از حد معمول نگه می دارد. به هر حال در صورت داشتن شناخت مناسب از یکدیگر، احتمالاً احساس راحتی بیشتری برای برقراری ارتباط چشمی با شما خواهد داشت.

 • برای این کار به دو نفر نیاز است. در صورت برگرداندن نگاهتان، او قادر به برقراری ارتباط چشمی طولانی نخواهد بود. در صورت عدم راحتی با پیش روی او، برای برگرداندن نگاهتان معذب نباشید. به هر حال در صورت علاقه به او، اجازه دهید ارتباط چشمی قبل از برگرداندن نگاه شما (و یا او) چند ثانیه به طول بیانجامد!

ارتباط چشمی

4خنده های او را در تحت نظر داشته باشید. به تکرار لبخندها و خنده های او در اطراف شما، در مقایسه با دیگران توجه کنید. اغلب اوقات برای خانم علاقمند به شما، کنترل و نخندیدن در اطراف شما مشکل است. این اتفاق ممکن است حین مکالمه، حین برقراری ارتباط های چشمی فراوان، لبخند، یا خندیدن به یک جوک بی مزه، یا به سادگی هنگام حضور در اتاق در کنار شما، رخ دهد. همچنین مراقب صدای بسیار بلند هنگام صحبت کردن با کسی دیگر در همان اتاق باشید؛ این نشانه ای مطمئن از درخواست برای توجه شماست.

چگونه زبان بدن خانمها را هنگام عشوه متوجه بشویم

4مراقب وضعیت های بدن «ملوس» باشید. وضعیت های بدن کمی از طرف زنان وجود دارد که تمایل شما را به در آغوش گرفتن آنها را تحریک می کند. مهمترین این وضعیت ها، شانه بالا انداختن است. دستهای باز، و کف دستهای گرفته شده رو به بالا نیز نشانه مهمی از علاقمند بودن اوست.

 • در صورت خم شدن او رو به جلو بر روی صندلی و کمی خم شدن به سمت شما، بدن خود را نشان داده و خواهان توجه شماست.
 • در صورت گذاشتن دست بر پایین کمر شما و لغزاندن آن قدری پایین تر تا بالای باسن، او بسیار به شما علاقه دارد.

چگونه زبان بدن خانمها را هنگام عشوه متوجه بشویم

5ضربان قلب او را کنترل کنید. در صورت راحتی به اندازه کافی برای در آغوش گرفتن، دست خود را روی سینه او قرار دهید. در صورت شدید بودن ضربان قلب، او واقعاً علاقمند است. در صورت عدم راحتی به اندازه کافی برای نزدیک شدن به قلب او، ضربان قلب را از مچ او کنترل کنید. مهارت در این کار مشکل بوده، اما در صورت تشخیص ضربان قلب تند، نشانه خوبی از علاقه او به خود، در دست دارید.

 • همچنین می توانید ضربان قلب او را با مشاهده الگوی طپش قلب او متوجه شوید. این کار کم و بیش به سختی حس کردن ضربان از روی مچ بوده، اما نیازی به لمس طولانی مدت ندارد. در سینما و هنگام نشستن در کنار یکدیگر، کمی به سمت او متمایل شوید. در صورت نفس کشیدن سریع او، احتمالاً علت آن، علاقه به شماست. در صورت حبس نفس، او احتمالاً واقعیت علاقه به شما را پنهان می کند.

چگونه زبان بدن خانمها را هنگام عشوه متوجه بشویم

6به دنبال حرکتهای تقلیدی باشید. اغلب یک خانم علاقمند، ناهشیار حرکات شما را تقلید خواهد کرد. این مساله نشان می دهد که هر دوی شما روی طول موج یکسان بوده و از این رو صمیمیت در رابطه، افزایش پیدا می کند. به همین دلیل رقص، صمیمی یا سکسی در نظر گرفته می شود رقص شما را وادار به تقلید حرکات طرف مقابل می کند.

نکات آموزشی این بخش:

۱- همچنین می توانید از حقه ساعت استفاده کنید. ناگهان به ساعت نگاه کرده و سپس به او نگاه کنید. این کار را در صورت نگاه به او از گوشه چشم انجام ندهید. هر وسیله ای در این مورد به غرض کفایت می کند. در صورت چرخش نگاه او با نگاه شما، احتمالاً به شما نگاه می کرده است. اما بدانید که او احتمالاً تصور خواهد کرد که شما به یک چیز خطرناک یا جالب نگاه کرده اید و می خواهد بداند که آن چیز، چه بوده است.

۲- خم کردن سر به یک طرف، نشانه اولیه علاقه است. دختران معمولاً این کار را در مکالمه برای نشان دادن مشغولیت و سپاسگذاری و همچنین صاف نگه داشتن گردن نشانه راحتی او در کنار شماست.

۳- در صورت نگاه به نقطه ای دوردست، سپس نگاه و لبخند به شما، تصور می کند که در حال لاس زدن با شماست.

۴- در صورت مالیدن رُژ و صرف مدت زمانی برای مالیدن آن به لَب ها و نگاه به شما در تمام مدت، او در حال لاس زدن با شماست.

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن