دیجیتالنرم افزار

چگونه پسورد پی دی اف را برداریم

در این مقاله وان هو، به صورت تصویری و قدم قدم به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید پسورد یک فایل پی دی اف را بردارید و براحتی از آن استفاده کنید.

برخی از فایل های PDF دارای رمز عبور هستند و لازم است تا شما هر زمان که می‌خواهید از این فایل ها استفاده کنید، رمز عبور مربوط به آن را وارد کرده تا بتوانید محتویات آن را مشاهده کنید. در این مقاله وان هو، به صورت تصویری و قدم قدم به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید پسورد یک فایل پی دی اف را بردارید و براحتی از آن استفاده کنید.

1فایل مورد نظر خود را با کروم باز کنید. برای اینکار روی فایل پی دی اف راست کلیک کرده و همانند تصویر کروم را باز کنید.

2رمز فایل پی دی اف را یکبار وارد کرده و سپس اینتر را بزنید.

3روی دکمه‌ی “Print” موجود در نوار ابزار کلیک کنید. می توانید از دکمه کنترل و پی نیز استفاده کنید تا صفحه پرینت برای شما ظاهر شود.

4کلید “Change” را که زیر قسمت مربوط به Destination قرار دارد، انتخاب کرده و “Save as PDF” را بزنید. با انتخاب دکمه‌ی “Save” می توانید نام و مکان جدیدی برای فایل PDF جدید خود انتخاب کنید.

روش دیگر برای شکستن قفل pdf برای کپی : فایل pdf مورد نظر را با استفاده از Adobe Acrobat Pro اجرا کرده و پسورد مربوط به آن را وارد کنید. پس از این‌که فایل اجرا شد، روی آیکون لاک موجود در سمت چپ پنجره، کلیک کرده و “Permission Details” را انتخاب کنید. علاوه بر آن می‌توانید از قسمت File، Properties را انتخاب و روی تب “Security” کلیک کنید.

  • در قسمت مربوط به “Security Method”، “No Security” را انتخاب و برای حذف پسورد فایل، “OK” را بزنید.
  • برای ذخیره تنظیمات، از قسمت File، گزینه‌ی Save را انتخاب کنید. علاوه بر آن می‌توانید با بستن پنجره‌ی مربوط به برنامه‌ی Adobe Acrobat Pro DC و انتخاب دکمه‌ی Yes، تنظیمات انجام شده را ذخیره کنید. نتیجه‌ی نهایی، حذف پسورد مربوط به فایل pdf اصلی خواهد بود.
بیشتر بخوانید
چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم
برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن