روابط و ازدواجسبک زندگی

چگونه با یک دختر صحبت کنیم

روش شروع صحبت با دختر یکی از کارهایی می باشد که بعضی از کاربران از ما درخواست کرده بوده اند که راجبش مقاله بدهیم. آیا شما هنگام شروع صحبت کردن با دختر لکنت دارید و فراموش میکنید چه میخواهید بگویید؟

روش شروع صحبت با دختر یکی از کارهایی می باشد که بعضی از کاربران از ما درخواست کرده بوده اند که راجبش مقاله بدهیم. آیا شما هنگام شروع صحبت کردن با دختر لکنت دارید و فراموش میکنید چه میخواهید بگویید؟ شما برای اینکه بتوانید با یک دختر به خوبی و با اعتماد به نفس کامل صبحت کنید باید مهارت که ما در این مقاله می گوییم افزایش دهید.

بخش ۱ از ۲ : شروع مکالمه با دختر بخش ۱ از ۲ : شروع مکالمه با دختر

1منظور این نیست که به چشم‌های فرد مورد نظر خود زل بزنید. به دور و بر و دوردست‌ها نگاه کنید و وقتی به اندازه کافی زمان سپری شد، دوباره به او نگاه کنید. در همه این مدت سعی کنید لبخند به لب داشته باشید. اگر او را از قبل می‌شناسید می‌توانید جلو رفته و به راحتی سلام کنید.  در غیر اینصورت بهتر است کمی صبر کنید تا کنجکاوی او نیز نسبت به شما تحریک شود و سپس جلو بروید و سلام کنید و با اعتماد به نفس بالا خود را معرفی کنید. البته نه اینکه زمانی زیادی را برای سلام کردن، صبر کنید، نه! اینگونه او فکر می کند شما او را نادیده گرفته‌اید و حس بدی نسبت به شما پیدا می‌کند و اگر بعد از آن نیز بخواهید حتی سلام کنید و نظر او را نسبت به خودتان تغییر دهید ممکن است با شکست مواجه شوید.

2خودتان را معرفی کنید. می توانید به او سلام دهید و اسم خود را به او بگویید و سپس از او در مورد اسمش سوال کنید. یا اینکه ابتدا در مورد یک موضوع مشترک شروع به صحبت کنید و بعد اقدام به معرفی خود نمایید. سپس بخواهید تا او نیز خود معرفی کند.

  • اگر اسم دختر را می دانید در مکالمه خود هی اسمش را بگویید، تا او بفهمد علاقمند هستید با او صحبت کنید.

3خودتان باشید. خودتان باشید و بگذارید دختر مقابل تان بفهمد شما چگونه شخصیتی دارید. اگر هم آدم جدی هستید، لازم نیست خود را شوخ طبع نشان دهید، بجای آن می‌توانید در مورد موضوعات جالب و معنی دار با او صحبت کنید.

  • سوالهایی بپرسید که فکر می کنید با موقعیت جور است. قبل از اینکه حرفی را به زبان بیاورید، کمی به آن فکر کنید.

4لبخند فراموش نشود. اینکار می تواند بسیار کمک می کند. این نشان می دهد که شما از مکالمه لذت می برید و احساس راحتی می کنید و دختر علاقمند می شود با شما صحبت کند.

  • یک لبخند طبیعی داشته باشید و اگر او چیز خنده داری تعریف کرد، بخندید.

5از مسائل شخصی دور بمانید. اگر شما علاقمند به دختر شده اید و پس نیاز دارید او را عمیق تر بشناسید اما نه در ابتدا رابطه. از صحبت در مورد عزیزانی که فوت کرده‌اند، حوادث ناگواری که او را اذیت می‌کند و هر آنچه که باعث ناراحتی او شود دوری کنید. به موضوعاتی بی ضرر و آسان روی بیاورید. قرار نیست در همین چند گفتگو همدیگر را بخوبی بشناسید.

بخش ۲ از ۲ : احساس خاص ایجاد کردن بین خود بخش ۲ از ۲ : احساس خاص ایجاد کردن بین خود

1یک وضوع مشترک برای حرف زدن پیدا کنید. سعی کنید موضوع را در جهت چیزی که هر دو شما به آن اهمیت می دهید، هدایت کنید. شما لازم نیست از او راجب علاقه مندیهاش برای مثال انواع غذا، سرگرمی ها و ورزش بپرسید و فقط کافی است به صحبت هایش دقت کنید و خواهید فهمید به چه چیزی علاقمند می باشد.

  • همچنین سعی کنید سوالاتی از او بپرسید که جوابش فقط بله یا خیر نباشد.
  • نگران نباشید اگر احساس می کنید چیزی مشترک ندارید. کافی است یک مکالمه سرگرم کننده برای مدت زمان طولانی داشته باشید، می توانید چیزی در نهایت پیدا کنید.

2ارتباط چشمی داشته باشید. بدین معناست که هنگامی که او حرف می زند به چشمان او نگاه کنید و حواستان به موبایل یا محیط اطراف نباشد.

3از طرفتان تعریف کنید. اما دقت کنید که دروغ نگویید مثلاً اگر می بینید که موهای طرفتان به طرز مسخره ای زشت است، از موهایش تعریف نکنید اما اگر مثلاً از کفش هایش یا هر چیز دیگری خوشتان آمده با لبخند عنوان کنید. یک تمجید بی ریا و خالصانه راه بسیار خوبی برای نزدیک شدن به طرف مقابل است.

4سوال بپرسید. اکثر افراد عاشق این هستند که درمورد خودشان حرف بزنند پس این اجازه را به آنها بدهید. اما توجه کنید که زیاد درمورد خودتان حرف نزنید که فرد اجازه صحبت پیدا نکند. مثلاً بپرسید، “امسال چه درس هایی برداشتی؟” یا “آیا فلان فیلم را دیدی؟” “نظرت درموردش چه بود؟” سوالهایی بپرسید که بتوانند راحت درموردش حرف بزنند و فقط به یک بله یا خیر معمولی ختم نشود.

نکات آموزشی این بخش :

۱- جلوی او درباره دیگر دختران صحبت نکنید و هرگز او رو با دختران دیگر مقایسه نکنید.

۲- درباره دوست قبلی خود باهاش صحبت نکنید زیرا فکر میکند هنوز به اون علاقه دارید.

۳- اگر او از دست شما عصبانی است یا او “نمیخواهد در مورد آن صحبت کند،” او را برای مدتی تنها بگذارید و بهش وقت بدهید که آماده شود.

۴- برخی از دختران دوست دارند گوش فرا دهند و بجای اینکه صحبت کنند. اگر او زیاد صحبت نمی کند، ممکن است علاقه مند به گوش دادن به شما باشد.

۵- اگر او را دوست دارید و بهش علاقمند شدید نباید در روز اول به او بگویید که دوستش دارید. حداقل دو هفته بزارید بگذرد و سپس این کلمه را به او بگویید.

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن