تناسب اندامورزش

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

سال های سال است که افراد به دنبال یک راه مطمئن و صد البته آسان برای کاهش وزن و لاغر شدن می گردند و روش های مختلفی را نیز برای آن امتحان می کنند. لاغر شدن نه تنها شما را در وضعیت سلامتی بهتری قرا رمی دهد که از نظر ظاهر و شکل فیزیکی هم می تواند یک امتیاز مثبت برای شما باشد. چربی بیش از حد و اضافه وزن مشکلات متعددی از جمله پوست و مو چرب، فشار اضافی در استخوان ها و مفاصل، افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت و حتی مرگ زودرس ایجاد می کند. به همین دلیل است که افراد همیشه مشتاقند راه های سالم تر و مفید تر را برای کاهش وزن یاد بگیرند. در همین زمینه ما به شما استفاده از سرکه سیب را پیشنهاد می کنیم. با ما همراه باشید تا با اطلاعاتی که در خصوص این ماده غذایی خاص به شما می دهیم خاصیت چربی زدایی را برای تان قابل درک کنیم.

1سرکه سیب یک ماده اسیدی است که از تخمیر سیب به وجود آمده است. البته هنوز در محافل علمی و بین کارشناسان در خصوص تاثیر سرکه برای کاهش وزن بحث و اختلاف نظرهایی وجود دارد اما عده کثیری از آن ها نیز معتقدند که سرکه سیب می تواند با کاهش اشتها، میزان چربی دریافتی بدن را به مرور کاهش دهد.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

2چه سرکه سیبی بخریم : واقعیت این است که خیلی از محصولات موجود در بازار به اندازه زیادی تقطیر شده و چندان طبیعی و خالص نیستند. هر تقطیر یا فیلتراسیون می تواند از مواد مغذی و ویتامین های سرکه بکاهد. بنابراین بهتر است به جای محصولات صنعتی به دنبال محصولات خانگی و طبیعی بوده و از سرکه فیلتر شده و یا تقطیر شده استفاده نکنید.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

3سرکه را از یک فروشگاه معتبر بخرید : اگر از یک فروشگاه قابل اطمینان خرید کنید می توانید مطمئن باشید که سرکه اصل به شما بدهند و از تمام ویتامین ها و مواد معدنی داخل آن بهره مند شوید.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

4مصرف ۱ تا ۲ قاشق چای خوری سرکه قبل از هر وعده غذایی : برخی از مصرف کنندگان ترجیح می دهند این میزان سرکه را در یک لیوان آب حل کرده و و یا با چای سرد بنوشند. این نیز راهکار خوبی است. حتی اگر عطر و طعم سرکه بیش از حد اذیت تان می کند می توانید ۱ تا ۲ قاشق چای خوری عسل به آن اضافه کرده و بعد مصرف کنید.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

5دفترچه یادداشت غذایی : برای خودتان یک دفترچه یادداشت تهیه کرده و در آن در خصوص گرسنگی، میزان اشتها، سطح انرژی، عادات خواب و همچنین میزان کاهش وزن تان در آن بنویسید تا بتوانید به طور دقیق تری تاثیر سرکه سیب را بر روی وزن تان متوجه شوید.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

6سرکه سیب و کاهش اشتها : توجه داشته باشید اگر در روز به همان میزان که کالری می سوزانید همان قدر هم کالری مصرف کنید هرگز نمی توانید وزن تان را کم کنید در حالی که با خوردن سرکه اشتهای شما کم شده و کمتر غذا می خورید. در نتیجه میزان کالری کمتری دریافت می کنید. به این ترتیب وزن تان هم افزایش پیدا نکرده و به مرور با کمتر غذا خوردن و کاهش کالری دریافتی، چربی های اضافی بدن تان آب می شوند. با مصرف سرکه سیب می توانید تا حد زیادی از اشتهای کاذب خود پیشگیری نمایید. در صورتی که این کاهش اشتها را با ورزش و غذای سالم همراه کنید می توانید خیلی زود به نتیجه دلخواهتان برسید.

روش لاغر شدن با سرکه

7کاهش بیماری ها با کمک سرکه : قصد نداریم سرکه را مانند یک داروی معجزه آسا و غیر عادی جلوه دهیم. درواقع هیچ داروی معجزه آسایی به خصوص برای اضافه وزن وجود ندارد. با این حال با تاثیر سرکه برای کاهش وزن می توانید شاهد کمتر شدن بیماری های مرتبط با اضافه وزن بوده و سلامتی تان را به دست بیاورید. باید بگوییم که تنها راه عالی برای کاهش وزن این است که به مرور زمان و به آرامی وزن تان را از دست بدهید. به کمک این سرکه می توانید حدود ۷ الی ۸ کیلوگرم در سال کم کنید که یک میزان استاندارد برای کاهش وزن است. همچنین وقتی به آرامی لاغر شوید سلول های شما می توانند خودشان را با وضعیت جدید تطبیق داده و بازگشت وزن شما تا درصد بالایی غیر ممکن شود.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

8هدف تان را مشخص کنید : برای کاهش وزن باید بتوانید شاخص توده بودن خود را به دست آورده و هدف تان را برای کاهش وزن مشخص کنید. به این ترتیب می دانید که چه می خواهید و هدفمند تر رفتار می کنید. در این مرحله سعی کنید اهداف آسان و قابل دستیابی تعیین کنید که رسیدن به آن ها چندان سخت نبوده و بتوانید ظرف مدت کمی به آن ها دست یابید. با کمک سرکه سیب و اهداف سیستماتیک و قابل دستیابی کار را برای خوتان راحت تر کنید.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

9ثابت کردن وزن جدید : پس از کاهش وزن هم با اجتناب از خوردن غذاهای چرب و عادات غذایی سالم سعی کنید وزن تان را همان قدر که هست ثابت نگه دارید. به عبارتی بعد از اینکه لاغر شیدد رژیم تان را فراموش نکنید و همچنان به آن پایبند باشید.

چگونه با سرکه سیب لاغر شویم

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن