اندرویددیجیتالموبایل

چگونه از سیستم عامل اندروید بک آپ بگیریم

در این مقاله میخواهیم آموزش چگونگی بک آپ گرفتن از گوشی و تبلت های اندرویدی را آموزش دهیم. بک آپ یکی از مهمترین بخش ها برای نگه داری فایل می باشد. در این آموزش اول ما یاد می دهیم که چگونه با خود گوشی یا تبلت یک فایل پشتیبان بگیرید و سپس چند نرم افزار مخصوص این کار را معرفی می کنیم.

بخش ۱ از ۲: آموزش بک آپ گرفتن با خود سیستم اندروید

۱وارد منو گوشی یا تبلت خود شوید و سپس از آنجا به بخش تنظیمات بروید.

چگونه از سیستم عامل اندروید بک آپ بگیریم

۲حال در تنظیمات خود دنبال اسم Backup گشته و روی آن کلیک کنید. حال روی “backup assistant plus media” کلیک کنید.

چگونه از سیستم عامل اندروید بک آپ بگیریم

۳حال از شما می خواهد اکانت ایمیل و پسورد را وارد کنید و اگه قبلا وارد کرده باشید دیگر صفحه زیر برای شما باز نخواهد شد. بعد از وارد کردن اطلای روی اوکی کلیک کنید و در آخر “Backup Now”.

چگونه از سیستم عامل اندروید بک آپ بگیریم

بخش ۲ از ۲: نرم افزارهای مخصوص بک آپ گیری اندروید

۱نرم افزار Helium Premium: یکی از نرم افزارهای قدرتمند گرفتن فایل پشتیبان از گوشی یا تبلت های اندرویدی می باشد که درمارکت با قیمت ۴٫۹۹ دلار بفروش می رسد که می توانید از وب سایتهای ایرانی به صورت رایگان دریافت کنید. شما می توانید فایل های بک آپ خود را در حافظه گوشی یا سرورهای ابری مانند Google Drive, Dropbox ذخیره کنید و اپلیکیشن هم با دیوایس های روت شده و هم دستگاه های روت نشده سازگار می باشد.

۲نرم افزار G Cloud Backup: این اپلیکیشن جزو برنامه های رایگان بک آپ گیی می باشد که حدود یک گیگابایت فضای راگیان در سرور خود به شما می دهد که می توانی با پرداخت پول مقدار آن را افزایش دهید.

۳برنامه MyBackup Pro: یکی دیگر از نرم افزار MyBackup Pro نام دارد که آن هم با قیمت ۴٫۹۹ دلار بفروش می رسد و یکی از معروفترین ها در زمینه کاری خود می باشد و کاربران زیادی در سرار دنیا دارد.

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

1 thought on “چگونه از سیستم عامل اندروید بک آپ بگیریم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن