روابط و ازدواجسبک زندگی

چگونه مردان را به سمت خود جذب کنیم

گاهی اوقات زن ها یا دخترها از برقراری ارتباط و آشنایی با مردان ترس و واهمه دارند، استفاده از مقاله زیر می تواند به شما کمک کند به راحتی با مردان دلخواه خود ارتباط برقرار کنید و یا با شخص تازه ای آشنا شوید.

1مکان درستی را انتخاب کنید. در مکان های عمومی شما می توانید هر شخصی را ملاقات کنید. ولی مکان هایی را انتخاب کنید که فکر میکنید افرادی که شما دوست دارید با آن ها ارتباط برقرار کنید به آنجا می روند.

چگونه مردان را به سمت خود جذب کنیم

2فکر کنید “سایر افراد” وجود ندارند و فقط شما هستید. نگران وجود سایر زن ها یا دخترها نباشید. کاری که آن ها انجام می دهند را انجام ندهید تا شبیه آن ها هم نباشید. مرد مورد نظر شما با آن ها نیست، بنابراین انجام کاری که آن ها انجام می دهند و داشتن ظاهری که آن ها دارند به شما کمکی نمی کند. چه نوع فردی آن مرد می خواهد زمانش را با او سپری کند؟ سعی کنید شبیه آن فرد باشید.

چگونه مردان را به سمت خود جذب کنیم

3با مردان جذابی که زیرنظر دارید تماس چشمی برقرار کنید. در هر موقعیتی تماس چشمی طولانی مدت باعث رساندن پیام به مرد مورد علاقه شما می شود که شما به او توجه دارید. شما همچنین می توانید از موقعیت های مختلف و انجام گفتگوهای متفاوت توجه او را به خود جلب کنید. حواستان باشد هیچوقت با مرد مورد علاقه تان بازی نکنید. شاید تکان دادن سر می تواند به او نشان دهد که باید بیاید و شما را ببیند. شاید شما می توانید با استفاده از موقعیت های تصادفی به او نزدیک شوید نظیر ” ببخشید، وقت دارید؟” چنین سوالی باعث می شود او به شما توجه نشان دهد و به او فرصت این دهد که ببیند می خواهد با شما آشنا شود یا خیر. یا پرسیدن سوالی نظیر ” ببخشید قلم من گم شده است می شود کمکم کنید آن را پیدا کنم؟” نه تنها پرسیدن چنین سوالی باعث می شود مرد مورد علاقه شما جلب شما شود بلکه او دعا میکند که شما قلم خود را نتوانید هرگز پیدا کنید تا فرصت صحبت شما را بیشتر به دست آورد. در ملاقات اول باید انتظارات مرد مورد نظر شما مشخص شود و رفتار شما می تواند روی طرز فکر او از شما تاثیر بگذارد.

چگونه مردان را به سمت خود جذب کنیم

4برای تحت تاثیر قرار دادن لباس بپوشید ولی نجیب باشید. بدن شما هر شکلی می خواهد داشته باشد، شکل و قیافه و سن شما هرچه می خواهد باشد، شیوه خاصی برای لباس پوشیدن، آرایش موی شما وجود دارد که باعث می شود زیباترین به نظر برسید. اجازه ندهید چنین مواردی نظیر نوع شکل بدن و سن شما مانع کار شما شوند. تقریبا اگر هر زنی به درستی عمل کند هر مردی را می تواند جلب کند. به شیوه ای لباس نپوشید که اگر با او نباشید، چنین تیپی هرگز نمی زنید. معنای این حرف این است که: پوشیدن به صورت آراسته باعث می شود که نجابت و زیبایی شما بیشتر نشان داده شود و استفاده از عطرهای خوشبو باعث می شود مرد مورد علاقه شما فکر کند که چه عطری زده اید و تمامی این ها باعث جلب توجه او به شما می شود.

روش جذاب شدن

5خود را بیش از حد در معرض نمایش قرار ندهید. اگر شما برای جلب یک فرد بیش از علاقه نشان دهید، باور کنید شما او را نمی خواهید. آرایش بیش از حد، استفاده از کفش های زیادی پاشنه بلند، استفاده از لباس اندام نما همگی باعث می شود که شما چیزی که نیستید را تبلیغ کنید و این به جلب او کمک نمی کند.

روش جذاب شدن

6اعتماد به نفس داشته باشید و مطمئن باشید- انتظار این را داشته باشید که اکثر مردهایی که با آن ها ملاقات میکنند فراتر از حد آشنایی ممکن است پیش نروند. اکثر مردان خواهان زنانی شاد و مطمئن و دلگرم هستند. بنابراین از اینکه شما به مردی ابراز علاقه نشان دهید نترسید، از این هراس نداشته باشید که شما گفتگویی را شروع کنید. اگر مردی برای صحبت کردن حس میکند او باید پا پیش بگذارد، او به شما به چشم یک چیزی که باید برسر آن مبارزه کند می نگرد، تا شخصی که باید به صورت جدی به دنبال رابطه و آشنایی با او باشد. حتی اگر رفتار شما به چنین نحوی جواب ندهد و شما قادر به برقراری ارتباط با او نشدید او ممکن است به یکی از دوستان خود حداقل بگوید که ” هی، من با این دختر فوق العاده آشنا شدم، اجازه بده او را با تو آشنا کنم”.

7نا امید نباشید. اشکال ندارید مردم بدانند شما آماده برقراری دوستی و آشنایی هستید. مردان زنانی را دوست دارند که بسیار دوستانه با آن ها برخورد میکنند. آنها می خواند بدانند نزدیک شدن به شما اشکالی ندارد و شما زمانی را صرف آشنایی با آن ها می کنید یا خیر تا مشاهده کنید آن ها نیز نظیر شما افرادی فوق العاده هستند.

نکات آموزش این بخش:

۱- همیشه هنگامی که میخواهید کسی رو جذب کنید، همیشه لبخند روی چهره داشته باشید.

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

1 thought on “چگونه مردان را به سمت خود جذب کنیم”

  1. سلام
    ممنون از مطلب خوبتون
    بنظرم افرادی که از عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی برخوردارن ، میتونن به احساساتشون اعتماد کنن و هر زمان که لازم باشه عشقشون رو ابراز کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن