روابط و ازدواجسبک زندگی

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

دختران نوجوان به دنبال این هستند که فردی جذاب در چشم دیگران باشند و همگان آن ها را تحسین کنند، آنها به دنبال بهترین بودن می باشند. خواه شما این مقاله را می خواهید تا با استفاده از آن دوستان جدیدی پیدا کنید و یا اینکه کسی را نسبت به خود علاقه مند سازید، پیروی کردن از مراحل زیر می تواند کمک بخش شما باشد.

بخش ۱ از ۳: راه هایی آسان برای زیبا بودن

۱۵دقیقه از صبح و شب را به پوست خود اختصاص دهید. پیگیری مداوم کلید اصلی داشتن پوستی زیبا است،بنابراین چند دقیقه از روز را به همین امر اختصاص دهید و پیروی از مراحل زیر به شما در این زمینه کمک خواهد کرد:

 • صورت خود را زیر دوش بشورید: محافظ پوست خود را در زیر دوش در شب به صورت خود بزنید و با کمی ماساژ دادن پوست صورت و درحالیکه موهای شما خیس می شود آن را با آب دوش بشورید.
 • اگر آنقدر خسته اید که شب نمی توانید مرحله قبل را انجام دهید حتما یک پاک کننده آرایشی در کنار پاتختی خود یا روی میز آرایش خود داشته باشید.
 • سعی کنید سراسر روز پوست خود را مرطوب نگه دارید، مناطقی که اکثر اوقات چین و چروک ها آنجا ظاهر می شوند را فراموش نکنید نظیر قسمت بیرونی چشم ها و اطراف دهان تان.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

2هرروز دوش بگیرید. یک دوش سریع قبل از شروع روز می تواند باعث شود که شما احساس زیبا بودن را داشته باشید. سعی کنید این کار را وارد برنامه روزانه خود کنید و ۵ تا ۱۰ دقیقه را زیر دوش باشید.

 • طبق یک برنامه زمانی منظم موهای خود را بشویید. نیازی نیست هربار که دوش می گیرید موهای خود را بشویید، در واقع این افرادی که موهای خشکی دارند هستند که باید هر روز یا حتی هر سه روز یکبار موهای خود را بشویند. موهای خود را طبق یک قاعده منظم بشورید، پوست سر شما زمانی که به داخل موهای شما روغن آزاد می کند این کار را به صورت منظم انجام می دهد بنابراین با شستن مو به صورت منظم بدن شما نیز به صورت منظم تری فعالیت می کند.
 • هر هفته یک یا دوبار ناخن های خود را تمیز و کوتاه کنید. زمانی که از زیر دوش بیرون می آیید ناخن های شما نرم تر خواند بود، بنابراین بهترین فرصت برای تمیز کردن آن ها همین زمان است.
 • موهای زاید بدن خود را حتما کوتاه کنید. هرروز سعی کنید موهای زیر بغل خود و پاها را بزنید و ابروهای خود را هفته ای یکبار تمیز کنید.
 • زمانی که از حمام بیرون می آیید عطر خوش بزنید، خواه می خواهد یک عطر باشد خواه یک اسپری سبک بدن ( فقط زیاد افراط نکنید )

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

3خنده زیبایی بر روی لب داشته باشید. مهم نیست چه اتفاقی می افتد ولی این خنده شما است که یکی از بزرگترین دارایی های شما به شمار می رود. راه های زیر به شما کمک می کند همیشه خندان باشید:

 • روزی دوبار مسواک بزنید و حداقل هر شب از نخ دندان استفاده کنید. فراموش نکنید حتی روی زبان خود به آهستگی مسواک را بکشید، باکتری های زیادی باعث ایجاد بوی بد دهان شما می شوند که روی زبان شما زندگی می کنند.
 • شب از دهان شور استفاده کنید و آدامس های خوش بو همیشه دم دست داشته باشید تا دهانی با بوی شیرین و جذب کننده داشته باشید.
 • با لب های شکاف زده مبارزه کنید. اگر لب های شما پوسته پوسته و خشک است، احتمال زیاد آب کم مصرف می کنید، روزانه آب بیشتری بنوشید تا تفاوت را به خوبی حس کنید، اگر این کمکی نمی کند از چپ استیک در طول روز استفاده کنید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

4تناسب اندام خود را حفظ کنید. لازم نیست برای جذاب بودن لاغر باشید و سعی کنید فقط خود را خوش اندام و سالم نگه دارید. نه تنها زمانی که پیرتر می شوید این امر به کمک شما می آید بلکه اندروفین های ترشح شده حین تمرین های ورزشی می تواند به شما کمک کند تا حس رضایت و زیبایی را در خود حس کنید.

 • به انجام یک ورزشی بپردازید. نیازی نیست تمرین های ورزشی خسته کننده باشد، اگر از رفتن به کلاس های ورزشی و باشگاه خسته شده اید، ورزشی را در نظر بگیرید که حالت تفریحی برای شما دارد، ورزش هایی نظیر بکستبال، تنیس، والیبال و شنا می توانند گزینه های خوبی باشند.
 • با دوستان خود به ورزش بروید. ورزش را تبدیل به یک ملاقات اجتماعی کنید تا همیشه آن را به موقع انجام دهید. اگر دوستی با شما به ورزش آید خیلی کم پیش می آید تا از انجام آن طفره بروید. به عنوان شما کسی را در کنار خود دارید که می تواند به شما دلگرمی دهد.
 • سعی کنید فردی فعال باشید- به جای آسانسور از پله ها بالا بروید یا برای رسیدن به مغازه مسیر طولانی تری را انتخاب کنید، ممکن است چیز زیادی به نظر نیاد ولی حتی همین مقادیر اندک می تواند در تناسب اندام شما تاثیر بسزایی بگذارد.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

بخش ۲ از ۳: جزئیات بیشتری که می تواند کمک بخش باشد

1با استفاده از آرایش زیبایی طبیعی خود را بیشتر کنید. در فرهنگ های مختلف زنان از آرایش برای نشان دادن بیشتر زیبایی خود استفاده می کنند. ولی به یاد داشته باشید برای جذاب بودن نیازی به آرایش نیست، آرایش تنها ابزاری است که می تواند اگر شما دوست داشته باشید به شما در این امر کمک کند. شما می توانید آرایش های مختلفی بستگی به موقعیت و سطح راحتی که حس می کنید، بکار ببرید.

 • سعی کنید ظاهری طبیعی داشته باشید. می توانید به اندازه ای فقط آرایش کنید که اندک نقص های شما را بپوشاند و خود واقعی شما را نشان دهد. از یک چپ استیک و یا رژ لب ملایم استفاده کنید.
 • آرایش همیشگی داشته باشید. شما می توانید به شیوه های مختلف آرایش کنید ولی سعی کنید یک نوع آرایش ملایم همیشگی داشته باشید که بسته به نیاز خود آن را به راحتی تغییر دهید.
 • آرایش شب متفاوتی داشته باشید- برای مجالس یا وقایع خاص و مهمانی های شب، سعی کنید ۱۵ الی ۲۰ دقیقه را صرف انجام آرایش کامل صورت خود بکنید. از سرخاب، آرایش چشم و رژ لب های مناسبی استفاده کنید و ظاهری زیبا به صورت خود ببخشید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

2مرتب سازی مو: نظیر اکثر افراد شما هم یک آرایش موی مخصوص به خود دارید ولی این به معنا نیست که شما نمی توانید هرچند وقت یکبار چیز جدیدی امتحان کنید، پس کمی زمان بیشتری صرف موهای خود بکنید چون می تواند به زیبایی شما کمک بسزایی کنید و حس یک سوپر مدل را در خود داشته باشید.

 • حالت مو خود را عوض کنید. اگر همیشه به حالت دم اسبی موهای خود را می بندید، سعی کنید کمی آن را باز کنید و یا به به موهای خود حالت مجعد دهید، همچنین اگر همیشه موهای شما آزاد بوده است سعی کنید برای تغییر هم که شده یکبار آن را به حالت دم اسبی یا بافته مرتب کنید.
 • مو خود را به شیوه جدیدی کوتاه کنید. شاید کوتاه کردن به شیوه جدید یا رنگ جدید می تواند ظاهر موهای شما را بهتر کنید. اندکی زمان صرف گشتن در اینترنت یا مجله های مد بکنید و حالتی که دوست دارید را انتخاب و یک وقت آرایشگاه بگیرید. به یاد داشته باشید حالت مو برای این است که افراد نسبت به خود حس خوبی داشته باشند و آرایشگر همیشه می تواند اگر مطمئن نیستید بهترین حالت را برای موهای شما توصیه کند.
 • به موهای خود رسیدگی کنید. حتی اگر از وضعیت ظاهری موهای خود راضی هستید دایم باید به آن ها رسیدگی کنید و هر ۶ یا ۸ هفته ریشه هایی که رنگ خود را از دست داده اند را دوباره رنگ کنید و یا موهای خود را منظم و یک دست کنید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

3سعی کنید لباس هایی بپوشید که جذابیت اندام شما را نشان می دهند: لباسی که به تن دوست شما می آید ممکن است برای شما مناسب نباشد و این ربطی به جذاب بودن یا نبودن شما ندارد. بدانید چه لباس هایی باید انتخاب کنید، لباس هایی که به شما می آید و به زیباتر نشان دادن شما کمک می کنند ( حتی اگر تغییری در وضعیت ظاهری شما ایجاد نشده باشد !).

 • از شکل بدن خود آگاه باشید. می توانید سایز و اندازه های خود را داشته باشید و یا با نگاه در آینه شکل بدن خود را به دست آورید. انواع مختلف بدن به شکل های زیر هستند:
  – گلابی شکل: کشاله های ران بزرگتر، دور کمر و بالاتنه کوچکتر- شانه ها و دورکمر کوچک خود را بیشتر در نظر بگیرید.
  – سیبی شکل: پاهای کوچک تر، دور کمر و بالاتنه بزرگتر- به پاهای لاغر و کشاله های ران کوچک خود توجه بیشتری کنید.
  – ساعت شنی شکل: کشاله های ران و بالاتنه بزرگتر، دور کمر کوچکتر- به دورکمر کوچکتر و انحناهای برجسته بدن خود بیشتر توجه کنید.
  – موزی شکل: بالا تنه، کشاله های ران و دور کمر باریک: اندام قلمی و باریک خود را بیشتر مد نظر داشته باشید و از کمربند استفاده کنید تا جذاب تر باشید.
 • به یاد داشته باشید که رنگ های روشن جلب توجه می کنند و رنگ های تیره مخفی می شوند. به عنوان مثال اگر شما از دور کمر خود راضی هستید ولی از کشاله ها و ران های خود ناراضی، سعی کنید شلوارهای تیره و پیراهن روشن بپوشید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

4از پوست خود بیشتر مراقبت کنید. تمیز کردن روزانه پوست یک قاعده اصلی برای داشتن پوستی زیبا است ولی انجام کارهای زیر می تواند باعث شود که مطمئن شوید پوست صافی دارید.

 • استفاده از مواد اکسفولیت یا لایه بردار: هفته ای یک بار این مواد را با تمیز کننده پوست خود ترکیب کنید و به آرامی روی صورت خود ماساژ دهید، طبق معمول آن را با آب بشورید.
 • جوش های سر سیاه کوچک را پاک سازی کنید. از نوارهای پاک کننده این جوش ها که در داروخانه ها می فروشند استفاده کنید یا با یک متخصص زیبایی مشورت کنید.
 • برای خود یک ماسک صورت کوچک داشته باشید. می توانید از ماسک های صورتی که در داروخانه ها می فروشند استفاده کنید یا با استفاده از آردجو دوسر و هلو برای خود یک ماسک طبیعی بسازید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

بخش ۳ از ۳: نمایان شدن حالت رضایت

1وضعیت ایستادن و راه رفتن مناسبی را انتخاب و تمرین کنید. شیوه ای که راه می روید به افراد دیگر چیزهای زیادی در رابطه با شما می گوید، بنابراین در راه رفتن خود حس اعتماد به نفس را جاری سازید.

 • سر خود را صاف نگاه دارید و به زمین نگاه نکنید.
 • شانه های خود را رو به عقب و در حالت آرامش حفظ کنید.
 • پاهای خود را به مقدار مناسب باز کنید.
 • وزن بدن خود را به میزان یکسانی روی بدن خود تعدیل کنید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

2با وقار حرکت کنید. آیا می دانستید زیباترین ها و ملکه های زیبایی ساعت ها صرف یادگیری نحوه راه رفتن می کنند؟ ممکن است احمق به نظر اید ولی به شیوه ای راه می روند که زیبا و شناور به نظر می رسد. از نکات زیر پیروی کنید تا بتوانید با وقار راه بروید:

 • پاهای خود را بر روی زمین نکشید- سعی نکنید از این سو به آن سو دایم بروید یا به شیوه ای راه روید که انگار قد شما کوتاه تر از مقدار واقعی است.
 • اجازه دهید مفصل های باسن و ران های شما به آرامی بچرخند- دادن حرکات اضافی به بدن شما می تواند باعث کمر درد شود چون شما می خواهید هنگام راه رفتن به لگن خاصره شکلی غیرواقعی ببخشید. آهنگ راه رفتن خود را با بدن خود تنظیم کنید.
 • سعی نکنید زیاد بدن خود را هنگام راه رفتن بالا پایین کنید- سعی کنید سر شما در طول راه رفتن در یک سطح باشد و بالا پایین نرود.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

3خنده بر لبان خود داشته باشید! شما چیزی در اختیار دارید که از هر فاکتور دیگری می تواند به زیبایی شما کمک بیشتری کنید ! خنده خود را همیشه حفظ کنید تا نه تنها احساس شادتری داشته باشید بلکه به اطرافیان خود نیز روحیه ببخشید.

 • اگر در خندیدن به صورت منظم مشکل دارید، سعی کنید همیشه یک جک مورد علاق تان را که باعث خنده شما می شود به یاد داشته باشید، یا یک حیوان خانگی و قوم و خویشی که به شاد بودن شما کمک می کنند.
 • خنده بجا و شایسته ای داشته باشید. زمانی که کسی به شما سلام می گوید خنده بر لب داشته باشید عالی است ولی زمانی که دوست شما در رابطه با مرگ مادربزرگ خود صحبت می کنید اینطور نیست. موقعیت را قبل از اینکه به طور خودکار بخندید همیشه در نظر بگیرید.

چگونه دختری جذاب به نظر برسیم

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

‫51 نظرها

 1. به نظر من آدم فقط باید خودش باشه تا جذاب به نظر برسه اگه فک کنی سر تر و یا بهتر از بقیه هستی بدتر میشه من سعی میکنم خودم باشم در ضمن اگه همیشه لبخند داشته باشی مرد فک میکنن دیوونه ای لطفا اطلاعات غلط ندین

  1. اتفاقا منم خیلی با نظرت موافقم تینا جون!
   من خودم به شخصه یه دختری هستم که درونم خیلی شاده اما مقابل نامحرما اصلا نمیخندم چون دوست ندارم نامحرما خندمو ببینن اما مامانم میگه چرا نمیخندی؟چرا تو خونه اینقدر شادی اما بیرون اینطوری؟
   منم بهش میگم مامانم،یه دختر خوب باید جلوی نامحرماش سنگین و باوقار باشه و همینطور مغرور باشه و منم دوست دارم اینطوری رفتار کنم

   1. بزرگتر که شدی میفهمی رفتارت چقدر بچه گانه و تحت تاثیر شست و شو های مغزی دوران مدرسه بوده… خیلی از خانم ها متوجه حرفم میشن

    1. در ضمن اینم بگم که خیلی از پسرای الان حتی اونایی که دوست دختر دارن هم از دخترای سنگین رنگین خوششون میاد
     برای چی باید این طرز فکر طرز فکر بچه گونه ای باشه؟
     کل فامیل از سنگین رنگین بودن من خوششون میاد و همیشه دختراشونو با من مقایسه میکنن
     میشه بگید این کجاش مشکل داره؟
     منظورم اینه که بهم بگید چرا باعث میشه که وقتی بزرگتر شدم از این کارم پشیمون بشم

     1. خب عزیزم شما برا فامیل زندگی کن سنگین باش بالاخره هرکسی یه طرز فکری داره مثلا من خودم برام مهم نیس درموردم چی میگن ولی همیشه لبخند ب لبام دارم و هیچ وقتم جلو خندمو نمیگیرم ک بهم بگن وای چقد سنگین رنگینه بعدشم همه پسرا ک از دختر سنگین خوششون نمیاد هرکسی یه سلیقه و فکری داره و متناسب با اون دختر مورد نظرشو انتخاب میکنه?

    2. واقعنم خیلی بچه گانه و دور از شخصیت یه خانم باوقاره !اینا فقط جلب توجهه ،شخصیت زیبا خودش اوجه جذابیته دنبال این چیزا نباشین…!

   2. دیگه اونقدر هم مغرور نه اگه مغرور باشی طرف ازت سرد میشه ولی نبایدزیادم لبخند زد اگرم میزنی به صورت پسرا نگاه نکن اگه به صورتشون نگاه کنی و بخندی فکر میکنن دوسشون داری باید خودت باشی

   3. آخع این چه فکریع ک میکنیع تو رو خدا اینا رو تو مغز خودتونو اطرافیانتون جا نکنید نامحرما نمیخوان بخورنتون ک تو اگع یه لبخند ملیح بزنیع بقیع هم احساس خوبی بهت دارعن نع لبخندی ک جلب توجع کنع یه لبخند سادع و ملیح

  2. کاملا مخالفم
   اعتماد به نفست که زیاد باشه،خود به خود دیگران هم تو رو جذاب تر میدونن و روی تو حساب دیگه ای باز می کنن:)
   من همیشه تلاش میکنم لبخندم رو حفظ کنم?
   امیدوارم نظرت عوض شه چون افسردگی آوره
   موفق شی?

 2. من خودم بیرون همیشه اخم میکنم ولی به یه نتیجه رسیدم ک الکی وقتم و هدر دادم آدمایی ک تو کوچه خیابون کنارشون رد میشیم اصن براشون مهم نیس ما اخم میکنیم بت هستیم یا لبخند میزنیم کسی ک ب تو نظر داره براش هیچ کدوم فرقی نداره هرکدوم یه جور جذابیته کسیم ک نظر نداره حتی قهقهه هم بزنی اصن نمیبینتت!!

  1. حرفتون متین و درسته اما به نظرتون دختری که میخواد سنگین رنگین باشه و همینطور جذاب باید تو کوچه و خیابون چه جوری باشه؟

   1. دختر سنگین رنگین اصلا نمیتونه جذاب باشه درضمن دیگران اصلا دقت نمیکنن که تو چجوری هستی اگه پسر بهت نظر داشته باشه دیگه براش فرق نداره چجوری باشی

    1. چه ربطی داره..مسخره..ینی اگه سنگین رنگین باشیم نمیتونیم جذاب باشیم..هرکسی زیبایی های خودشو داره ..حتی اگه چادر بپوشی بازم میتونی جذاب باشی

 3. سلام ممنون از مقاله خوبتون
  ببخشید من یک سوالی داشتم
  من دختری هستم که با غرور راه میرم.البته اینو اطرافیان بهم گفتن وگرنه خودم که متوجه نمیشم (را رفتنم از قصد و منظوری نیست)
  من چون دختری با حجاب هستم باید باوقار راه برم و منم تو کوچه و خیابون یا حتی تو خونه هم اینطوری راه میرم (سر رو به جلو،کمر صاف،قدم هامو سرعت راه رفتنم هم متوسطه)
  درسته اطرافیان بهم میگن با غرور راه میری اما نمیدونم این خوبه یا نه!
  به نظر شما این طرز راه رفتن مناسب یه دختر نیست؟
  حالا چه با حجاب چه بی حجاب!
  اگه میشه راهنماییم کنید.
  ممنونم
  یا علی

  1. سلام زهرا خانم به نظر من این خصوصیات شما باعث وقار میشه و از خیلی خوبه
   موفق باشی ? و همچنین با حجاب مطمئنم که خودت میدونی نظر خدا مهمه نه پسرا?

   1. بله نظر خداوند خیلی مهمتر از نظر جنس مخالفه
    چون به قول آنا جان دختری که سنگین و رنگینه و با حجابه زیاد جلب توجه نمیکنه تا دختری که بی حجابه و صد قلم آرایش داره
    و اگه منم میخواستم نظر جنس مخالف رو جذب کنم حتما بی حجاب میشدم
    من هدفم جلب رضایت خداست نه چیز دیگه ای
    ولی در کل خیلی ممنونم ازتون

     1. پس قصدش چیه؟
      بهم بگو که قصدش اگه غیر از اینه پس چیه؟
      اینم بدون قصدش هرچیم باشه وقتی مردم اونو نگاه میکنن اولین چیزی که به ذهنشون میرسه همینه
      بعدشم خانمای بی حجاب یه ذره هم که شده قصدشون اینه هرکیم میگه نه دروغ میگه

     2. بی حجابی یعنی چی ؟
      یعنی نداشتن چادر؟
      نداشتن دستکش حتی در تابستان؟
      بی حجابی اصلا معنا نداره…
      هر کی ایمان داره قرار نیست حتما چادر کنه با یه شال معمولی هم میتونه موهاشو بپوشونه…
      اینکه یکی نماز نمیخونه یعنی بی ایمانه؟
      نه بخدا داشتن ایمان و با تقوا بودن ربطی به نماز و چادر نداره.

     1. عزیزم اصل حرف من حجاب نیست و بی حجابیم خودش یه موضوع کلیه و نمیشه زیاد در موردش تو اینجا حرف زد چون موضوع اصلی نیست ولی من در کل میخوام بگم دخترای چادری هم میتونن جذاب باشن یا نه که متوجه شدم پس بحثی نیست
      در پناه حق

 4. اصول جذابیت :
  ۱٫ خودت باش
  ۲٫ به هرکس متناسب با رفتار و اخلاق و نسبی که با تو داره احترام بزار و صمیمی شو نه بیشتر و نه کمتر
  ۳٫ زیاد وابسته نشو پس سعی کن اول با عقل وارد یه رابطه بشی و بعدش با علاقه اون رابطه رو ادمه بدی
  ۴٫ وقتی به جنس مخالف نگاه میکنی اگی بخوای اونو متوجه خودت بکنی اول به چشماش دوم به سر تا پاش نگاه و کن و بعد با لبخند دوباره بهش نگاه کن و مطمعن شو این حرکتتو دیده بعد ازش رو برگردون خیلی جواب میده
  ۵٫ ولی اگه میخوای جلوی جنس مخالف کم نیاری مخصوصا اگه طرف پررو باشه اول به چشماش نگاه کن بعد به سر تا پاش بعد بدون اینکه دوباره به چشاش نگاه کنی با پوزخند رو برگردون خیلی حرص میده طرفو

 5. اصلا ربطی به حجاب نداره
  دختر اگه میخواد با وقار باشه:
  تو حرف زدن شوخی زیاد نکنه که سبک به نظر بیاد
  و
  صاف راه بره
  و
  اراسته باشه
  (البته این نظر منه )
  چرا شما گیر دادید به حجاب
  بعدشم
  بد حجابی با کامل حجاب نداشتن فرق داره
  خیلی فرق داره
  (خیلی انق بودن برا دختر جوون و نو جوون بده (خیلی بده))

 6. لبخند به لب داشتن نشونه شادی درونی و اعتماد به نفس شماست.این چرندیات جلوی نامحرم و سنگین رنگین باش و بریزید دور.برای خودتون زندگی کنین و مطمئن باشید لبخند پر غرورتون جذابترین چیزه.

  1. حرف شما متینه ولی خب من معتقدم که انسان ها مثل آهنگ میمونن
   همینطور که هر آهنگی به دل آدم نمیشینه هر انسانی هم به دل آدم نمیشینه
   یعنی اینکه ما نمیتونیم یه کاری کنیم که همه دوسمون داشته باشن و از ما خوششون بیاد

   1. کاملا موافقم باهات
    سلیقه و علایق ادما با هم متفاوته نمیشه همه چیزو با هم داشت و این توقع رو داشت که همه از ما خوششون بیاد و جذبمون بشن
    هرچیزی توی موقعیت مناسبش اگه اتفاق بیفته باعث جذب اطرافیان میشه
    سنگین بودن در عین شاد بودن

 7. سلام به همه دوستان
  بنظرمن جذاب بودن هم زاتیه هم اکتسابی.ادما میتونن با لبخندزدن وظاهر اراسته جذاب بنظر بیان ولی ممکنه هرکسی اونو دوست نداشته باشه.وعموما جذابیت افراد چادری خیلی کمتره چون مجال کمتری برای جذاب بودن دارن

  1. عزیز دلم…جذابیت به چادر یا مانتو نمونده…جذابیت هر فردی نباید تو سرو وضعش باشه که دختر خوب…تو همه کامنتا جذابیت فرعی دیده میشه…درسته این مقاله برای زیبایی ظاهریه و تاثیر هم داره اما منحصربه فرد بودن هرکسی تو شخصیتشه نه تو چهرش و…اینارو گفتم تا برسم به اینکه بحث چادر و بی حجابیو از ذهناتون دور کنید..چه حجاب چه بی حجاب همه ما انسانیم با ویژگی ها و اعتقادات مختلف…پس به هم احترام بزاریم و سعی کنیم با ویژگی های خودمون زندگی کنیم
   سرتونو درد آوردم?…زندگیاتون شاد?

 8. خب من چادری نیستم با ی سری پسرا شوخی میکنم و بعضیام ک میدونم اخلاقشون چجوره شوخی نمیکنم تیپم اصصصصلا جلف نیست هیچ وقت از یک ریمل و رژ لب بیشتر ارایش نداشتم هیچوقت با هیچ پسری رابطه نداشتم خیییعلی شیطوونم و بیشتر لبخند میزنم و برای هر کس تو زندگیم مرز گذاشتم مرز رفتار مرز صمیمیت مرز… اصلا حرف مردم برام مهم نیست و همچنین نظر پسرا
  حالا شما بگید من چگونه دختریم؟

 9. بعضی آدمها زیر سنگینی حجاب هم وقیحند..
  بعضی آدمها با پریشانی موهایشان هم نجیب…
  وقاحت و نجابت در ذات آدماس نه در پوشش آنها..

  نه مستی نشانه کفر است!
  نه جانماز نشانه دینداری…
  نه پاکان را باکی از مستی!
  نه مستان را امکان درویی…
  نه موی نمایان نشانه هرزگی!
  نه چهارقد نشانه پاکی…
  هرکس آنست ک ببوید نه آن ک ظاهرش گوید
  نه مدافع بدی باش نه در فکر تدفین حقیقت…
  قضاوت کار ما نیست…
  دوستان ببخشید خسته شدین:)

  1. من کااااملا موافقم باهات من شاید چادر سرم نکنم ولی اونجوری هم لباس تنم نمیکنم که همه جام بزنه بیرون و حتی شاید من خیلی مثبت و خانوم تر از چادریا باشم چون خیلی از چادریا با وجود چادرشون دخترای خوبی نیستن من به شخصه خیلی شیطونم ولی اونقدری سر به زیر هستم که کسی نتونه بهم نخ بدع و حتی اگه بده هم من محلش نمیدم

 10. سلام
  من مینا هستم . سنم بین ۱۷ و ۱۸ سال هستش. مطالبوتونم خیلی مفید بود. ولی وقتی نظر هارو خوندم متوجه این شدم که دختر ها درباره پسر ها یا همون به قول خودشون جنس مخالف و حجاب و جذابیت بود . درباره پسر ها که من هیچ نظری ندارم چون اینکه من از پسر مخصوصا پسر های این دوره زمونه متنفرم و دنبال دوری هستم و خود شیرینی نمیکنم . درباره حجاب که من جوابمو از ۱۴ سالگی شروع کردم و لباسام معمولی و همیشه بالیدند میزنم بیرون درباره جذابیت هم من از آرایش بدم میاد و آرایش نمیکنم و همیشه معمولی میزنم بیرون . خودشیرینی نمیکنم اما من همینجوریشد حس میکنم جذاب احتیاج به هیچ ندارم .❤

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن