دیجیتال

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

گاهی پیش می آید که یک پسر رفتار خاصی با شما دارد یا حس می کنید که آنچه بین شماست کمی متفاوت و غیرعادی است و دوست دارید از واقعیت سردر بیاورید. در این مواقع راهکارهای جالب و عملی وجود دارد که به شما کمک می کند واقعیت های ذهن یک فرد را بخوانید و از آن مطلع شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از این راهکارها را به شما هم بیاموزیم.

1بررسی زبان بدن او : زبان بدن فرد می تواند حقایق زیادی را در خصوص هر کسی فاش کند. با کمک این مهارت می توانید بفهمید یک پسر تا چه حد دوست دارد با شما باشد و برای داشتن شما و نزدیک بودن به شما چقدر مشتاق است. کارشناسان زبان بدن بر این باورند که در حالی که زنان حدود ۵۲ درصد از زبان بدن شان برای ابزار علاقه و بروز حرف های درونی شان استفاده می کنند، مردان تنها ۱۰ درصد با این زبان ابراز احساسات می کنند. با این حال همین اندازه کم هم می تواند برای شما کافی باشد. گاهی تنها کمی دقت کردن روی استایل فرد مورد نظر اسرار زیادی را در خصوص او فاش می کند. علائمی که در زبان بدن باید به آن توجه کنید عبارتند از:

 • اگر او زیاد شما را نگاه می کند و یا حتی میدان دیدش را طوری تنظیم کرده که شما را مقابل خود ببیند و یا حتی اگر استایل ابروهای او به گونه ای است که انگار به سمت شما نظر دارد این می تواند یک نشانه از علاقه او باشد.
 • در صورتی که او به سمت شما تکیه زیادی دارد و به عبارتی همیشه به گونه ای می نشیند و یا حرکت می کند که گویی شما هدف او هستید و می خواهد به سمت شما بیاید این نشان می دهد که وی حتی در ذهنش صاحب و خواهان شماست. طریقه قرار گیری دست ها، پاها، فرم کلی بدن و حتی انگشتان دست و پا این نشانه را افشا می کند.
 • اگر او شما را دوست داشته باشد ممکن است به ندرت پشتش را به شما بکند و یا اشاره شانه ها و دست هایش به گونه ای باشد که گویی در جایی که شما نیستید چیز جالبی برای توجه وجود ندارد.
 • اگر او شروع کرد به تمیز نگه داشتن خودش و مرتب و منظم شد و به نوعی سعی داشت شیک پوش تر و آراسته تر باشد بدانید چیزی در اطراف وجود دارد که او را مشتاق می کند بهتر به نظر بیاید.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

2به تماس چشمی توجه داشته باشید : همانطور که قبلا هم اشاره شد زمانی که یک پسر شما را دوست داشته باشد بیشتر تمایل دارد شما را ببینید و شما را در مبدا میدان دید خود قرار دهد. این اتفاق در هر صورت می افتد حتی اگر مخفیانه باشد. او ممکن است سعی کند در مواقعی خاص با شما چشم در چشم شود و یا اگر خجالتی باشد شاید وقتی حواس تان نیست به شما نگاه کند. اگر می خواهید این مورد را امتحان کنید ابتدا در مقابل او به دوردست نگاه کنید و سپس ناگهان به او نگاهی بیندازید و ببینید آیا حواسش به شما هست یا نه؟ در این صورت او غافلگیر شده و خود را لو می دهد. اگر در این لحظه او نگاه خود را به شما دوخت به این معنی است که به شما علاقه مند است، و در صورتی که خیلی زود نگاهش را از شما گرفت و متوجه شدید اصلا حواسش به شما نیست شاید بهتر باشد کمی در افکارتان تجدید نظر کنید. به علاوه اگر او تماس چشمی را قطع می کند و مشغول تماشای اطراف می شود و به نوعی سعی دارد خود را از تیرس نگاه تان دور کند به این معنی است که تمام حواسش پیش شماست. زل زدن و نگاه زیر چشمی نیز از نشانه های علاقه مندی است.

 • در صورتی که طرف شما یک پسر خجالتی است به وضوح در نگاه کردن به شما جسارت چندانی ندارد. بهتر است کمی صبور باشید. همچنین اگر زمانی که کار قابل توجهی می کند و یا چیز خنده داری می گوید و به سمت شما نگاه می کند به این معنی است که سعی دارد توجه شما را به خود جلب کند و حس خوبی نسبت به خود در شما ایجاد کند.
 • به علاوه شاید اگر چهره ی عادی وی را به خاطر سپرده باشید دیدن مردمک گشاده شده چشم هایش بتواند نظرتان را جلب کرده و شما را متوجه خودش کند. این نشانه نیز می تواند از علائم علاقه مندی است.
بیشتر بخوانید
چگونه بایوس مادربرد را آپدیت کنیم

از کجا بفهمیم پسری عاشق ما است

3به حرف هایش گوش دهید : به او گوش بدهید و حالت ها و حرف هایش را زیر نظر بگیرید. اگر به شما علاقه مند باشد مدام عصبی است و به دنبال فرصتی می گردد تا به شما نزدیک شده و موقعیتی برای صحبت کردن با شما داتشه باشد. زمانی که حرف می زند به او توجه کنید. زیاد مهم نیست که چه می گوید بیشتر مهم است که چه برخوردی با شما دارد. به چشم هایش توجه کنید و به صدایش که ممکن است به عمد تاثیر گذارتر و دلپذیرتر شده باشد. اگرمدام عضلات بازویش را لمس می کند و یا شانه ها و دست هایش به سمت شما تمایل دارد به این معنی است که به شما علاقه مند است.

4علاقه او به لمس شما : علاقه به لمس و نزدیک تر شدن یک نشانه ی مهم در توسعه رابطه است. باید دید که چقدر دوست دارد به شما نزدیک شده و لمس تان کند و چه برخوردی نسبت به این موضوع دارد. اگر به شما علاقه مند باشد ممکن است وقتی که می خندد دست خود را روی دست شما بگذارد و یا به آرامی پای خود را کنار پای شما قرار دهد. در هر صورت باید به هر تلاش او برای نزدیک تر شدن به شما به چشم یک نشانه ی علاقه مندی نگاه کرد.

از کجا بفهمیم پسری عاشق ما است

5یک برخورد خاص و متفاوت نسبت به شما : اگر پسری به شما علاقه مند باشد شروع می کند نسبت به شما رفتار ویژه ای داشته و طور دیگری با شما برخورد کند. او بیشتر مراقب رفتارش با شماست و همچنین موضع محتاطانه ای نسبت به شما دارد. او سعی می کند در مقابل شما نجیب تر بوده و مراقب رفتارش باشد. مثلا شاید صندلی اش را نزدیک به شما تنظیم کند و یا بازوی خود پشت صندلی شما بگذارد. یا برای اینکه گرم تر باشید ژاکتش را به شما بدهد.

 • البته باید این نکته را هم بدانید که بعضی از پسرها در برخورد با هر دختری این رفتارهای خاص را بروز می دهند و برای شان نوعی عادت است نه علاقه. پس بهتر است قبل از هر قضاوتی طرفتان را بشناسید. این رفتار ها فقط زمانی دوست داشتنی و مهم هستند که فقط برای شما خرج شده باشند.
بیشتر بخوانید
چگونه کامپیوتر خود را برای فروش تمیز کنیم

چگونه بفهمیم دوست پسرمان دوستمان دارد

6نشانه ها را دست کم نگیرید : نشانه هایی از علاقه و توجه را می توانید در کارها و رفتارهای او ببینید. مثلا اگر به خواننده یا سبک خاصی علاقه دارید و او پیگیر کنسرت ها و آهنگ های جدید می باشد و یا اگر در خصوص آن ها با شما حرف می زند این می تواند نشانه ای از توجه او به شما باشد. در هر صورت اینکه او علایق شما را بداند و به آن ها فکر کند و برای شان کاری کند نشانه ای از توجه و علاقه است. حال باید دید این علاقه در چه جایگاهی قرار دارد.

7نشانه های عصبانیت : عصبی شدن می تواند به شکل های مختلفی در افراد خود را نشان دهد. ممکن است خنده های عصبی یا عرق کردن و یا نفس عمیق کشیدن نشانه ای از عصبانیت وی باشد و یا حتی بی قراری ها و انرژی بیش از حدی که نمی گذارد سر جایش بماند علائم ناراحتی و عصبانیت او باشد. اگر او در کنار شما عصبی و بیقرار می شود به این معنی است که از دوری که در حین نزدیکی با شما دارد، ناراحت است و این به وضوح نشانه ای دوست داشتن است.

چگونه بفهمیم دوست پسرمان دوستمان دارد

8به دوستان او هم توجه کنید : اگر دوستانش بدانند که او به شما علاقه دارد ممکن است رفتارهایی نشان بدهند که به راحتی بتوانید دست او را بخوانید. مثلا شاید او را دست بیندازند و سر به سرش بگذارد. خنده های ریز و اشاره های گاه و بیگاه به شما خود نشانه ای است که باید به آن توجه کنید. حتی ممکن است از او پیش شما تعریف کنند و یا بخواهند موقعیتی را ایجاد کنند که بیشتر با او برخورد داشته باشید. می دانید که دوستان فرد هر تغییری را زودتر می فهمند پس اگر او به شما توجه داشته باشد دوستانش اولین کسانی هستند که واکنش نشان خواهند داد.

بیشتر بخوانید
چگونه تشخیص دهیم ویندوز 32 بیتی از 64 بیتی

چگونه بفهمیم پسری از ما خوشش آمده

9رفتارهای تقلید گونه : اگر متوجه شدید که او کارهایی انجام می دهد که شما هم انجام داده اید و یا رفتارهایی دارد که برای شما آشناست و به طور ناخودآگاه دارد برخی رفتارهای شما را کپی می کند به احتمال زیاد معنی آن این است که او اشتیاق زیادی به شما دارد، به حدی که خودش را در شما گم می کند و مدام کارها و رفتارهای تان در ذهن او وجود دارند. حتی می توانید او را امتحان کنید. به موهای تان دست بکشید و ببینید که اونیز ناخودآگاه دستش را به سمت موهایش می برد. خمیازه بکشید و ببینید که او نیز سیگنال های این رفتار شما را دریافت کرده و کمی بعد خواب آلود می شود.

چگونه بفهمیم پسری از ما خوشش آمده

۱۰- آزارهای عاشقانه : پسرها وقتی بالغ می شوند دوست دارند با حمایت از شما و مراقبت و رفتار دوستانه توجه تان را جلب کنند اما هر چه جوان تر باشند ممکن است با شوخ طبعی و حتی رفتارهای آزاردهنده شما را متوجه خودشان کنند. شاید حتی فکر کنید او با شما دشمنی دارد و یا دوست دارد که اذیت تان کند ولی واقعیت این باشد که می خواهد شما او را ببینید و به او توجه کنید اما راه درستش را نمی داند.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

۱۱- شوخی های دستی ساده : اگر مانند رفیق های پسرش گاهی با شما شوخی می کند مثلا آرام به بازوی تان ضربه می زند و یا دست تان را می کشد هر چند رفتار چندان ملایمی نیست اما می تواند نشانه این باشد که دوست دارد رفتار دوستانه تری داشته باشد و چون راه آن را نمی داند همان کاری را می کند که در مورد هم جنس های خودش انجام می دهد. بنابراین اگر کمی با او راه بیایید می تواند باعث شود که شجاعت ابراز وجود را بیش از پیش پیدا کند.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

۱۲- تعریف های ساده، توجه خاص : اگر یکبار موهای تان را به گونه خاصی آرایش می کنید و او متوجه شده و از آن تعریف می کند و یا می گوید که فلان مدل بیشتر به شما می آید و یا اگر از لباس ها و طرز پوشش تان تعریف می کند این می تواند نشانه این باشد که مدام حواسش به شما بوده و شما را ارزیابی می کند. توجه زیاد هم یکی از نشانه های علاقه است.

بیشتر بخوانید
چگونه فیلم های یوتیوب را به MP3 تبدیل کنیم

۱۳- حساسیت او نسبت به دیگر مردها : مردها موجودات حسودی هستند که حسادت شان را پشت رفتارهای مردانه و سرسختانه خود ینهان می کنند. حتی ممکن است از شما بخواهند کمتر پدرتان را بغل کنید و این تنها به این علت است که او با دیدن یک مرد دیگر در نزدیکی شما احساس خطر کرده و ناراحت است. بنابراین از شما می خواهد که از او دوری کنید. به عبارتی او با دیدن پدرتان در اطراف شما تنها وجود یک مرد را می بیند و احساس خطر می کند. این حسادت ها و حساسیت ها فقط به خاطر علاقه زیاد او به شماست.

۱۴- چت کردن و ارتباط مداوم مجازی : اگر در شبکه های مجازی یا برنامه ها و اپلیکیشن های پیام رسان مدام وجود او را متوجه می شوید و می بینید که همیشه با شما در ارتباط است می تواند به خاطر این باشد که شما را دوست دارد. البته تنها چت کردن نشانه علاقه نیست چرا که آدم ها در دنیای مجازی با هرکسی حرف می زنند و چندان در خصوص حسی که به او دارند حساس نیستند. شاید می خواهند تنهایی شان را پر کنند و یا شاید حتی دوست دارند که کمی در خصوص یک موضوع خاص با شما حرف بزنند چرا که شما را هم صحبت خوبی می دانند. به عبارتی ارتباط مجازی مداوم در کنار دیگر پارامترها می تواند نشانه علاقه او باشد.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

۱۵- ملاقات های همیشگی و غافلگیرکننده : آیا حس می کنید که به دیدن او عادت کرده اید و هر روزی که او را نمی بینید گویی گم کرده دارید؟ شاید به خاطر این است که وی مدام خود را به شما نزدیک می کند تا شما را ببینید. به نوعی این عادتی است که خود او در شما ایجاد کرده است و به ملاقات مداوم شما معتاد است. این خود نشانه زیبایی از علاقه قلبی است.

چگونه بفهمیم پسری دوستمان دارد

۱۶- پذیرای سیگنال خود باشید : تا به اینجای مقاله از نشانه های دوست داشتن یک مرد برای تان گفتیم اما در این مورد آخر می خواهید در خصوص کاری که خود شما باید انجام دهید، بگوییم. در صورتی که او را دوست دارید و می دانید که او هم شما را دوست دارد بهتر است اجازه ندهید بیش از حد از هم دور باشید. به عبارتی باید تا دیر نشده رابطه تان را به یک سمت درست هدایت کنید.

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

‫297 نظرها

 1. سلام
  ممنون برای متنتون خیلی خوب بود منتها من یک مشکلی دارم و اونم اینه که من از اوایل مهر امسال داخل اتوبوسی که میرم ی پسری هست که خیلی نگام میکنه اما وقتی من نگاهش میکنم نگاهشو میدزده و از شیشه به بیرون نگاه میکنه…حتی ی بار اتفاقی وقتی سوار خط اتوبوسم اومد اون رو دیدم و وقتی اون هم متوجه من شد به من خیره شد و لبخند زد و وقتی رفتم تو اتوبوس همه ی دوستاش داشتن به من نگاه میکردن انگار که ادم فضایی دیدن! بعد هم خودش رفت کنار دوستش نشست و چون پشتش به من بود دیگه نتونستم قیافه ش رو ببینم..اما دوست کناریش به بهانه دو نفری از دوستاشون که پشت سرشون بودن همش بر میگشت و احساس میکردم داره دزدکی نگام میکنه دوستش! واقعا این رفتارا گیجم کرده لطفا راهنماییم کنین!

   1. واااي عزيزم منم دقيقا همين مشكلو دارم.
    پسرداييم يه بار گفت دوست دارم و عاشقتم و فلان… منم گفتم شايد داره چرت ميگه قبول نكردم ولي الان پشيمونم……

   2. منم همینطور . پسر دایی من خیلی به من نگاه میکنه اما من وقتی بهش نگاه میکنم نگاهشو میدزده و به این طرف و اون طرف نگاه میکنه . من خیلی دوسش دارم . امیدوارم اونم منو دوست داشته باشه

   3. با سلام
    من سارا هستم. من قبلا درمورد عشق چیزی نمیدونستم، درواقع فقط تو کارتونا و فیلما دیده بودم و حسش نکرده بودم.ولی یکدفعه پسر پسرعموی بابام، ازش خوشم اومده. اول حسی بهش نداشتم ولی متوجه هیچی نشدم. والا فقط منم که ازش خوشم میاد. هنوزم همین حس رو دارم ولی متاسفانه پسرخاله ام هم از من خوشش میاد ولی اصلا دلم نمیخواد چشمم به ریخت نحصش بیفته. همه ی این نشانه ها رو داره ولی خب… ازش بدم میاد. الان من دقیقا باید چیکار کنم؟پسر خاله یا پسر پسرعموی بابام؟

    1. دنبال کسی باش که دنبال تو باشد اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
     برو دنبال کسی که دوست داره نه کسی که دوسش داری.کسی که دوست داره هرکاری میکنه که اثبات کنه دوست داره ولی اونی که دوسش داری سخته بفهمی دوست داره یا نه

     1. اینکه اشتباهه یه چیزی بگم : زندگی با کسی که دوسش داری و دوست نداره مرگه ،زندگی با کسی که دوست داره و دوسش نداری هم مرگه . بین مرگ و مرگ کدومو انتخاب میکنی؟ ؟!!!

  1. سلام یه سه سالی هست با یه پسری همسن و سالای خودم دوستم من هیجده سالمه و سال دیگ کنکور دارم . مشکل من اینه ک نمیتونم بهش اعتماد کنم فکر میکنم داره بهم دروغ میگ یا داره من و از سر باز می‌کنه . اما همیشه علاقشو بهم ابراز می‌کنه و به ازدواجم فک کرده اما من موندم چیکار کنم .فکر میکنم اینا همش یه بازی .لطفا راهنماییم کنید و بگید چیکار کنم ک بفهم واقعا باهام صادق یا نه

   1. باید به یه مشاور مرد مراجعه کنی با اون پسر چون تنها یک پسر می تونه قصد یک پسره دیگه رو بفهمه یا با پدرتون صحبت کنین و اون پسر رو به پدرتون معرفی کنید و بخواهید که اون رو مورد برسی قرار بده اما اگه در کل بخوام بگم از هر دوتا روش استفاده کنید بهتر راستی در مشاوره ۵نوع تست داره که شما و اون آقا پسره می دید و بعد تحلیلش رو مشاور برای شما توضیح می ده
    خواهش میکنم حتما به یک مشاور مرد مراجعه کنید خواهشا
    مرسی?

   2. عزیزم با این پسر بهم بزن قبل از این اون با تو بهم بزنه چون که پسرای امروزی چون میدونن دخترا بیشتریشون دنبال ازدواج هستن روی اون کلیک میکنن (یه جوری این نقط ضعف دخترا میدونن) در حالی که اصلن نمیخوان ازدواج کن

  2. عزيزم اينا عشق نيست اگه اون پسره واقعادوست داشت حواسش به همه دوستاش بود كه حتي درموردت حرفهم نزنن فراموشش كن ازفردابايه اتوبوس ديگه برو

  3. راستش من یه دختر رو دوست دارم که فامیلمون هست من همشه دوست دارم ببینمش و وقتی اون به من نگاه میکنه نمیتونم تو چشماش نگاه کنم وبه اطرافم نگاه میکنم راستش من هروقت اون رو نگاه کنم اون هم منو نگاه میکنه موندم چیکار کنم ایا منو دوست داره یا نه نمیدونم. کمکم کنین

   1. سلام اقا محمد جواد پس شما هم دختری رودوست دارید من دختری هستم که دوسال پیش همدیگر را در زاهدان ملاقات کردیم خوشحال میشم بدونم اون دختر خوش شانس فامیل کیه. فکر می کردم شما با بقیه پسر ها فرق میکنی ولی می بینم فرقی نداری در هر صورت شما دختری رو دوست داری و نمیشه دوست داشتن رو اجبار کردولی در هر صورت امید وارم نظر اون دختر هم همین باشه وزندگی خوبی را برایتان ارزومند هستم

   2. سلام اقا محمد جواد اگر نظر من را خوندید خاستید بدونید من کیم من دختری هستم که در شهریور۹۶ همدیگر رادر شهری اطراف شهر خودتون در خونه ما همدیگر را دیدیم .که این طور شما هم دختری را دوست دارید دلم میخاد بدونم او دختر خوش شانس فامیل کیه . خدارو شکر میکنم که فهمیدم شما دختری رادوست دارید شاید سرنوشت من اینه در هر صورت امید وارم بهم برسید وخوشبخت بشین

   3. سلام اقا محمد جواد ببخشید اشتباه گرفتم شمارا من ۲۵سالم فکر کردم شما کیس مورد نظر من هستید ما ۴ ساله اومدیم زاهدان وکیس منم اهله یکی از شهر های نزدیک شهر ما هست و هم اسم شما بود واسه همین من اشتبا گرفتم بازم بابت پیام های پایین عزر خاهی میکن

  4. من همون پسره هستم میدونستم که تو در اینترنت این جمله رو سرچ می کنی
   می خواستم بگو که من عاشقت شدم و می خوام تو در کنار من باشی و ما باهم دوستانی صمیمی باشیم????????????????????

   1. سلام اقای امیر حسین . من دختری ۱۴ ساله هستم مدتیه که به یه پسری علاقه مند شدم ، حس میکنم اونم منو دوس داره ، بعضی از رفتاراش عجیبه، ببخشید که مزاحم شدم ولی شما هم یه پسرید ، میتونید کمکم کنید که پسرا به چه جور دخترایی بیشتر توجه میکنن ، یا از علائم عاشق شدن پسرا برام بگید ، اگه میخواید چت کنید بگید تا شمارمو بدم اگه نه که ….،

  5. سلام من یه پسرم و به نظر من چون تو خیلی خوشگلی پسر ها نگاهت می کنند و از عشق نیست بلکه از سو استفادست چون اگه برای عشق بود حتما سر بحث رو با شما باز می کردند.

  6. خب عزیز دلم اون قطعا به شما علاقه داره اما به نظر من زود بهش اعتماد نکن چون تو این دوره زمونه نمیشه به هر موجودی اعتماد کرد

  7. من یه پسرم و میدونم که این رفتارا نشانه عاشق شدنه. بدون که اگه داره بهت نگاه میکنه بعد که تو نگاهش میکنی نگاهشو ازت میدزده نشانه این نیست که خجالتیه…. البته امکان هم داره… ولی معمولا خودمم وقتی به دختر مورد علاقه ام نگاه میکنم بعد از چند ثانیه اونم منو نگاه میکنه من در اون لحظه تپش قلبم خیلی بالاست برای همین از شدت هیجان چشمم رو ازش میدزدم….. با اینکه دوستام وقتی پیش منن همش بهش نگاه میکنن و در موردش حرف میزنن…. ببین من نمیدونم چند وقته از ماجراتون گذشته یا اصلا الان باهاش داخل یه سرویسی یا نه فقط یه کاری رو بابد انجام بدی باهاش صحبت کن با دوستاش نه خودش فقط و فقط خودش…… اگه در دسترست نیس با دوستای مطمعنش

 2. هنوز که باهاش رل نزدم!!!! الان احساس میکنم که اون هم بهم علاقه داره …..میشه ی راه دیگه هم بگی؟ راستی ما رابطه ای مثل دوستی ساده هم نداریم و همینم کار رو سخت میکنه !!!!

  1. چند سالتونه ؟
   ایا شما اون رو خیلی وقته که میشناسید ؟
   محل زندگی اون فرد در نزدیکی محل زندگی شماست؟
   خانواده هاتو ایا باهم ارتباطی هم داشته اند؟

 3. سلام از ترم یک دانشگاه یکی از همکلاسی هامون رفتار های متفاوتی باهام داشت با هیچکس حتی همکلام هم نمیشد.هواسش سرکلاس ها فقط به من بود هرجزوه یل کتابی میخواست میومد سمت من کل کلاسمون متوجه رفتاراش شده بودن.راحت میتونم بگم هم خوشتیپ ترین و هم پول دار ترین پسر کلاسمون هست و هم خیلی مغرور.۳ماه پیش بهم پیشنهاد داد.و منم قبول کردم منتها بعضی چیزا ازم خواست و منم بعد ۲هفته بهم زدم و قبول نکردم.تو این مدت هر از گاهی پی ام میداد و زنگ میزد و آهنگ میفرستاد تا اینکه دوباره چند روز پیش پیشنهادشو دوباره مطرح کرد و رفتاراش خیلی فرق کرده خیلی جدی تر از قبل هست.اینکه از آشنا کردن من و مامانش حرف میزنه یا جوری وانمود میکنه که بچه های کلاس بدونن و نتونن حرفی راجبم بزنن یا اینکه از توجهاش بهم که خیلی اهمیت میده.منتها با همه اینا میترسم بهش اعتماد کنم و وارد یه رابطه جدی بشممیگه عین داداشت باهام حرف میزنی انگار اصلا برات فرقی ندارم یکم تو رفتارات تغییرات بده.موندم چیکار کنم کمکم کنید.قبولش کنم و وارد یه رابطه جدی بشم یانه؟

  1. سلام. بنظر من اگه واقعا قصد ایشون ازدواجه و میخواد به خانواده اش بگه اول بهتره دو نفری پیش یه مشاوره بروید تا خیالتان از قصد او متوجه شوید.

  2. به هیچ وجه وارد رابطه نشید
   اگر واقعا قصدشون ازدواجه بهش بگید که خانواده ها رو در جریان بذارید واقدام کنن

  3. هیچ وقت به هیچ عنوان به هیچ پسری بدون خماهنگی باخانواده خودت اعتمادنفرماییددنبالش به خونه خالی نرین حتی اگریکی روبهتون معرفی کنه بگه ازاعضای خانواده هست حالا پدر یا………اولویت هردختراول خانوده خودش هست خلاص چون تواین دوروزمونه گرگان درلباس میش زیادن این حرفام برای یکنفرنیست برای تمام دخترانی است که زندگیشونودوست دارن ……پس گول دوستت دارم عاشقتم بدون تومی میرم نخورین همش کشکه پس اولویت اول درجریان گذاشتن یکی ازاغضای درجه یک خانواده

 4. سلام من پسر دایم دوستم من خیلی دوسش دارم اونم خودش میگه دوستدارم ولی بعضی وقتا کارای میکنه باعث ناراحتی من میشه ب نظرتون دوسم داره یا ن ممنون میشم ج بدین

  1. بگیرش بعدهم ببندش به یه میزی چیزی تامی تونی بزنش صدرصداعتراف میکنه………….خوب بحث خانواده بای هردختری پیش بکشه تااینکه اعتمادکنه ودنبلش به جاهای خلوت بره چون برابره بابدبحتی اودختر

 5. سلام
  خيلي ممنون از مطالبي كه گذاشتين
  يكي از فاميلامون همون علامتاي دوس داشتنو نصبت به من داره خيليم بم توجه داره
  ولي ايشون متأهله منم مجرد
  بارهام به دوس داشتنش اعتراف كرده
  من واقعا از رفتاراي ايشون سر در نميارم تو جمع كه ميگه مث اجيمي بعدم اصلا رفتاراش واسه من قابل درك نيس نمي خوامم هيچ مشكلي پيش بياد ،به رو خودمم كه نميارم
  فقط دليل رفتاراشو نمي دونم اصن بعضي وقتا فك مي كنم از دستم عصبيه واقعا گيج شدم..
  من چطور بش بفهمونم اين كارش درس نيس :همون كه زياد توجه داره حرفاش رفتارش چون متاهله ..، لطفا راهنمايم كنيد،،،!؟
  خودم كه بارها گفتم بش ديگه نمي دونم باش چيكار كنم يجورايي ميترسم از رفتاراش.. خيليم نگام ميكنه
  بعضي وقتام كه انگار ن انگار هستم :/
  لطفا راهنمايم كنين،،،،..

  1. ببين عزيزم شما اولين كاري كه ميكني نسبت به ايشون بي اعتنا باش يعني هرجا ديديش هر كاري كرد نگاهشم نكن چه برسه به اينكه جوابشو بدي . از مرد متاهل هميشه بترس چون مطمن باش برا مقصود خودش دست به هر كاري ميزنه . تو راهتو گم نكن به فكر موفقيتت و خوشببختيت باش اين راه ناكجا اباده. هرجا اون هست تو نرو . اگر هم مجبور بودي اصلا طوري برخورد كن كه اون وجود خارجي نداره. خودش بمرور بيخيال ميشه

  2. عزیزم لطفا این فکرو راجبه مرد متاهل از سرت بیرون بنداز.. مطمنن کیس های مجرد و عالی میاین سمتت.. حداقل ما دختر خانوما باید هوای همو داشته باشیم..موفق باشی

  3. خیلی ساده ای بهترین کاربه خدابروبه خانواده خودت وحتی به خانمش قضیه رابگواین اقا ازاون نامردای خینتکارعالمه

 6. سلام
  راستش پسر دایی من یه سری حرکت هایی انجام میده که حس میکنم منو دوست داره ووقتی من جایی هستم انگار کلافست
  لطفا راهنمایی کنید

 7. سلام
  من در آموزشگاهی درس میخوانم.یک روز داشتم وسایل خودمو جمع می کردم که دیدم یه مردی تقریبا سی ساله به من زل زده و استادش داره باهاش حرف میزنه ولی تمام توجهش به منه.توجهی نکردم که دفعه بعد وقتی اونو دیدم،پیش دوستش نشسته بود و یه چیزی تو گوش دوستش گفت و هر دو با لبخند بهم نگاه کردن،دفعه سوم دوباره اونو دیدم که داشت با گوشی حرف میزد و تمام حواسش به من بود و دوستش رو به روی من نشسته بود و متفکر نگاهم میکرد ولی بعد از اون ماجرا وقتی دوباره دیدمش اصلا بهم نگاه هم نمی کرد،البته من خیلی کنجکاو شدم بدونم دلیل رفتاراش چی بوده؟لطفا هر کی میدونه بهم بگه
  راستی اینم بگم من زیاد نگاهش نمیکردم ولی زیر چشمی حرکاتشو میفهمیدم یا اگرم نگاهش میکردم ۵ثانیه هم طول نمی کشید
  تو رو خدا راهنماییم کنین
  مرسی

  1. ايشون خاسته فقط جلب توجه كنه و توجه شمارو نسبت به خودش جلب كنه بعدم بيخيال شده تا با اين تكنيك خود شما ب سمتش برين . اصلا بهش توجه نكن عزيزم اينا همش شگرد پسراست . اگر واقعا خاستگار باشه خودش يروز پاپيش ميزاره در غير اين صورت فريب اين مكار بازيا رو نخوريد

 8. هشت ماه با پسری تو مجازی حرف میزدم طوری که هم شهری بودیم ولی توی واقعیت همدیگرو ندیده بودیم خیلی هر دو شوخ بودبم از حرص دادن همدیگه خوشمون میومد بعد چند وقت همدبگرو دیدم او با نگاه خیرش هی به من نگاه میکرد موقع خداحافظی برمیگشت و منو نگاه میکرد حتی یه رپز وقتی غافلگیرانه دم مغازش رفتم با مگاه یواشکی با لبخند بهم نگاه میکرد بعدش که تنهایی رفتم دیدم تماس های زیادی بهم داشته که چرا تنها رفتم وایمیستادی برسونمت این حرفا ایا بهم علاقه داره؟

  1. نه عزیزم اینا رفتارای همه پسراست. اگه واقعا بهت علاقه داشته باشه به جای اس ام سو زنگو این چیزا مستقیم و بدون مقدمه بهت میگه میخام بیام خواستگاریت و هدفم ازدواجه.چون بالاخره تو ۸ماه شناختی داره ازت.. اگر اسم خاستگاریو و ازدواجو نیاورد پس قصد خوبی نداره صرفا وقت گذروندنه

   1. هیچ ربطی نداره…دوتا مسئله هست یکیش اینه که پسرا اکثرا غرورشونو نمیتونن بشکنن و حرفی نمیزنن…و ممکنه پسره اعتماد کامل نداشته باشه و طبق ضربه هایی که خورده بترسه که دختر بازیش بده

  2. نه عزیزم اینا رفتارای همه پسراست. اگه واقعا بهت علاقه داشته باشه به جای اس ام سو زنگو این چیزا مستقیم و بدون مقدمه بهت میگه میخام بیام خواستگاریت و هدفم ازدواجه.چون بالاخره تو ۸ماه شناختی داره ازت.. اگر اسم خاستگاریو و ازدواجو نیاورد پس قصد خوبی نداره صرفا وقت گذروندنه

   1. سلام من یه نفر میخوام اسمش مهساست.توی دانششگاه ترم یک دیدمش ازش خوشم اومد.الان ترم ۴ هستیم بنظرتون چجوری بهش بگم؟؟خیلی هم دختر محجبه و با حیاست با هم مهندسی پزشکی میخونیم.

 9. سلام سوال داشتم اینکه الان حدود چهار ماهه من با مادرم و بعضی وقتا مادربزرگم میریم یه هایپرمارکت بزرگ خرید،حدودا هفته ای یک بار یا دوبار،یه پسری اونجا کار می‌کنه هر وقت منو میبینه میخنده و یه نگاه خاصی می‌کنه و بعد میبینم که داره با همکارش حرف میزنه اما حواسش به منه،من یه بار داشتم آب معدنی برمی‌داشتم دستم نمی‌رسید اومد کمکم کرد بعد از اونم هر وقت میرم سراغ آب معدنی اون میاد کمکم می‌کنه و یه بارم از یه پسر دیگه کمک خواستم واسه آب میوه ولی اون اون. بهم کمک کردیه بارم آب گاز دار میخواستم نداشتن رفت اینقدر گشت یه دونه برام پیدا کرد و دوباره گفت سفارش می‌دیم براتون و اینکه دوست دارم بدونم به نظرتون از من خوشش اومده؟اینم بگم من تا حالا اونجا تنها نرفتم که بخواد باهام حرفی بزنه،میشه راهنمایی کنید

  1. منم سوالم مثل شماس
   ولی فرقش اینه که با اینکه سه ماهه اون شخص رو ندیدم ولی نگاه های خیرش عین یه تیر به قلبم خورده که نمیشه کشیدش بیرون،با اینکه هر وقت میدیدمش به خودم نهیب میزدم که اینا نشونه عاشق بودن نیست و شاید تو رو آشنا دیده و اینا ولی بازم نمیتونم نگاهاشو فراموش کنم
   چیکار کنم؟

  2. من خودم پسرم و رفقای خیلی خیلی زیادی دارم و از رابطه های همشونم خبر دارم خب یه همچین پسری واقعا ازت خوشش اومده نه الکی
   بهتره یه بار تنها بری اونجا و سر بحث رو باز کنی وباهاش حرف بزنی و بشناسیش

 10. سلام راستش من یکی از پسر عموهام ۱۰مورد از این مواردو داره و هر وقت منو میبینه خیلی بهم نگاه میکنه و توجه میکنه ولی اصلا اینطوری به دختری نگاه نمیکنه و هرجا که میشینم روبروم میشینه و اینکه جلوم میخواد خودشو نشون بده باکاراش و اینکه وقتی منو میبینه سعی میکنه طوری بشینه که من توی دیدش باشم ،ولی من اصلا حتی نگاشم نمیکنم با زیر چشمی و سنگینیه نگاش اینو فهمیدم به نظرتون اون منو دوست داره یا اشتباه میکنم؟؟؟

 11. با سلام .
  مقاله تون عالی بود .
  حالا میتونم بفهمم که کل ایران همدیگرو دوست دارند . اما هیچ کدوم همدیگرو نمیخان . 🙂

 12. سلام خسته نباشید من با ی پسری نزدیک دوماه هست تو مجازی باهم آشنا شدیم میگ بهم تو نگاه اول تو عکس عاشقت شدم میگ برام گریه میکنه حتی عکس گریه کردنش و صداشم برام فرستاده چند باری خواستم باهاش کات کنم نمیزاشت برم حتی بهش گفتم دوست ندارم گفت نمیزارم ترکم کنی تا بحال چیز بدی هم ازم نخاسته به نظر شما این میتونه از عشق یا دوست داشتن باشه؟
  خواهش میکنم جوابمو بدین لصفا ممنون

  1. کلا رابطه‌ها تو مجازی غلطه..اصلا از ریشه اشکال دارن..خودتو درگیر این حاشیه‌های مزخرف نکن..امکان نداره ی پسر از رو عکس عاشق دختری بشه..اگرم بشه عاشق تنش میشه..ن خود اون دختر..اگر اونقد غرور و اعتماد ب نفس داشته باشی هیچوقت حاضر نمیشی ک بخاطر تنت یا هرچیز دیگه بازیچه کسی بشی..اگرم گریه میکنه و برات ویس میفرسته ک آرهه من الان از گریه درحال مرگم..بدون داره دوروغ میگه…بی برو برگرد داره دوروغ میگه..منم میتونم صدامو تبدیل ب ناله کنم برات ویس بدم ک دارم گریه میکنم..یا میتونم برات فیلم از گریه کردنم بفرستم..درحالی ک گریم بخاطر تو نیست..یا دلم از یجای دیگه پره..یا خودمو کشتم ک چندقطره اشک بریزم…همین عاشق دل‌خسته اگه ی شب بودن با تو رو تجربه کنه مطمئن باش دیگه هیچوقت مث قبل با تو نمیشه..رابطه‌ای ک اینجوری شروع شه ته نداره..استثنا و همین یکی هم نداره..درآینده اجازه بده دلتو ب کسی بدی ک خودتو رفتارتو کاملا دیده و بعد از ی مدت ن یهویی،عاشقت شده..ن کسی ک از سر هوس ادعای عاشقی داره..ممکنه بهت قول ازدواج هم بده یا داده باشه..شگرد پسراست..میدونن دخترا با حرف ازدواج و خواستگاری پابند میشن..هی جلوشون میگن..لطفا فریب این مزخرفاتو نخور

 13. سلام چند وقت پیش خونه ی دوست مادربزرگم بودیم،اونها یک پسر دارن که دوسال از من بزرگتره و خیلی نجیب و سر به راهه ولی شیطنت هاش رو داره،من از اول مجلس متوجه نگاه های معنا داری که به من میکرد شدم.نگاهاشو زیر چشمی یا حتی با اون ترفندی که توی زبان بدن هست دنبال کردم،حتی اون کارایی میکرد که منو بخندونع برای لحظه ای و یا حرفایی میزد که من رو بخندونه برای لحظه ای‌‌‌..وقتی که منو میخندوند سریع بهم نگاه میکرد تا حالت چهرمو ببینه،خنده هامو ببینه،توی جمع نشسته بودیم یکدفعه الکی خندید‌‌،زنداییم ازش پرسید جرا میخندی یهو،بعد گفت نمیدونم،چشماش برق خاصی داشتن وقتی به من نگاه میکرد و وقتی به من میخندید،یا حتی وقتی منو می خندوند،انرژی خاصی توی چشماش و بدنش حس میکردم واقعا،با همیشه فرق داشت..موقع شام که شد دقیقا اومد رو به روی من نشست و گاهی موقع غذا خوردن بهم نگاه میکرد..
  چندروز که از اون روز گذشت گاهی میرفتیم خونشون ولی هر دفعه که رفتیم یک بارش که مریض بود و خواب بود،یک بارشم بیرون بود..
  توی طول ندیدنش رفتم توی اینستاش،البته از راه درستش..چون قبلا خودش میدونست و خبر داشت و فالوم کرده بودو فالوش کرده بودم،از این بابت مشکلی نبود..
  بعد بهش یه پست مورد علاقه اش رو فرستادم و اون برام یه قلب فرستاد.بعد دیدم که اون لحظه می تونم و زمانش هستش که یکم باهاش حرف بزنم..شروع کردم حرف زدن و یه سوال ازش کردم و جوابم رو داد،وقتی صحبتمون گرم شد گفتش که چخبر؟خوبین؟ دیگه نمیاین خونمون (همیشه مودبانه حرف میزد باهام،خودمونی حرف نمیزد) گفتم چشم اگر من وقت کنم یا حتی مادربزرگم بخوان بیان باهاشون میام،گفت ما در خدمتیم..
  بعد روز ها گذشت تا این روز رسید که بالاخره ببینمش،که مصادف شد با تولد مادرش،روز قبل تولد مادرش رفتیم خونشون..تموم نگاهاش روی من بود از زمانی که درو باز کردن و رفتم داخل تا زمانی که بشینم تمام نگاهاش روی من بود،حتی وقتی که داشت با پلی استیشن بازی میکرد وقتی حواسم نبود بهم نگاه میکرد و منم نگاهشو دنبال میکردم و یا زیر چشمی نگاهش میکردم،همون ترفندی که توی زبان بدن هست رو پیاده میکردم..نگاهشو گیر انداختم و خودشم انگار فهمید :)))
  جدیدا توی مجازی که پیام هامون ردوبدل شد اخرین پیاممون مال اون بود که دیگه یه پیام خودمونی داد بهم گفت ممنون سلامت باشی در جوابم،قبل از این رسمی باهام چت میکرد
  حتی رفتارهامو تقلید میکنه گاهی اوقات
  اینم بگم که اون شب که رفتیم خونشون سر شام که خواستیم غذا رو بکشیم به بهونه این که بیاد ببینه من دارم چکارایی میکنم رفت آب خورد و سرک کشید تو یخچال
  تازه اینکه به خودش حسابی رسیده بود و خوشتیپ کرده بود خودشو،مثل قبل تراش نبود خلاصه،تغییراتی داده بود تو خودش
  حالا میخوام بدونم آیا واقعا من رو دوست داره و حسی بهم داره؟؟ یا این کاراش به دلیل اختضای سنش هست؟؟ لطفا راهنماییم کنید.باید دقیقا چیکار کنم

  1. ببين از نظر من اينكه بياي از يه نفر بپرسي ايا فلاني منو دوس داره يانه درست نيييس!!!
   هيچ كس جاي تو نبوده و نميتونه خودشو جاي تو بزاره
   هيچكس اون حسي كه تو از اون نگاه ها و رفتارا دريافت كرديو نميتونه درك كنه
   پس اين فقط و فقط خودتي كه ميتوني بفهمي جريان از چه قراره
   پسرا خيلي دنياي مرموزي دارن مثل دخترا نيستن كه سريع وارد احساسات و فانتزي زدنا بشن
   بنابراين فكرتو درگير نكن
   تا وقتي كه يه حرف قانع كننده و قطعي از زبون خودش نشنيدي دلتو ب چيزي خوش نكن
   من خودم ب زبان بدن خيلي اعتقاد دارم مخصوصا زبان چشمها
   ولي بازم نميشه ١٠٠ درصد به اين قوانين اكتفا كرد

 14. اون دفعه که برای شام رفته بودیم خونشون هم دو سه بار نگاهاشو گیر انداختم،نگاهایی که روی من بود رو عرض میکنم..‌
  حتی وقتی که داشتم با داییم احوال پرسی میکردم تموم نگاهش روی من بود و وقتی احوال پرسیم تموم شدو نگاهش کردم با چشمای درشت شده و گشاد و براق بهم نگاه میکردو میخندید،من هم لبخند بهش تحویل دادم..

  1. پسرا همشون اینطورین،همش به طرف زل میزنن و میخندند.به نظر من یه بار بهش نگاه نکن اصلا ببین عکس العملش چیه.

  2. عزيزم اول اينكه اگه سنه جفتتونو ميگفتي خيلي بهتر ميتونستم نظرمو بيان كنم ولي همينطوري بخوام بگم به نظر من برو از خودش سوال كن حالا مجازي يا رو در رو فرقي نداره اگه احساس ميكني شايد نتوني خوب بيان كني برو از طريق اينستا ياهرچي ولي اگه فكر ميكني كه بدون هيچ استرس و به راحتي ميتوني بهش بگي رودر رو بگي تاثير گذار تره!!!!
   منم در همين مورد همچين قضيه اي داشتم ولي وقتي با تلگرام از پسرداييم پرسيدم جواب سربالا و مسخره داد و به خاطر همين ميگم حضوري بهتره

 15. من خیلی وقته که یه دوست پسر دارم نزدیک به ۳ سال
  ولی هنوز بهش شک دارم که من رو دوست داره یا نه ، جلوی دوستانم به من نزدیک تر میشود و همینطور جلوی دوستان خودش ، اما وقتی تنها هستیم زیاد به من نزدیک نمیشود ، با این حال هنوز هم به من میگوید که دوستت دارم یا دلم برایت تنگ شده و… حتی همیشه اگر میخاهد مرا بقل کند جلوی جمع این کار را نمیکند
  لطفا پاسخ دهید

 16. سلام خسته نباشین مقالتون عالی بود
  راستش نمیدونم چطوری بگم ولی یکنفری هست که ب من ابراز علاقه کرد منم با اینکه ازش خوشم میومد درخواستش رد کردم ما قبلش به طور معمولی صمیمی بودیم و دوستای مشترکی داشتیم (یه جوری که من هر روز حداقل یه ربع میدیدمش) خیلی ادم خوبیه و نجیبیه و هیچ وقت خودش پاپیش نگذاشت به دوستش گفت بهم بگه بعد از اون به طور خیلی عجیبی دیگه جاهایی که من بودم نیومد یا وقتی من تو جمع دوستای مشترکمون بودم حاضر نمیشد این خیلی من اذیت میکرد چون منم دوستش داشتم ولی میخواستم از دوست داشتن طرف مقابل ام مطمئن بشم
  از طرفی هم بعد از رد کردن درخواستش وقتی دیدم هیچ کاری نمیکنه یکی از دوستام پیشنهاد داد اذیت اش کنیم ببینیم واکنشش چیه مثلا وقتی اون تو یه جمعی هست یا نزدیک ماست دوستم شروع میکنه من بغل کنه یا باهام شوخی کنه و بهم توجه کنه اما اون هیچی نمیگه فقط نگامون میکنه گاهی هم میزاره از جمع میره نمیدونم واقعا باید چیکار کنم که بفهمه منم ازش خوشم میاد از همه نکته های مقاله بالا همش داره فقط اون قسمتی که گفتین وقتی کنار شماست عصبی میشه و…. فک نمیکنم داشته باشه تا حالا متوجه نشدم خواهشا کمکم کنید اگ واقعا دوستم داره من چجوری بهش نشون بدم منم دوستش دارم …
  از طرفی هم این کسی که میگم یه مشکل خیلی خااص داره که همیشه فکر میکنه این مشکل ضعفشه و خیلی ناراحتش میکنه
  اگ میشع واستون امکانش هست میشه یه وسیله ارتباطی با خودتون به من بدین یا به این ایدی پیام بدین Parisw_md خواهش میکنم خیلی مهم تر از این چیزا هست که توی کامنت نمیتونم بگم

 17. سلام من دانشجوی ارشدم از ترم یک یه پسری همکلاسیم هست ما باهم خیلی خوبیم یعنی ده نفریم و کلا باهم صمیمی هستیم ولی این اقا پسر هروقت جزوه یا سوال یا هرچیزی میخواد به من پیام میده یا تو کلاس مدام منو صدا میکنه و به حرف میکشه چند وقت پیش که من کنفرانس داشتم ایشون و صدا کردم کلا صورت و نگاهش سمت من بود ولی جواب نمیداد بعد چندبار صدا زدن جواب داد و چند وقت پیش با چندتا از بچه ها و این اقا کافه بودیم که ایشون رفتارایی نشون داد ولی چون بعدش خندیدن من گفتم شاید شوخی میکنه و مدام از خانواده اش و نوع و سبک زندگیش صحبت میکنه و درآمدی که داره ولی مدامم میگه ما باهم دوست صمیمی هستیم برای من توام مثل بقیه ای موندم با رفتارای ضد و نقیض ایشون

 18. سلام
  اسم من هیواست.من پارسال عاشق برادر زن داداشم شدم.ولی چون ما تهران میشینیم و خانواده زن داداشم مشهد زیاد نمیبینیمش.ما برای اینکه خانواده ها باهم آشنا بشن سه دفعه رفتیم اونجا.من از همون دفعه اول که دیدمش عاشقش شدم ولی چون من آدمی هستم که بروز نمیدم هیچکس متوجه نشد طوری که وقتی دفعه دوم از اونجا برگشتیم دیگه طاقت نیاوردم و به خونوادم این قضیه رو گفتم و اونا با تعجب نگام میکردن که یهو داداشم گفت بابا لامصب تو دیگه کی هستی؟اگه عاشقشی چرا اصلا نشون نمیدادی؟خلاصه اینکه من نمیدونم چیشد که وقتی دفعه سوم رفتیم اونجا رفتارش از دو دفعه قبل تغییر کرده بود و هی خودشو بهم نزدیک میکرد.مثلا کمکمون کرد وسایلمونو بذاریم تو ماشین،سر سفره قاشق نداشتم برام آورد و سریع گذاشت جلومو رفت،داشتم ظرفا رو می بردم آشپزخونه از دست من همه ظرفا رو گرفت،بعد از غذا میخواست تلویزیون ببینه درست اومد جلو من نشست یا مثلا وقتی سر سفره نشسته بودیم اون اونور سفره نشسته بود و خالش تو ردیف ما.بعد خالش گفت:امید میخوایم برات زن بگیریم.امید هم گفت کی؟خالش گفت عسلو.اونم گفت عسل کیه؟اونوقت خودم دیدم خالش کلشو به طرف من چرخوند و علامت داد.امید هم فکر کنم متوجه شد دارم نگاهش میکنم بدون اینکه نگاهم کنه گفت نه بابا چی میگی.
  خلاصه اینکه من خیلی دوسش دارم ولی خونوادم باهام مخالفت کردن چون ۱۳سال از من بزرگتره.حالا میخام بدونم به نظر شما آیا اونم به من حسی داره؟

  1. سنّش مهم نیست عشق طرفین اولویته ولی زیاد جوگیر نشو و این رفتار رو میشه تو هر آدمی دید ، خییییلی از پسرها اینطوری هستند

  2. سلام
   از دوستان عزیز میخوام که منو دیگه راهنمایی نکنن
   من فهمیدم که حسم نسبت به ایشون یه حس بچه گانه ای بوده و تحت تاثیر هیجانات دوره نوجوونی قرار گرفته بودم
   خدا رو شکر که سریعا متوجه شدم و دنبال این عشق دروغکی نرفتم
   من دیگه به ایشون هیچ حسی ندارم نه دوست داشتن نه تنفر
   اینی که میگم دیگه بهشون حسی ندارم رو تو برخورد جدیدم متوجه شدم که اصلا دیگه دوسشون ندارم

 19. سلام من ۱۷ سالمه دایی من ی دوست داره که خیلی صمیمی هست باهاش و با خاموادمون خیلی ارتباط خانوادگی داره من چند سال پیش خودم عاشقش شدم اما اصلا ب کسی چیزی نگفتم ولی ب نظرم اون از رفتارام فهمید بعد یکی دوسال بم پیام داده میگه ک شمارمو از گوشی داییم برداشته و پیام ساده میداد ی مدتی مثلا جواب استوریمو میداد به هر بهونه ای بم پیام میداد ک حرف بزنیم بلاخره ی شب بش گفتم من نمیتونم پنهانی باهاتون صحبت کنم حس خوبی ندارم بلاخره زبون باز کرد و حسشو گفت گفت من میخواستم بیشتر باهات اشنا شم خیلی وقت بود دلم میخواست ک باهات حرف بزنم و تو این مدت خیلی خوشحال بودم دوست داشتم مواظبت باشم و نزارم کسی نگاه چپ بت کنه میگه از وقتی خنده هاتو دیدم ازت کلا خوشم اومده فک میکنم درکت میکنم مثله خودمی نمیدونم بر اساس شرایط خانوادگی چجور رفتار کنم اصلا چی بگم در ضمن خیلی دوسش دارم ولی بروز ندادم

 20. سلام
  من در روستایی زندگی می کنم و در اونجا یه پسری هست به نام حامد.این پسر ازدواج کرده.در برخوردای منو ایشون،دفعه اول داشتم میرفتم سمت زیارت و اونم داشت از جلو میومد ولی اصلا نرفت کنار قشنگ اومد از جلو شکم من رد شد،دفعه دوم منو مامانم داشتیم با مامان و زنش حرف میزدیم که دیدم اول پیش اونا نبود ولی تا دید ما داریم حرف میزنیم اومد طرف ما برای احوالپرسی،دفعه سوم هم از زیارت داشتم با خواهرش بر میگشتم که حامد اومد جلوی ما.خلاصه اینکه تا خواهرشو دید و احوالپرسی کرد جلوی من از خواهرش پرسید این خانم کیه؟و منم بهش محل نذاشتم و گذاشتم خواهر برادری باهم راحت باشن ولی چون خواهرش پیش من بود اونم هی به من نزدیک میشد و منم هی میرفتم عقب و همشم راجب من از خواهرش میپرسید.من نمیدونم دلیل این رفتاراش چیه.خواهشا راهنماییم کنین مرسی

  1. به نظرم زیاد به دل نگیر چون فقط خودت رو گیج میکنی ، این رفتار ها از آقا حامد طبیعیه و اصلا چیز غیر عادی نیست

 21. سلام،من یه عشق یه طرفه دارم و واقعا دارم عذاب میکشم.من عاشق یکی از رفیقای داداشم تو دانشگاه شدم.با اینکه فقط عکسشو دیدم خیلی بهش دل بستم.بدیش اینه که اون پسر هیچوقت منو ندیده به خاطر همین میگم عشق یه طرفه هس.وقتی موضوع رو بهش گفتم که آرتام پسر خیلی خوبیه و منم ازش خوشم اومده دیگه حتی یه موضوع هم از دانشگاهش نمیاد برام تعریف کنه.آخه یه بار بهم گفت که آرتام بهم گفته علی اگه من خواهر داشتم بهت میدادم.حالا داداشم اومده به من میگه به نظرت منظورش از این حرف چی بوده؟منم یهو از دهنم پرید که یعنی بدم نمیاد خواهرتو بگیرم:)
  من نمیدونم جوابشو بهش درست گفتم یا نه ولی داداشم خیلی تعجب کرد و دیگه یه کلمه هم از آرتام بهم نگفت.الانم داداشم دستش شکسته و میخواد امتحان بده ولی نمیتونه.هی میخوام به بهونه دست شکستش که من براش بنویسم بیام دانشگاهش ولی نمیذاره.هی بهونه میاره.همه برادرا یه کاری میکنن خواهرشون به عشقشون برسه ولی برادر من نمیذاره.البته اینم بگم من تمام خصوصیت اخلاقی اون پسر رو میدونم چون داداشم همش تعریفشو میکرد(البته تا قبل از اینکه خودمو لو بدم)
  خلاصه اینکه یه بار همینجوری بهش گفتم فکر کردی میتونی مانع بشی که من بیام دانشگاهت؟هیچ چیز نمیتونه مانع من بشه.حالا خوددانی!اونوقت داداشم عصبانی شد و گفت نخیر تو حق اومدن به دانشگاه ما رو نداری.اونجا جای تو نیست.البته پیش خودتون نگید چون شاید خیلی زشتی نمیذاره بری دانشگاهش که آبروش بره اتفاقا نه هر کدوم از رفیقای داداشم منو دیدن پسندیدن.ولی این یکی خیلی دل منو برده ولی نمیدونم چرا داداشم نمیذاره؟:(
  حالا من چیکار کنم؟خیلی دل بسته ی آرتامی شدم که اصلا نمیدونه همچین کسی عاشقشه و حتی اون شخص رو هم ندیده.از طرفی برادرم هم خیلی غیرتیه.چیکار کنم؟

   1. ممنون از راهنماییتون ولی اگه شمارشو از گوشی داداشم بردارم راهی نمیمونه جز دوستی که من اصلا اهلش نیستم.و همینطور داداشمم هم خیلی تیزه.اینستاگرامشو پیدا کردم که نمیدونم چه جوری داداشم فهمید و کلی ناراحت شد و محلم نذاشت.
    میخوام یه بهونه پیدا کنم و همون روزی که با آرتام کلاس داره برم دانشگاهش ولی نمیدونم چه بهونه ای.لطفا کمکم کنید!
    یه سوال دیگه،اینکه داداشم گفت منظورش از اون حرف چی بوده؟که منم از دهنم یهو پرید،جوابشو تا چه حد بهش درست گفتم؟اصلا بهش درست گفتم؟

    1. به نظرم با داداشت منطقی حرف بزن بگو که از پسره خوشت میاد ،البته که تو نباید به همین سادگی از کسی خوشت بیاد ولی از داداشت بپرس که تا حالا عاشق شدی پس حس منو میفهمی نه ؟ این روش جواب میده ولی بهش اطمینان بده که هر چیزی بشه بهش میگی ،بگو میخوای مطمئن بشی که این ادم میتونه تورو خوشبخت کنه و بیشتر بشناسیش همین ،شایدم پسر خوبی نیست و داداشت میدونه و نمیخواد خواهرش بدبخت بشه ،بهش اطمینان بده که احساسی عمل نمی کنی

  1. والله من تو عمرم چنین آدم با اعتماد بنفسی مثل تو ندیده بودم ، یه دفعه بگو تیلور سوئیفت هستی دیگه

   1. آقا حسنعلی من توهین شما رو ندید میگیرم ولی من منظورم این بود که اگه کسی میتونه راهنماییم کنه شما اگه بلد نیستی راهنمایی کنی پس لطفا نظر ندید
    در ضمن اعتماد به نفس نیت و واقعیته ثانیا داشتن اعتماد به نفس بد نیست:)

  2. بچه ها دوباره آرتام به داداشم همین جمله رو گفته
   اصلا بیخیال ماجرا فقط بهم بگید منظورش از زدن این حرف چیه؟
   هی به داداشم میگه اگه من خواهر داشتم بهت میدادمش
   تو رو خدا بهم بگید

   1. سلام ساراجان.شما از حستون به این آقااطمینان دادین؟مطمئنی که عشق هست؟مطمئنی که یه جذب شدن ساده نیست؟عشق به مرور بوجود میاد شاید اگه کاری کنی و خودت بخای بری سمت آرتام اشتباه باشه چون باید اول از حست مطمئن باشی که بعد پشیمونی نیاره..در ضمناون پسر رو دادشت خیلی بهتر از تو میشناسه اینو بدون شاید یه مشکلی داره شاید یه طوری هست که دادشت مانعت میشه..موفق باشی

    1. سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون
     والا نمیدونم عزیزم
     خودمم گیج شدم
     ممکنه حرف شما درست باشه
     ولی بدبختی هم اینه که خیلی از دخترای تو دانشگاه عاشقشن (اینو داداشم گفته)
     خب حالا به نظرتون من چیکار کنم تا دیگه بهش فکر نکنم؟
     آخه اینطوری احساس میکنم که فقط خودمو زجر میدم و نتیجه ای هم نداره کارم

  3. چقدجالب….منم ی همچین شرایطی دارم….ببین تو واقن ازداداشت توقع بیجاداریااا.خیرسرش پسره خوروخواهرش غیرت دارع ودلیل اینم ک نمیزاره تووآرتام هموببینیداینه ک اون توروببینه وعاشقت بشع.(.چون گفتی ک دوستای داداشت همه میپسندنت)…داداشت تقریبن مطمئنه ک اگ آرتام ببینتت عاشقت میشع

   1. خب خانمی مشکل منم اینه
    اگه داداشم اینقدر از آرتام تعریف میکنه پس چرا نمیذاره من آرتام ببینم؟
    تازه هیچ عیبی هم نداره پسره (البته از گفته داداشم)

    1. شماعاشق آرتامی شدی که برادرت توصیف کرده نه آرتامی که قراره باهات زندگی کنه
     من این مورد روقبلا هم دیدم که فرد عاشق تصورات کس دیگه ای ازیک فردمیشه وباهاش ازدواج میکنه
     شایداون فردموردخوب ومناسبی باشه ولی چون باتصوراتی که ازش شنیده مطابقت نداشته فردخسته میشه وکم میاره ونتیجه ای جزطلاقشون نداشته
     فک کنم از روی توضیحاتم جوابتوگرفته باشی
     جوابه تومنحصربه خودته وزندگیت رومیسازه
     البته اگه برادرت مخالفه مطمئنادلیلی داره
     بچه ی خوبیه روقبول داره ولی مناسب شمانمیدونتش یادرواقع بایدگفت تحت عنوان دوست خوب میدونتش نه همسر
     بالاخره هم دوستشه وهم پسره درکش نسبت به آرتام نسبت به شمامطمئنابهتره وبیشتره

 22. خیلی خیلی جالبه.من ۹۰ درصد موارد گفته شده رو توی فرد مورد نظرم دیدم.تمامش درسته و واقعا اگه کسی دوستتون داشته باشه حداقل ۷۰ درصدش باید براتون پیش بیاد.ولی واقعا حس شیرینی تو دل ادم احساس میشه.

  1. حس شیرین رو موافقم ولی به نظرم نه خیلیا هستن از این نشونه ها همشونو دارن ولی آخرش میفهمی عاشقت نبوده و بازیت داده
   من فکر میکنم آدم هرچی که به این چیزا فکر نکنه بهتر باشه حتی اگه حس شیرین زیادی در دلش ایجاد بشه،چون آدمای این دوره زمونه واقعا فرق کردن و نمیتونی بشناسیشون.یکیش پسر دایی من ۶سال میگفت عاشقتم و همه این خصوصیاتو داشت ولی آخرش با یکی دیگه ازدواج کرد.
   دخترا و پسرای عاشق میدونن ۶سال عاشق یکی بودن کم چیزی نیست.انگار یه عمره ولی آخرش که چی؟
   من از اون روز دیگه هیچوقت عاشق کسی نشدم.چون همه پسرا و مردا رو مثل اون میبینم با اینکه میدونم همه مثل هم نیستن اما نمیتونم (البته به آقایون محترم برنخوره این عقیده منه)

   1. سلام.نمیخام مقابله به مثل کنم.اما…
    مورده خودتونو از همه نظر برعکس کنیو.۶رو هم ۵ سال کنید.خیانت و نامردی رو هم اضافه بهمراه سنگدلیی که دیگه حرمت هیییییییچیو نگه نداشت.این قصه ی یه پسره که تا جایی که یادشه درحق هیشکی نامردی نکرده.ایشالا بتونی ببخشیش.میگن خیلی آدم آروم میشه بعداز بخشش.(اون پسره تا قیام قیامت نمیبخشه.اینو هرشب توو گوشم میگه)?

 23. سلام نم یه دختر عادی با خانواده خیلی عادی هستم با پسری دوست رابته شدم که سطح خانوادگیش کاملا شبیه منه ولی داره پزشکی میخونه خودش و جلوش اعتماد به نفسم خیلی پایینه با اینکه میدونم خیلی دوسمدتره و بهم وابستس دلم نمیخاود به چشم کم بهم نگاه کنه…لطفا کمکم کنید

 24. آخه این چه نظراییه که به کاربران میدید،واقعا دچار توهم شدیدا
  یعنی تو این سایت همه دچار توهم عشق و عاشقین؟یعنی تو این سایت هیچکس نیست که طرف مقابلش دوسش داشته باشه؟
  والا من یه نفر رو تو این سایت پیدا نکردم که یه نفر بهش بگه طرف مقابلت دوست داره
  میترسید به کسی بگید طرف مقابلش دوسش داره؟
  نترسید چون شما وظیفت این بوده که این شخصو با تجربه هایی که داری راهنماییش کنی.اونم لازم نیست حتما به حرف شما گوش بده که،راهنماییتو میخونه و تصمیم میگیره.
  چرا میترسید؟
  واقعا براتون متاسفم!
  تو این سایت یه نفر هم شجاعته اینو نداره که بگه اون تو رو دوست داره
  فوقشم به یه نفری گفتی اون تو رو دوست داره ولی آخر سر اون شخص بهش خیانت کرد و اون یه نفر هم عصبانی میشه و میاد میگه تو بودی که میگفتی دوستم داره پس چرا بهم خیانت کرد؟
  شما دیگه جوابگو نیستی چون اون شخص باید بدونه همه آدما مثل هم نیستن و طرف مقابلش نامرد از آب در اومده شانس بدش
  پس نترسید!

  1. عزیزم بحث ترس نیست ،فقط واقع بینی هست از کجا معلوم اسمش عشق باشه یا علاقه ،ببین وقتی داری به یه موضوعی نگاه میکنی باید جوانب خوب و بد رو باهم بسنجی ! شهامت اینکه به کسی بگی دوست دارم فرق داره ،این در صورتی هست که از حس علاقه ی اون طرف حداقل اگاه باشی و طرفت یه ادمی باشه که حسشو بروز نمیده اونوقت بهش میگی که دوسش داری و اگر اون چیزی نگفت ،تو میری و فراموشش می کنی برای مدتی تا با حسش کنار بیاد و عذاب وجدان بدترین چیزه ،اونوقت دیگه تو پشیمون نیستی که نگفتی بهش و اون پشیمونه که حسشو ابراز نکرده ،این دوتارو باهم اشتباه نکن هیچوقت

 25. سلام.ازتون خواهش میکنم تو این قضیه درست راهنماییم کنین خواهش میکنم ازتون .قضیه اینه که یه روزی همراه خونوادم رفتیم پارک توپارک همین طوری که با خونوادم قدم میزدم یه پسری درست زل زده بود تو چشام یعنی هرجا می رفتم اونجا می رفت وقتی نگام میکرد یه لبخند کوتاهی هم میکرد همینجوری ساعتا گذشت و گذشت این دنبالم میگشت بعد یه دوستی داشت بهش زنگ زد صداش کرد ابعد که دوستش اومد داشتم میدیدم داره ازش در مورد یه چیزی مشورت می کنه بعد رفتن اون طرف اون پسره که از اول اومدنمون تا آخر دنبالم میگشت شماره ای رو به یه زن میانسالی داد تا شماررو بهم بده اون زن که شمار رو بهم داد من از ترس این که بابام ببینه نگرفتم شماررو علاوه بر بابام جرعتشو نمی کردم که شماررو بردارم بعد مارفتیم خونه . بعد چن روز دیگه همون پارک رفتیم همون پسره رو دوباره دیدم بازم همون ادا های عاشقانه رو در میاورد چون این موقع بابام درست کنارم بود نتونس شما ررو بده باز دوستاشو صدا زد و دیدم باهاشون در مورد من مشورت میکنن هی نگام میکرد و لبخند زیبایی می زد هر جا می رفتم اونجا میرفت بعد که با خونوادم تصمیم گرفتیم بریم خونه بااشاره بهم گفت پس چی شد می گم من باید چی کار می کردم چه راهی درسته و می خوام بدونم قصدش دوستی و سر گرمی هس یانه لطفا راهنماییم کنین . از اون روز به بعدا اصلا آرامش ندارم فقط به فکرشم وتوخودمم گوشه گیر دم با خودم می گم کاش دوباره ببینمش آخه شدیدا دوسش دارم ویه سوال من باید شماررو می گرفتم یا نه؟ راهنماییم کنین خواهشا ممنونم.

 26. سلام بچه ها من با ی پسر از فامیلمون حدودا ی ساله ک در ارتباطیم باهم من بی جنبه نیستم ک با دوبار حرف زدن عاشق بشم ولی این بعد چن ماه ب دلم نشست خودمم حس میکنم بعضا توجه خیلی ویژه ای بهم میکنه هرچند ک یک بار هم شکست عشقی خورده کاراش توجهاتش منو گیج کرده در اصل همو آبجی یا داداش خطاب میکنیم نسبت ب پوششم حساسه نسبت ب حرف زدن با پسر دیگه ای غیر خودش تازه یه اسم مستعارم برام پیدا کرده و همش تکرار میکنه منم خوشم نمیاد شیش سال ازم بزرگتره الانم اگه بفهمم علاقش بهم عاشقی نیس ولش میکنم سعی خودمو میکنم حتی بعضی از دور و بریامونم بهم راجع ب علاقش بهم تیکه میندازن شوخی میکنن باهام وقتی هم ک باهام حرف میزنه شروع میکنه از اولین کاراش دونه ب دونه برام میگه و هی راجع به ازدواج صحیح و سبک داشت زندگی خوب و درامد کار بام حرف میزنه از نظر خودم به من فقط ب چشم ی خواهر نگاه میکنه ولی بهم میگن چون تجربه شکست داشته اینبارم میترسه ک بگه و ب در بسته بخوره یا اینکه میگن شاید از علاقه من نسبت ب خودش مطمئن نیست. دوستانم شما بهم بگین چ کاری ازم برمیاد چیکار کنم

  1. ببین گلم منم دقیقن عین مشکل تورو داشتن همو دوس داشتیم اما چون همو خواهر برادر صدا میکردیم میترسیدیم پا پیش بذاریم تا اینکه خودم بهش گفتم تو برام مث ی خواهر نیستی من بهت علاقه دارم ب همین راحتی. پس خودت پیش قدم شو

  2. عزیزم از نظر من بهت درست گفتن و ایشون چون گفتید شکست عشقی خورده مسلما میترسه بهتون ابراز علاقه کنه چون شکست عشقی واقعا کم شکستی نیست
   این صحبت هایی هم که ایشون با شما داشتن از نظر من میشه اسمشو مقدمه ای برای خواستگاری گذاشت
   شما فقط به حرفاشون گوش کن و سعی کن که ایشونو درک کنی البته اگر ایشونو دوست داری یعنی میتونی به عنوان شریک زندگیت بهش نگاه کنی ولی اگرم بهش حسی نداری ترکش کن تا بیشتر از این بهت وابسته نشه و بیشتر غصه بخوره البته اگر میخوای ترکش کنی کم کم ترکش کن چون روحیه ی افرادی که شکست عشقی خوردن بسیار حساسه!
   در پناه حق باشید!

 27. سلام دوستان
  میخواستم بدونم اینکه بعضی از دختران محترم میگن فلانی رو به چشم برادری نگاه میکنم ، منظورشون چیه ؟؟
  چه نیتی دارند که اینو میگن

 28. سلام کمکم کنید پسر عمه مو خیلی دوس دارم ولی سه و چهار سال ازم بزرگتره و این منو حرص میده خیلی خوشتیپه و خوشگله و به تازگی کنکور داده اسم من هم سلنا و اسم اون سامانه و خلاصه خیلی دوسش دارم بیش از حد دارم دیوونه میشم رفتارهای اونم این خصوصیات رو داشت ولی اون خیلی شوخ طبعه و همه چی رو به شوخی میگیره من میخوامش کمکم کنید

 29. بسچارگی ما اینکه (چه دختر چه پسر) اینکه وقتی یه نفر خوشمون میاد هی فکر میکنیم اونم ازم خوشش میاد یا نه. فیط دل میخواد. یا اره یا نه خودت راحت میشی

 30. باسلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
  من ۱۰ماهه با پسری اشنا شدم زیاد رابطه نداریم چندبار بیشتر همو ندیدیم درحد تلفنی احوالپرسی روزانه خانوادش تماس گرفتن اما به دلیل مشکلات نتونستن بیان خیلی تو فکرم که واقعا قصدش خیره یا نه ؟باید از کجا بفهمم که چی تو ذاتشه و چکارکنم جذبم شه و زودتر بیان؟ تورو خدا کمکم کنید واقعا اذیت میشم و نمیدونم چکارکنم حتی میترسم بیرون برم اهل پیام دادن هم نیست فقط زنگ روزی یکبار یا دوروز یکبار

 31. سلام ، کسی میتونه عاشق باشه ولی نگاه نکنه مگر در حد یک الی دو ثانیه ولی به اطرافت نگاه کنه در کل نبینی نگاهشو ولی متوجه حرکاتت باشه در اصل نگاه خیره ازش نبینی ولی خجالتی هم نباشه و روابط اجتماعی وسیعی داشته باشه و با بی محلی عصبانی بشه و با بی احترامی بهش بشدت قصد تالافی داشته باشه؟؟اصلا کسی میتونه دوست داشته باشه ولی اذیتت کنه؟؟؟؟

  1. از نظر من بله میشه کسی که به شخصی علاقه داره اذیتش کنه و نباید هر کسی علاقشو از روی نگاه خیره و گپ و گفت و غیره نشون بده که! اتفاقا گاهی اوقات اونایی که به نسبت به شخص مورد علاقشون توجه نمیکنن بیش از همه بهشون توجه میکنن و ما نمیفهمیم و فکر میکنیم بهمون حسی ندارن و چه بسا خیلیا هستن که زل زل تو چشات نگاه میکنن و میگن دوست دارم عشقم و در آخر میبینی هیچ حسی بهت نداشتن و بازیت دادن.
   برای این چند رو بودن آدمای این زمونه باید خیلی مراقب باشی عزیزم!
   اینا نظرای من بود ولی بازم عاقلانه خودت فکر کن ببین به چه نتیجه ای میرسی

 32. من پسرعمومو دوست دارم ولی اون تو مهمونی ها با چشم غره نگام میکنه خیلی باهام بحث میکنه و گاهی اوقات که یکی از پسرا حتی به زور و ناخواسته باهام صحبت میکنه و منو به حرف میگیره رفتارش با من خیلی بد میشه یه جوری که انگار میخواد درسته منو قورت بده میاد و توی جمع هرچی میگم زایم میکنه وقتیم تنها میشیم دعوام میکنه . به نظرتون این نشونه ی علاقش یا تنفر؟

 33. سلام پسر خاله من همسنمه وهمیشه با من چون و باور داره و لجم رو درمیاره ولی ارتباطای چشمیی زیاد داریم منظورم مدتش نیست تعداد دفعاته و حتی یک بار از من پرسید که دوسش دارم یا نه و من گفتم هم اره و هم نه از اون روز بیشتر بی محلی کرد و سعی میکرد لجم رو در بیاره اما دفعه اخری که دیدمش اومده بودن خونمون چند بار پیش اومد وقتی نگاهش میکردم زیر میخندیدم و اون هم میخندید و من حتی جلوی داداشه کوچیکش ازش پرسیدم که چرا کرم میریزی و اون گفت تو خودت کرم میریزی وگرنه من که دوست ندارم ناراحتت کنم … آخه قبل از سوال من با داداشش دونفری داشتن باهام کل کل میکردن داداشش کلاس سومه قبل از این اتفاق من تو تنهاییبهش گفتم (یه سوال؟ ) ولی اون فقط خیره شد به یه جا و جواب نداد منم چون بقیه اومدن سریع رفتم و گفتم باز این زد تو اون فاز ..
  خلاصه که میخوام بهش بگم دوسش دارم … به نظرتون صبر کنم خودش پا پیش بزاره یا ازش بپرسم منو دوست داره یا نه .؟؟؟؟

 34. مدير خنگ ما تمام اين حركات و رفتارو داره
  منم دوسش دارم البته
  ولي چرا پا پيش نميزاره احمق
  يزداني احمق
  واقعا فكر نميكردم ي روز ي همچين احساسي نسبت به يكي داشته باشم نميخوابم غذا نميخورم ٢٤ ساعتي به اون فكر ميكنم

 35. سلامـ …
  من از بچگی باهاش بزرگ شدم…
  پسرخالمه…
  به سنای ۱۰ رسیدم باهم لج میکردیم..
  چهار سال ازم بزرگتره…
  مثلا تا یه چیزی میگم ادامو درمیاره منم اداشو درمیارم…
  ولی درمورد پسر که حرف میزنم،حس میکنم که عصبی میشهـ…
  یه بار توی جمع گفتم منـ بهزاد لیتو رو دوس دارم
  خالمینا لبخند زدن ولی اون برگشت یع جوری نگام کرد…
  چندروز پیش توی جمع گفتم-(‌اخع من تک فرزندم)من داداش دارم
  همه تعجب کردن که گفتم-خب پس این شلغم چیه؟
  و به اون اشاره کردم …
  تو شوک حرفام بود انگار
  نمیتونست هذم کنه که بهس گفتم داداش
  حالا میخوام ببینم بهم علاقه داره؟

  1. آره به احتمال زیاد دوستت داره….ولی باید بیشتر به رفتاراش توجه کنی…چون نمیشه با این چند تا نشونه درست فهمید که قصدش چیه.‌…

 36. سلام
  من تازگیا بیش از حد به خواستگارانم فکر میکنم حتی سر کلاس درس در صورتی که من هیچوقت مسائل خانه و مدرسه رو با هم قاطی نمیکنم
  مثلا یکی از خواستگارانم که بیش از همه فکرمو درگیر کرده به این شرایطه که جلوی من اصلا وانمود نمیکنه که من اینجا و در نزدیکیش وایسادم اما وقتی رد میشم از پشت هوامو داره یعنی با نگاهش منو بدرقه میکنه (اینو دوستام بهم گفتن)
  از قضا پسرعمه ایشون هم یکی از خواستگارای من بودن که تازگیا احساس میکنم که این شخص به پسرعمش حساس شده هروقت میبینه تو یه جمعی هم من هستم و هم اون ناراحت میشه
  من اصلا نمیدونم که معنی این رفتاراش یعنی چی!
  البته اینم که گفتم خواستگارمه این موضوع از طرف مادرشون بوده اما من به دلیل اینکه اختلاف سنی زیادی داشتیم بهشون نه گفتم.حالا که نه گفتم خب دیگه نباید اینجور رفتارا رو داشته باشه
  اختلاف سنیمونم زیاده من اولش شناختی روشون نداشتم اما مامانش وقتی سنشو به مامانم گفت سرم سوت کشید! ۱۲سال ازم بزرگتره
  لطفا راهنماییم کنید و بگید چیکار کنم تا به رفتاراش فکر نکنم آخه تو خانواده ما هر وقت به یه خواستگار میگن نه دیگه اون خواستگاره میره پی کارش و اینقدر ضایع نشون نمیده که من خواستگار این دختر بودم
  گیج شدم

 37. سلام من از یه پسری خوشم اومده ۱۶ سالشه منم ۱۵ سالمه پسره فامیله دوره به طوریکه فقط در حد سلام علیک میشناسمش. من به پسره ز زدم اسکلش کردم اونم پا داد ولی نمیدونست که منم اما یه شب دیگه اومد خونمون و بهش ز زدم و فهمید من بودم بعد پیام داد ک بیا رل بزنیم ب بابات نمیگم منم نیازت دارم تازه فهمیدم ک پسره ی دختریو تو فامیل دوست داره منم انکار کردم ک من نبودم و جواب پیاماشو ندادم دیگه منظورش از نیاز چیه؛۱درصدم منو دوست نداره؟؟

 38. سلام میشه منو راهنمایی کنین که رفتار یه نفر که درگیر هوس زود گذر شده با فردی که عاشق شده در چی هست و چی هست؟لطفا راهنمایی کنین

  1. سلام
   اونجوری که من میدونم مثلا اولین نگاه فردی که از روی هوس عاشقت شده به طوریه که فقط نگاه به اندامت میکنه (یعنی اندامت بیشتر جلب توجهش شده) ولی اونی که عاشقته فقط نگاه به چشمات میکنه یا میشه گفت صورتت چون آدمای عاشق دلشون میخواد با چشماشون به طرفشون عشقشونو ثابت کنن اما بازم نمیشه به این نگاه اکتفا کرد
   بعد تو روابط تون همیشه ازت رابطه میخواد یا همیشه صحبت چنین مسائلی رو باهات میکنه (فرد هوس ران)
   اما اون یکی همیشه حرف از آینده میزنه و هزاران برنامه برای آیندش داره و دوست داره تو هم تو درست کردن آیندش باهاش شریک بشی (فرد عاشق)

 39. سلام
  ممنون بابت متن فوق العادتون
  پرسیدن سال تولد از یه پسر ینی چی؟معنی دوست داشتن میده؟اینکه یه روز سنگینه ویه روز میخنده ینی چی؟تو رو خدا کمکم کنین.درگیر شدم?نمیدونم دوسم داره یانه.نمیدونم براش وقت بذارم یا نه

  1. من به عنوان یه پسر بهت میگم که اصلا دو رو بر اینطور پسری که یه روز سرده یه روز صمیمی نری.اینطور پسرا به درد هیچ دختری نمیخورن باهاشون دوست شی افسردگی حادی میگری .حالا خود دانی.

 40. سلام من یک پسر دانشجو هستم
  من بطور کاملا اتفاقی اومدم تو این سایت که ببینم این مواردش چند تا با من همخونی داره
  بگذریم …
  از بین این موارد تنها سه موردش برام صادق بود
  مثلاً اگه بفهمم که عاشق یکی شدم ،نه اینکه دوسش داشته باشم ، عاشق ش باشم سعی میکنم ازش دوری کنم بطوریکه از زندگی م حذف بشه
  چون عشق وقتی یک طرفه باشه به هیچ دردی نمیخوره ..
  حالا این یک مثالی بود ش که متوجه بشین اگه این موارد صدق کرد لزوما دلیل بر علاقه نیست
  ما پسر ها متاسفانه نود درصد شون اهل دختر بازی ن مثلا من یکی میشناسم که یک زمانی بیشتر از ده تا دوست دختر همزمان داشت و با همه شون چت میکرد و شوخی و دوست دارم و اینچیزا
  چیزی که این نود درصدی ها فهمیدن اینه که براحتی میتونن یک دختر رو جذب کنن فقط و فقط با عشقمی و دوست دارم و من تنهام و …
  کاری به اینا ندارم چرا که خطرناک تر از این مریضا هستش ، اونها کسانی هستن که اول کل وجنات و صورت رو بررسی می‌کنه و بعد کمر و سینه و …. به پایین می‌ره و اگه خوش آمد بهانه ازدواج یا صیغه یا دعوت به خانه یا … میشه ، لازم به ذکر است که این پروسه حداقل دو ماه طول می‌کشه ، و رابطه جنسی رو برقرار می‌کنه اگه ازدواج کردین طلاق تون میده یا اگه ازدواج نکردید پس میزنه شما رو چرا که استفاده تون رو کرده
  این یک توضیح اجمالی درباره این موضوع بود
  و اما نکته آخر
  هیچوقت با پسری دوست نشید حتی به بهانه دوستی سطحی ، شما از کجا میدونید که این دوستی عمیق تر نشه و تو باتلاقش گیر نکنین…
  دوست پسری که دارید اگر دیدین که دل شما رو خیلی زود برد و باهاتون زود هماهنگ شد به احتمال صد در صد از دوست دختر های قدیمی ش تجربه گرفته و یاد گرفته که چجوری باهاتون دوست بشه پس اگر دیدید که یک همچنین موضوعی براتون پیش اومد حتما اجتناب کنید
  و مورد آخر که پسر ها برای هوس خودشون دارن اینکار رو می‌کنن و یک امری هستش که کاملا به هوس زودگذر مربوط میشه درحالی که بیشتر دختر ها دل می‌بندن و عاشق طرف میشن که بعد از بهم خوردن دوستی دختر بسیار شکست روحی بدی میخوره و تا آخر عمرش یک حس نقصان و کمبودی داره
  عشق تعریفش کاملا مجزا س و اون هم به دو کلام تمام میشه اولی سوختن و دومی ساختن …
  کدوم دوست پسری حاضره حتی برای یک نون بره بیرون و براتون بگیره ؟ کدوم دوست پسری سراغ دارین که اگه شما بهش فحش رکیک بدین باز شما رو دوست داشته باشه ؟
  ….
  راستی این رو هم یادم رفته بود که اضافه کنم
  اونم اینکه اگه شما دنبال این چیزا نباشین کسی دنبال شما نیست

  این پیام رو از ته دل برای دختر هایی دادم که ساده لوحن ، کم تجربه ن ، فک میکنن که عاشق شدن و این موارد…
  شاید تا آخر عمر پیامم رو نبینم ولی دلم به این گرمه که یکنفر این مطلب رو بخونه و بفهمه چی به چیه
  ببخشید پر حرفی کردم ولی فکر کنم ارزشش رو داشت
  خداحافظ شما

  1. خیلییی خوب بود دمت گرم ولی حیف که پیامتو دیر دیدم چون دقیقا پسری که من دوسش داشتم و فهمید دوسش دارم باهام بازی کرد که اره من تنهام و حرفای عاشقانه ولی بعد فهمید همزمان با پنج شیش نفر ازهمین حرفا میزده

  2. سلام خوبین منم دانشجوام تو شهر غربت ی سوال بپرسم کمک میکنید با یه پسری اشنا شدم که ۷سال عاشق بوده ب عشقش نرسیده یکی دوسال هم هست کات کردن دختره ازدواج کرده اما احساس میکنم هنوز رابطه دارن یه جورایی …..فک نکنم اونم شوهرشو دوس داشته باشه….حالا بامن ی بار خوب بود یبار بد …اوایل رابطه میگف میترسم وابستت بشم نکنه تو وابستم بشی اگه ولت کنم چی….اصلا فازش معلوم نبو…..دوسداشت دوستتشداشته باشم و یا روش حساس باشم من نشون نمیدادم …..بعد نشون میدادم….اما کم کم دورشد از من اخلاقش خیلی عوض شد…درکش میکردم احساس میکنم تو هر رابطه ای میره نمیتونه اون اولیو فراموش کنه یادمه میکف احساس میکنم هنوز دارم به اون خیانت میکنم اما من ازش خوشم اومده بود اون اومد سمت من اخرینبار دوماهی منو الکی بلاک کرد بعد از انبلاک بهش گفتم بیا همو ببینیم دلم تنگ شده گف منم دلم تنگ شده اما هرچه از من دورتر بهتر چون دنیا اینجوری شده…..هم دوسداشت باشم هم دوسنداشت نمیدونمدوسداشت باشمو اما معمولی بباشیم گفتم باشه نمیبینیم همو….بعد از ی هفته تلفنی باهم حرف زدیم فقط ی کم معمولی رفت سربازی…جزییات رابطمونم بماند فقط با هر روشی نشون میداد دوستداشتنشو…..نظرتون

 41. سلام یه نفر هس که تازه عضو خانواده ما شده در واقع برادر شوهر خواهرمه و من احساس میکنم رفتارای عجیبی داره مثلا اوایل خییلی عادی رفتار میکرد اما بعد از سه چهار ماه خیییلی باهام بدرفتاری میکرد و همش میخواست ازم دورشه هرجا مینشستم ازاونجا میرفت و با همه درست سلام و خداحافظی میکرد ولی به من که میرسید یا خیلی سرد رفتار میکرد یا اصلا جوابمو نمیداد من که اصلا به این رفتارش توجه نکردم تا اینکه دوباره بعد چند ماه رفتارش از زمین تا آسمون تغییر کرد و با اینکه خیلی مغروره ولی همش بهم لبخند میزد و حتی از خانواده خودش باهام مهربون تر حرف میزد و کلا حس میکردم یه جورایی شخصیت خودش نیس یه روزم که رفته بودیم تفریح با خانواده هامون وقتی برگشتیم خواهرم بهم گفت وقتی من حواسم نبوده داشته به من نگاه میکرده
  به نظرتون دلیل این رفتاراش چیه ؟و من باید باهاش چجوری رفتار کنم؟
  لطفا راهنماییم کنید

 42. سلام…همین ک ب دوس داشتنش شک کردید ینی دوستتون نداره
  چون اگه داشت هیچ وقت شما ب اینکه عاشقتون هست یا نه فکر هم نمیکردید منم خودم دوتا تجربه داشتم که خیلی باهم متفاوت بود اولیش ک من میمردم واسش ولی اون بعنوان سرگرمی…خب سنم هم کم بود حق میدم بهش،منم ی چند سالی صبر کردم تا هم فکرم از اون جدا بشه هم واسه یه رابطه جدید آماده تر بشم الانم با یکی دوستم که بیشتر از اینکه من اونو دوس داشته باشم اون منو دوس داره اصن ی لحظه هم ب دوس داشتنش شک نمیکنم چون بهم ثابت کرده کل وقتشم برا من میزاره حتی وقتی سرکاره یا سر کلاسه ی دستش حتما گوشیه ک از من بیخبر نمونه ب قول خودش ک میگه آدم باید یکیو دوس داشته باشه ک همون ی نفر بشه کل دنیات ک از برات همه خوشگل ترو مهربون تره 🙂

 43. سلام منم عاشق یه پسری شدم خیلییییییی دوسش دارم اونم منو دوس داره میدونم حتی چن بار به خاطر من میخواست خودشو بکشه منم میکنم اگه ولم کنه خودمو میکشم مشکل من اینه که ما میخواهیم فرار کنیم ولی نمیتونیم چرا…چون اونا تو مرند ما ارومیه باباش ماشینشو نمیده فقط کمک ازتون میخوام چی کنیم تا بتونیم بریم

 44. سلام من یه دختر بچه نیستم که سریع به لبخند دل ببازم رفتارش کارهاش رو دیدمو ازش خوشم اومده یا بگم که همش توو فکرشم اما نمیتونم بهش بگم چون معلممه و خیلی اقای محترمو باشخصیتیه ۲۷ سالشه و از طرفی میترسم با ابراز کردنم نظرش درمورد من عوض بشه چون من یه چادری ام میترسم فکر بد کنه ولی تا اونجایی که میدونم دل حرف منطقی سرش نمیشه و احساس میکنم چون خیلی دوسش دارم اصلا رفتارهاشو متوجه نمیشم که بفهمم حسی داره یا نه.

 45. سلام من ۳یا ۴ ماهه کار یه جا کار میکنم یه پسری همش راجع به محل سکونتم کنجکاوی میکرد و بالاخره به تلفن محل کارم زنگ زد و بهم پیشنهاد داد منم جواب قاطعی بهش ندادم چون ازش خوشم اومده بود ولی بعد از پیشنهادش فقط یک بار واس کارش اومد اونجا از اون به بعد هم همکارش میاد من اصلا الان نمیدونم تو چه مرحله ای قرار دارم!!!
  راهنماییم کنید

 46. سلام ممنون از مطالبتون یه پسری هستش که توی محله ما است یه روز من نشسته بودم با دوستم اون پسر که توی محله مااست نگاهی به من کرد ویه قلب درست کرد و چشمک زد و گفت دوستت دارم کاقعا موندم جوابشو بدم یا نه راستش همه ی این نشونه هارو داره لطفا راهنماییم کنید متشکرم

 47. سلام من یه مدتیه یجا مشغول به کار شدم یکی از مراجعه کننده های دائمیم به تلفن محل کارم زنگ زد بهم پیشنهاد داد ولی من جواب قاطعی بهش ندادم چون یجورایی ازش خوشم اومده بود اما بعد پیشنهادش فقط یک بار اومد از اون به بعدم همکارش به جای اون میاد من نمیدونم اصلن تو چه موقعیتی قرار دارم لطفا راهنمایی کنید??

 48. سلام
  من یه پسر عمه دارم که بهش علاقه مندم
  ازش یه نشانه هایی دیدم….
  اون یه خواهر کوچیک داره که میدونه برادرشو دوست دارم
  اون دیده که بهم زیاد نگاه میکنه .
  روز بهدی هم هوا سرد بود منم لباس هام نازک بود ژاکتشو درآورد داد به من تا بپوشم .
  احساس میکنم اون به من علاقه منده?به نظرتون علاقه داره؟
  یه روز هم که یه جا نشسته بودیم که اومد کنارم نشست و باهم کمی صحبت کردیم
  چند بار هم از پشت با نرمی بهم با ✋ دست زده
  خب ایا اون بهم علاقه داره ؟
  لطفا پاسخ بدید من با این مسعله چن ساله درگیرم
  واقیتش…من عاشق اون هستم??

  1. اینکه چیزی نیست منم موقع هایی که دختر عمه یا دختر خاله ام سردش است ژاکت ام را به او میدم اول باید اونو آزمایش کنی تا بفهمی عاشق هست یا نه

 49. سلام من حدود سه سال با ی پسر دوستم تو این سه سال خودم نخواستم که ببینمش تا بلاخره با زور یکی از دوستام ب دیدینش رفتم منو ب خانوادش گفت حتی پدرشم باهام تلفنی حرف زده بهم ابراز علاقه می‌کن داره کار می‌کن تا شرایطش جور بشه بیاد خاستگاری مشکل من این باورش ندارم و مشکل بزرگ تر این که دینمون فرق داره

 50. دخترخانوم های محترم سلام
  من شرایطم رو توضیح میدم خواهشا شما که به رفتار و طرز فکر بقیه دخترا آشنایی دارید یه جواب درست و درمون بهم بدید.
  من به دخترعموم خیلی خیلی خیلی علاقه دارم
  از همه چیزش خوشم میاد
  ولی نمیدونم اون هم به من علاقه داره یا نه
  زمانی که اول دوم راهنمایی بودم قضیه رو مطرح کردم جواب منفی داد
  اما رفتارش با من تغییر نکرد
  همینطور گذشت تا امسال که کنکور داد و دانشگاه قبول شد و من دوباره به فکر ازدواج باهاش افتادم
  ارتباطم رو باهاش بیشتر کردم و رفتار اون هم یه درجه صمیمی تر شد، کلا ارتباطش با مردا و پسرا صفره و من تنها پسری هستم که باهام شوخی میکنه و ارتباط داره
  اما تو فضای مجازی خیلی ضعیفه و بعضی موقع ها اصلا جواب نمیده، البته خودشم زیاد اهل فضای مجازی نیست
  اما تو فضای حقیقی برخورد خیلی بهتری داره
  ایندفعه ده پوزده روز نبودم نه پیام داد و نه زنگ زد
  اما چند دفعه متوجه شدم که بهم زل میزنه و من تا یکدفعه نگاهش میکنم نگاهش رو میدزده
  حالا با این تفاسیر بنظرتون علاقه ای داره یا نه؟؟؟

   1. چطوری باید خودمو ثابت کنم یا بفهمم که بهم علاقه داره یا نه؟؟؟
    اخه زیاد احساسات خودشو بروز نمیده و خیلی توداره
    و با اینکه با همیم نمیشه فهمید از چه جور شخصیتی خوشش میاد
    بیشتر احساس میکنم این علائمی که میگم شاید بهم علاقه داره ، خیالات باشه
    اما سردرگمی خیلی بده
    اگه میتونید کمک کنید که بفهمم

    1. یکم براش کرم بریز بعد یه ماه هم بهش پیشنهاد بده یا قبولت میکنه یا ردت میکنه خودتم از سردرگمی درمیای فقط به یبار گفتن اکتفا نکن دخترا با بار اول گفتن زود اوکی نمیدن خودمم همین مشکلو دارم یکی بهم پیش داده ولی نه قبولش کردم نه رد ازش خوشم اومده بود حالا ستاره سهیل شده جای خودش یکی دیگه رو برا کاراش میفرسته

     1. خیلی ممنون که دارید کمکم میکنید
      جسارتا بگید این کرم ریختنه چجوریه؟؟؟
      یعنی باید چه کارهایی بکنم؟؟؟

     2. یجور جلب توجه کردنه هرکسی مدل خواس خودشو داره تا حالا مورد تو فامیل پسر عموم رو داشتم اون مثلا زود میپرید وسط مارو با ماشینش برسونه خودشو میچسبوند به ما کاراش تابلو بود ولی خب من دوسش نداشتم ردش کردم خودمم اخلاقم یجوریه ترجیح میدم چن بار پیشنهاد مطرح شه الانم گیر یکی شدم که یبار پیش داده رفته یه ماه نیومده ?حالا چن سالته؟؟

     3. بیست سالمه
      یه خواهر هم ندارم که بهش بگم یه کاری برام بکنه
      کلا گیج شدم
      هر کاری میگه براش انجام میدم
      تو فضای مجازی در حد صفره اما تو فضای حقیقی برخوردش بهتره و تقریبا صمیمیه
      از کنار مادرش جدا نمیشه
      من فکر میکنم این اصلا نمیخواد ازدواج کنه ، اینهمه خواستگار براش اومدن به همه نه گفته
      الان جدیدا حرکت هام خیلی ضایع شده ، همینجور پیش بره همه میفهمن
      واقعا اگه میتونید یه کمکی بکنید من بهش برسم
      من فقط و فقط بخاطر پاک بودنش میخوامش وگرنه خیلی سرمایه و زیبایی و… برام مهم نیست
      دختر به خوبی این ندیدم
      اگه میتونید یه راهی به من نشون بدید….

    2. اول اینکه شما قصد ازدواج باهاشو دارید؟
     اگه دارید خب تماااااامه دیگه اینجوری ک میگی اهل فضای مجازی زیاد نیست پس فک نمیکنم بهش پیشنهاد رل زدن بدی قبول کنه پس بنظرم خاستگاری رسمی عکس العمل بهتری باشه چون بنظرم اونم ازت خوشش میاد اما …بازم دلیل نمیشه که تو جلسه اول بهت بله بده چون دخترا پیچیده تر از اونی هستن ک فکر میکنی پس تا سه بار ازش خاستگاری کن اگه هر سه بار گفت نه دیگه دست از سرش بردار و خودتو قانع کن که شما مناسب همدیگه نبودید…امیدوارم بتونم کمکتون کرده باشم موفق باشید😊

 51. خب اینکه یه چیز عادیه منم موقع هایی که دختر عمه یا دختر خاله ام سردش است ژاکت ام را به او میدم اول باید اونو آزمایش کنی تا بفهمی عاشق هست یا نه

  1. اقای ارمان مارم یه راهنمایی بکن اگه یه پسری به ادم پیشنهاد بده بعد بره یه ماه پیداش نشه ینی چی؟؟خل بوده؟؟بیخیال شده؟؟خجالت کشیده ؟؟؟یا چون فکر کرده بقیه فهمیدن؟؟؟???

 52. سلام ببخشید
  من ی پسر عمو دارم من میدونم دوسم داره اونم میدونه دوسش دارم خانواده هامونم میدونن ولی چطور خانواده هامونو راضی کنیم خیلی امتحانش کردم ولی مطممئن شدم دوسم داره الان من چیکار کنم با وجورد مخالفت خونواده هامون باهاش باشم یا ن؟

  1. صد در صد باهاش بمون عشق با وجود موانع هست که عشق میشود و شوق وصال رو به ادم میده پس شما هم با وجود هر مانعی باید ثابت قدم بمونی چون برای رسیدن به هرکسی که عاشقشی موانع وجود داره و این موانع برای اثبات عشقتون نسبت ب هم هست که ببینید دووم میارید یا خیر پس به خدا توکل کنید و ادامه بدید انشالله که وصال میشود…

 53. من عاشق پسر عموم شدم . خیلی وقته. من اینو ابراز نمیکردم.از حدود ۶ ماه پیش رفتارش با من عوض شده. زیاد نگام میکنه . چند بارم شده گه تو بحث طرفمو گرفته یا ازم تعریف کرده. منم تصمیم گرفتم یه جورایی بهش ابراز علاقه کنم . مثلا بیام پیشش بشینم یا اینکه حرفاشو خوب گوش کنم دربارش نظر بدم. ولی انگار وقتی بهش توجه میکنم بیشتر بی توجهی میکنه. به نظرتون مشکل از منه که درست ابراز نکردم یا اینکه عصلا اون عاشقم نیست؟

 54. دونفر هم رفتاراشون با من عجیبه یکیش اصن به دخترای خانواده ی پدری و مادری یا بهتره بگم هیچ دختری اهمیت ن میداد نه نگاهشون میکرد و حالا رفتارش با من که دختر خالشم خیلی عجیبه ? همش نگاهم میکنه بیشتر اهمیت میده و اینا اصن دوست ندارم فکرای الکی پلکی کنم اما خب عجیبه که اون به هیچ کسی محل نمیذاشت و حالا با من اینطوره .
  یکی دیگشم از فامیله که اون که دیگه هوووووو همش تعریفم رو پیش خانواده مادریم و مادریش میده وقتی دور ازش میشینم میگه بیا بشین پیشم تعریف کن خووو میگم چی تعریف کنم????خلاصه که همش پیام میداداین دومی خیلی قومپوزش بیشتره?????من موندم چرا اینا اینجورین ?? از دومی اصن خوشم نمیاد . اولیم که اصن عمرا عشق و عاشق بهش بخوره اصن بهش نمیاد اما خب رفتاراشون عجیبه?

  1. گل من تا نگفتن مشکوک نشو والا من به حدی رسیدم که وقتی میگن هم تو شوکم یه مورد دارم اولش بهش مشکوک شدم بعدش واقعا بهم پیش داد ولی یه ماههه جلوم افتابی نمیشه دنیا جای عجیبیه من که کلا تو درس عشق خنگ شدم فک نکنم بشه این واحدو بدون چن بار افتادن پاس کرد

 55. من چند سالیه عاشق پسر عموم شدم. اولش واقعا عشق نبود فقط یه حسی بود که اون انگار با همه ی پسرا فرق داره. من یه ذره هم اینو بروز نمی دادم. تا اینکه حدود۷ ماه پیش همه چی عوض شد. رفتار اون یهو تغییر کرد. از اون موقع هر وقت میدیدمش زیاد نگاهم میکرد یا اینکه تو بحثا طرف منو میگرفت و ازم تعریف میکرد. از اونجا من فهمیدم واقعا عاشق شدم. ولی الان چند وقته که زیاد بهم توجه نمیکنه. یعنی انگار برگشته به حالت اولش. اینم بگم که تو این مدت من زیاد کاری انجام نمیدادم که تابلو باشه. اون سال دیگه کنکور داره و خیلی درس می خونه. دلیل اینکه بم محل نمیذاره اینه یا اینکه عشقش حوس بوده و الان عاشقم نیست؟

 56. سلام یه خانوم تومحل کارمون است که هراز گاهی یه زیر نگاه ی میکنه اما نمی دونم منظورش ازاین نگاه ها چی راهنماییم کنید لطفآ

 57. سلام من به پسر همسایه مون علاقه دارم که تازه از سربازی برگشته هروقت تنها منو ببینه یا موقعیتی پیش بیاد که کسی متوجه نشه خیلی نگاه میکنه منم مث خودش فقط نگاه میکنم میدونم که هیچ وقت حرفی نمیزنه یا پیشنهادی نمیده چون خانواده هامون آشنان چند بار که تازگیها خیلی نگاه میکرد من دیگه نگاش نکردم حتی خیلی نزدیکم شد وقتی رد میشد اما بازم نگاش نکردم چند وقته که دیگه نمیبینمش خیلی پشیمونم الان حتما فک میکنه من دوسش ندارم و بهش توجه نمیکنم ترو خدا بگید چکار کنم؟

 58. سلام دوستان ، من دانشجوام یکی از پسرای هم کلاسم از ترم دوم به من پیشنهاد داد و ابراز علاقه کرد ولی من جواب رد دادم چون علاقه ای بهش نداشتم ،الان سه سال میگذره ولی اون تواین مدت بار ها بازم پیشنهاد داد و من رد کردم البته جز نگاه کردن همیشگیش و پیام دادن متعددش و هول شدن تو جایی که من هستم نشونه ی دیگه ای نداره حتی با دختری که می‌دونه عاشقشه همچنان در ارتباطه و میگه مثل خواهرمه ، وقتیم منو با پسر دیگه میبینه تنها واکنشش بیشتر گرم گرفتن باهمون دختره یا بی توجه گذشتنشه، رفتارش گیجم کرده الان مدتیه که پیام نمی‌ده دیگه و من تازه نبودش و احساس کردم و تقریبا میشه گفت دوسش دارم ، راهنماییم کنید واقعا اون پسر منو دوست داره ؟ اگه اره پس چرا همچنان با اون دختر در ارتباطه ؟اگه نه پس چرا سه ساله با وجود مرتب جواب رد شنیدنش مونده ؟؟

 59. من تو دانشگاه استادم گاهی هی به من خیره میشه وقتی کسی حواسش نیس یااگه کسی چیزی بگه طرفداریمو میکنه ولی خودش همش باهام بحث میکنه ایا بهم علاقه داره؟

  1. خاک تو سر خودت او استادت . دیگه حرفی ندارم . راستی راستی واسه ما پسرا پا دادن خوا مردین فقط بلدین به این پیر خر ها پا بدین . دیگه حرفی ندارم

 60. من یه پسر عمه دارم که ۲۰ سالشه اون خیلی به من توجه میکنه و سعی میکنه خودشو به من بچسبونه . حتی برای ولنتاین به جعبه شکلات قلبی برام گرفت .
  هروقت می رفتیم خونشون همین جوری به من زل می زد تا اینکه روزی بهم گفت عاشقتم می خوام باهات ازدواج کنم
  منم اهمیتی ندادم اما بعد یه مدت بهم پیشنهاد داد و منم قبول کردم
  بعد از اون دیگه خیلی خودمونی شده بود و همیشه به من دست میزد
  حالا من موندم عاشقمه یا نه

  1. بهش اجازه نده دست بزنه بهت عزیزم بعدشم پسری که عاشقته نمیاد که هی بهت دست بزنه این یه جور هوس به نظر من و یه نیاز جنسی داره که داره از دست زدن به تو خودشاتا حدی تخلیه میکنه بعدشم یکم جرعت پیدا کن و پسش بزن و بگو بعد ازدواج… اینجوری خودت خودتا کم ارزش و اسون نشون میدی که میزاری بهت دست بزنه

 61. سلام ببخشید من ۳ سال عاشق یه پسری شدم.البته بگم خودمم پسرم.اصلا نیاز جنسی و از این چرت و پراتارو ندارم.فقط خیلی عاشقشم یا بهتر بگم وابستش شدم.بهش گفتم دوستش دارم و گفتم وابستش شدم و اونم گفته منو دوست داره ولی اصلا نمی‌بینم یکم حتی یکم به من ابزار علاقه کنه.لطفا کمکم کنید.هر روز گریه میکنم.

  1. سلام
   اولا که گریه نکنید،با گریه کردن هیچ چیز حل نمیشه
   و مورد دوم اینکه،به نظر خود بنده با حرف زدن و بروز دادن احساسات میشه مشکل رو حل کرد،ما انسانیم و میتونیم با حرف زدن مشکلات رو حل کنیم،ما هیچوقت نمیتونیم با نگاه کردن به هم دیگه مطالب رو برسونیم و مشکل رو حل کنیم!
   پس به نظره خود من،بشین حرف بزن،هرچی دلت میخواد بپرس و نترس و بپرس.
   روز خوش

 62. سلام من یه دخترم و پسر عموم رو خیلی دوست دارم واسه همین هروقت میرم خونشون بهترین لباسامو میپوشم ولی ارایش زیاد نه نمی دونم دوسم داره یا نه ساکت مغرور به جز سلام و خداحافظی گرمش که خیلی به دلم میشینه هیچ وقت تا حالا انقد که من رفتم خونشون یه کلامم نه سوالی پرسیده نه حرفی زده مگر اینکه من ازش چیزی بپرسم خیلی کوتاه جواب میده یدمه یه بار من رفتم تو اتاق اون و داداشش دبستانیش تا منم با اونا درس بخونم اام بعد نمی دونم از خجالت بود یا چیز دیگه رفت اتاق دیگه یه بارم که مامانامون اتاق دیگه بودن یه هویی تنها شدیم نگام کرد منم نگاش کردم خیره چش تو چش که خودش بعد سرشو پایین انداخت که خودم خیلی بعد ها از اون نگاه کردنم پشیمون شدم تااینکه یه روزی که امده بود خونمون خیلی اتفاقی عکسش امد رو موبایلم یه لبخند زد اما منم غافلگیر شدم البته بگم ما با خونواده هامون میرم و میام نه خودمون تنها مهمونی خانوادگی کوتاه یه سال گذشت من با خانواده چندین بار میرفتیم میو مدیم اما من هر باری که خواستم بگم اون عکسه اتفاقی بوده و معذرت بخوام روم نشد تااینکه برای اولین بار جلوی مامانم و مامانش کسی که هیچ وفت حرف نمی زنه بهم نگاه میکنه و میگه امتحانات تموم شده جوابشو دادم اما این اولین سوالی بود که ازم پرسید نمی دونم دوسم داره یا نه البته از نظر مامانش و خاله هاش من خیلی خوشگلم تاجایی که هر بار زن عمومم از خوشگلی صورتم تا لباسم و.. میگه به خودم جلو همه و همین

  1. مطمعن باشین دوستتون دارن کمی سنگین تر رفتار کنین و اصلا مورد توجه تون قرار ندین بعد از مدتی که براز علاقه کرد شما هم بهش علاقه مشان بین

 63. من به بقیه اش کار ندارم ولی وجدانا نگاه رو خودم تجربه کردم چون کسی روکه دوستش دارم نمیتونم نگاهمو ازش بردارم اگه تو یه همچین موقعیتی هستین بدونین طرف صد در صد دوستتون داره ای کاش عشقمم به این سایت یه سری میزد…

 64. باسلام
  منهم یه پسر عمو داشتم که ازم دوسال کوچیکتر هستش وبه گفته های خودش بهم علاقه داره همیشه وقتی بازی می کردیم این نشانه ها رو داشت تا اینکه امسال تو تابستان که داشتیم درمورد دختر هایی رو که جلب توجهش رو کرده بود حرف می زدیم گفت من تا به حال از ۳ تا دختر خوشم اومده و یکی شون رو خیلی دوست دارم اسم اون دو تارو گفت و توی سومیش چند تا نشانه من بود من هم کلی از اسم های دوستام رو میگفتم که شب تو باغمون گفت اون توبودی توی چشماش نگاه کردم دیدم واقعا چشماش برق می زد من شوکه شدم چون من ۱۳ سالمه واون ۱۱ سالشه من هم اونو دوست دارم ولی نه در این حد چون مثلا من چند تا مقام جهانی دارمو……….و پس از چند روز که همو دیدیم و من پرسیدم منظورت چیه گفت که اون شب تو خواب منو دیده بود ……کلی چیز دیگه بعد از اون سعی کردم نسبتا طوری رفتار کنم تا سنجشش کنم ولی اونم مثلا توجه خاص داره ولی نه در حد این روز های قبلیش ولی مثلا دوروز پیش تقریبا من که با لبتاب ام کار می کردم دیدم حدود ۱۵ دقیقه هستش که منو نگاه می کنه

  1. باتوجه به سن هر دوتون یه مبحث گذریه ولی اگه ادامه پیداکنه به دوران جوانیتون یعنی پس ازپشت سرگذاشتن نوجوانی واون فضاممکنه واقعاتبدیل به یه حس قوی وارزشمندبشه

 65. سلام من یکم کوچیکم ولی از یه پسر خوشم میاد پسرع هم منو دوس دارع پسرع خوبیه اصلا دروغ نمیگه و به گفته خودش منم اولین دختریم که باهاش حرف میزنه ینی انقد پسره سر به زیر و دختر باز نیس که من اولین دخترم که باهاش حرف میزنه دربارش از دوستشم پرسیدم همون حرفا رو گفت خیلی هم درس خونه و به درسش اهمیت میده ولی من با کارام احساس میکنم اذیت میشه همه چیم دسته اونه خیلی بهم اعتماد دارع ولی من به زور بهش رمزو اکانتمو دادم دوس دارم چکم کنع هیچیمون کم نیس خیلی تفاهما با هم داریم ولی یه مشکل هس که اهلهیه شهر دیگس
  من خودم با خیلی پسر بودم هیچکدومشون مثله این نیس همه چیزو رُک میگع منم رُک میگم میخوام که پسرع با مامانم حرف بزنه به نظرتون کارم درسته؟
  راستی پسرع به خاطرع منم میاد شهره خودم خیلی خوشحالم که دوس پسرع خوبی مثله ایشون دارم ولی این مشکلات اذیتم میکنن به نظرتون چیکار کنم؟؟؟

 66. خب معلومه پسر تا بیست و پنج سال میلیون بار عاشق و فارغ میشه. به جون خودت حتی اگه ازدواجم کنی یه روزی اون روزایی ک باهم رفیق بودین و میکوبه تو سرت. بابا این دخترا هستن ک عاشق شدن رو بلد نیستن چون تا از یکی خوششون میاد تمام فکر و ذکرشون رو میزارن برای طرف وگرنه پسرا اگه دچار همچین حسایی بشن خودشون میدونن چرت و زود گذره.به نظرم کات کن.از مجازی کسی برا ادم موندگار نمیشه.اینم بدون ک‌ه هیچ پسری زود و تو نگاه اول عاشق نمیشه.چون دختر نیست.

 67. سلام
  من یه همکلاسی داشتم که از اواسط ترم متوجه شدم هر از گاهی بهم نگاه میکنه و آخرای ترم نگاه هاش خیره شدن بودن حتی مواقعی که یه نفر دیگه مشغول صحبت کردن باهاش بود، بازم هم به من خیره بود. طی یه سری اتفاقات چند باری در مورد درس چت کردیم و بدون مقدمه گفت چند ترم پیش از یه خانمی خوشش اومده بود. خیلی از اون خانم تعریف میکرد جوری که خسته میشدم بسکی کلمات تکراری واسه تعریف ازش به کار می برد. می گفت به سختی اون خانم رو فراموش کردم ولی من اعتقاد دارم که آدم درباره ی کسی حرف میزنه که بهش فکر میکنه پس حس میکنم داره دروغ میگه. ۱ ماه گذشت و ارتباط ما بیشتر شد ولی در حد همون درس و دانشگاه بود و نهایتا تعریف کردن اون آقا از خانم مورد علاقش. یه بار جلوش سوتی دادم و حدس زد که ازش خوشم میاد. اون هم غیر مستقیم گفت من با دخترای دیگه واسش فرق دارم از نظر صمیمیت ولی از نظر احساسی نه چون آدم یه بار عاشق میشه و اون بعد از یه بار عاشق شدن نسبت به همه سرد شده. از اون موقع به بد باهاش یکم سرد و خشن شدم و تو دانشگاه ازش فرار می کردم و خودش هم اینو فهمید. خودش دوباره به یه بهونه اومد چت کرد و طی این چت ها واسه امتحان کردنش گفتم دو تا پسر بی دلیل میان پیوی که اونم گفت سریع آیدی و شماره پسرارو واسش بفرستم و هر چی اصرار کردم نیازی به این کارا نیست گفت خودش شماره هاشونو پیدا میکنه و به حراست می کشونتشون. چند روز بعدش که می خواست یه هفته دانشگاهو ترک کنه و بره خونشون، نامحسوس اشاره کرد بریم بیرون که منم خودمو زدم به خنگی تا وقتی که خیلی محسوس دعوت کرد بریم بگردیم و به خاطر برنامه ی من که بتونم باهاش برم بیرون، برنامه های خودشو ۲ روز عقب انداخت. وقتی رفتیم بیرون آخر دست چند بار گفت خیلی خوش گذشت و می خواست بیشتر بیرون بمونیم که گفتم نمی تونم. قبل از رفتنش یه بار دیگه هم بیرون بریم که مخالقت کردم. فرداش که دانشگاه رفتم واسه کارام زنگ زد و گفت کار مهمی داره و برم یه جایی تو دانشگاه. پشت گوشی بهش گفتم کارشو پشت گوشی بگه که گفت نه حضوری. وقتی رفتم کارش ۱ دقیقه هم طول نکشید و شروع کرد از خودم و خونوادم پرسید که قشنگ حس کردم از اولم کار خاصی باهام نداشت صرفا واسه یه قرار دوستانه بهونه اورده بود. آخر دست هم که گفتم می خوام برم کار دارم گفت منم باهات میام(تو دانشگاه). جالبه که این پسر خیلی می ترسه یکی تو دانشگاه با یه دختر ببیندش و اینکه چطور می خواست منو همراهی کنه واقعا جای تعجب داشت.
  قراری که گذاشتیم رو یه جورایی دوستش برنامه چیده بود. طبق حرفایی که از دوستش کشیدم، راجع به من خیلی با هم حرف زده بودن و دوستش همش می خواد نا محسوس بهم بفهمونه که این پسر(هم کلاسیم) واسه هیچ دختری فلان کارو نمیکنه ولی واسه من کرد یا با هیچ دختری رابطش خوب نیست ولی با من هست حتی می خواد بازم به بهونه های مختلف قرار بذاره که ما همو ببینیم. اینم بگم که این پسر اصصصلا آدمی نیست که با یک دختر یا حتی گروهی که توش دختر باشه بره بیرون و واااقعا تعجب کردن پیشنهاد داد اونم ۳ بار. خودش گفت من اولین دخترم باهاش میره بیرون و مطمئنم که راست میگفت
  تو این مدتی که در ارتباطیم حداقل یه بار در میون حرف اون دختره رو پیش کشیدم ک گفته که دوسش نداره ولی بازم ازش تعریف میکنه که خیلی خانم و خوشگل و …( که البته عکسشو واسم فرستاد و از چند نفر پرسیدم از من خوشگل تر نبود)
  دارم دیوونه میشم از دست کارای خودش و دوستش. حتی دوستای خودم هم میگن این پسر از من خوشش میاد. واقعا حسای متناقض دارم. کاش یه پسر راهنمایی می کرد که باید به کدوم حس هام بیشتر توجه کنم. اینکه ازم خوشش میاد یا هنوز اون دختره رو دوست داره و به قول خودش دیگه عاشق نمیشه و سرد شده
  مرسی که وقت گذاشتید خوندید
  اگر نظری دارید خوشحال میشم بدونم

  1. سلام من یک دوستی دارم یه برادر داره. چند ساله با همیم یک بار رفتیم با دوستم و برادرش پارک دو چرخه سواری بعد دوستم رفت برامون هات چاکلت بگیره بعد منو برادرش موندیم برادرش یه جوری دستم و محکم گرفت و چند ثانیه بهم خیره شد بعد بهم گفت یه حس عجیبی بهت دارم بعد من گفتم منظورت چیه خواست حرفش و بزنه که دوستم اومد بنظرتون چی میخواست بهم بگه

 68. سلام من یه سوالی ازتون داشتم می خواستم اگه میشه کمکم کنید.من دوسال ک عاشق یه پسره شدم که توی یه سال اول حاضر بودم واسش جووون بدمخیلی بهش نگاه میکردم و ضایع بودم فکر کنم یه چیزایی فهمید چون وقتی بهش نگاه میکردم اونم بهم نگاه میکرد دیگ کمکم کارم شده بود زل زدن بهس اونم دست کمز از من نداشت و همینجور بهم زل میزدیم وقتی هم منومیدید چشاش و گشاد میکرد ک انگار داره تعجبمیکنه و بعدش بهم پوزخند میزد به نظر شما دوسم داره ؟؟؟؟چون من تازگی ها هم تصمیم داشتم که بهش پیام بدم بگم دوسش دارم

 69. سلام من ۲۸ سالم هست و تا حالا دوست پسر نداشتم. چند ماهه پسر همسایه ذهن منو درگیر کرده. فکر میکنم اونم حدودا همسن من هست. زیاد نمیشناسمش. ولی نگاه و انرژیش رو حس میکنم. از دور نگاهم میکنه ولی وقتی فیس تو فیس میشیم سرشو برمیگردونه یه طرف دیگه. من خودم خجالتی هستم و سرم معمولا پایین هست. یه بارم مچش رو گرفتم داشت نیگام میکرد وقتی بهش رسیدم یهو سرمو بلند کردم هل شد یه ور دیگه نگاه کرد.نمیدونم چه رفتاری کنم. نمیدونم اونم حسی داره یا حس من یه طرفه هست
  مطمئنا عاشقش نیستم فقط ازش خوشم میاد دوست دارم بیشتر باهاش آشنا بشم شاید بعدا به مرحله عشق برسیم. نمیدونم باید چیکار کنم چون تجربه ندارم

 70. سلام من دختری ۱۳ ساله هستم در شهریور ۹۶ پسری که فامیلمون بود را دیدم حس میکردم دارم عاشقش میشم و همین اتفاق هم افتاد خیلی دوسش دارم دوست دارم واسه اون دست به هر کاری بزنم دنیا رو با اون میخام نبدون اون خواهش میکنم کمکم کنید

  1. توی این سن ی چیر عادیه ولی سعی کن خودت رو گول نزنی من دل بستم ۸ سال طول کشید ازش دل بکنم و باور کنم همه چی الکی بود این احساس ها مخصوص همین سنه زیاد توجه نکن بهش

  2. اگه عاشق قیافش شدی بیخیالشو اون عشق نیس حوسه،
   به عبارتی:
   هوس بازان كسي را كه زيبا مي بينند،دوست دارند

   اما عاشقان كسي را كه دوست دارندزيبا مي بينند?.

 71. سلام توی دانشگاه ما ی پسری هست هربار همو می بینیم بهم نگاه می کنیم ولی تا حالا با هم صحبت نداشتیم ولی با اینکه واضح نگاه میکنه و رفتار دوستاش هم ضایع است ولی نمی دونم چرا چیزی نمی گه؟ بنظرتون چرا؟

  1. سلام
   بستگی داره عزیزم که اون پسر چه جور پسری باشه
   اگه یه ذره در مورد طرف حرف میزدی میتونستم کمکت کنم
   چون الان مشکلت خیلی کلیه و جواب من برای هر پسری صدق نمیکنه
   پس اگه بیشتر توضیح بدی میتونم کمکت کنم

 72. سلام
  من کم سن هستم (۱۶) و از یه دختری تو فامیل خوشم اومده
  نمیگم عاشقش شدم ولی ازش خوشم میاد و دختر خوبیه می خوام با هم بیشتر آشنا شیم
  اونا یه شهر دیگه هستن و ما یه شهر دیگه برای همین رفت و آمد کمی داریم.(شاید سالی ۱ بار) ولی تازگی پیش اومد همو دیدیم و بعد از اون دیدم چقدر ازش خوشم میاد
  چجوری باید باهاش بیشتر آشنا شم
  نه شماره ای ازش دارم و بخاطر سن کمم روم نمی شه خونوادم بگم
  یکی یه نظری بده ممنون

  1. از دختر بازی بکش کنار آدم یکبار زنده میشه و یکبار میمیره از زندگی لذت ببر نماز و خداوند رو. به دختر ترجیح میدی . ندید چون عشق همه چیزو درست می‌کنه و به راحتی خراب باد آورده را باد میبرد . عشق ساده هست و به سادگی خوش میر ه پی یک کار دیگه از من گفتن …v…

  2. یه پسر هست دوسش ندارم ولی یه جورایی حس میکنم دوسم داره وقتی من رو میبینه قایمکی نگام میکنه

   یه پسر دیگم هست دوسش دارم ولی با هم خیلی دعوا میکنیم یه روز رفتم خونه شون وقتی داستم روسری مو دورست میکردم نگام میکرد طوری که من نفهمم ولی تو آینه دیدیم
   لطفا کمکم کنید
   علی واسه منم همین اتفاقا افتاده اسم دختر رو بگو شاید بتونم کمکت کنم

 73. سلام.من چیز زیادی درباره خیانت یا رابطه ی نامشرع نمی دونم و نمی خوامم بدونم ولی به کسانی که قصد خیانت دارن میگم اگه میخوای این کار رو انجام بدی اول به عاقبتش خوب فکر کن شاید با اونی که دوست هستی اون چندتا بچه ی قدونیم قد داره گناه اون بچه ها چیه آخه که وارد همچین بازی کثیفی بشن

 74. سلام من یه چند وقته با پسر عموم دوستم و میگه دوستم داره و به خانوادشم گفته و چندبار اقدام به خاستگاری کردع ولی من گفتم نمیخاد فعلن بحث ازدواج رو وسط بیاره حرفاش میگه دوستم داره ولی رفتارش نه مثلا تا من بهش پی ندم پی نمیده وقتی دعوامون میشه غرورش رو نمیشکنه بیاد معذرت خاهی.به نظرتون منو دوست داره یا نه؟

 75. من تو ماه محرم برادر دوستم رو دیدم که به من زول میزند و شب عاشورا که با دوستم شمع روشن میکردیم اون با دوستش شمع مارو خاموش کرد و بعد که من ناراحت شدم گفت بیان برای شماا شمع روشن کنم و من و دختر عمه ان پسر شمع خریدیم و دادیم اون روشن کنه و اون پسر به من گفت که شمع هارو من به او بدم تا روشن کنه منم میدادم که بعد از چند دقیقه دختر عمش گفت بده من میدم بعد اون پسر شمع هارو از دست دختر عمش گرفت و گفت بیا تو به من بده منم میدادم ولی وقتی که شمع هارو میچیدیم دوستاش اومدن و گفتن تو از کی به دخترا شمع روشن میکنی بعد پسره خجالتی شد و دوستاش خندیدن و یکی از دوستاس اون رو برد به کنار دیوار جایی

  که ما صدایشون رو میشنیدیم گفت فهمیدن دیگه نرو به پیش اون دختر اونم میگفت نه من باید شمع روشن کنمولی خیلی خجالتی و هیجانی شده بود دلیلش چیه؟ لطفا بگین

 76. سلااااممممم دوستان من
  من تو یه رابطه هستم که یبار مچمو گرفته بهش خیانت کردم واشتباه کردم و خیلی زیاد پشیمونم ،اما باز عشقم بهم برگشت و دم از ازدواج میزنه بنظرشما جریانش چیه؟؟؟؟

 77. سلام خسته نباشین من ی پسردایی دارم بچه که بودیم همیشه باهم بودیم خیلییی بهم ابراز علاقع میکرد حتی چند بارم تو بچگیمون برام روی کاغذ نوشت ک دوسم داره و هی دستمو میگرفت و بهم توجه میکرد الان ک ب سن بلوغ رسیدیم من هنوز بهش علاقه دارم و دلم میخواد ببینم اون هنوز دوسم داره یا ن اخه چون دیگ بچه نیستیم و حجاب اینا نمیزاره من یکم ازش دور شدمو سرد و مثل قدیم دیگ باهم نیستیم اما حس میکنم هنوز بهم علاقه داره یبار ک نشسته بودیم جلوی جمع بهم گفت ک صدام چقد قشنگه که این اواخر اتفاق افتاد یکم پسر خجالتییه ولی وقتی میخنده به من نگا میکنه خیلییم پسر توداریه و حس میکنم بخاطر اون رفتارای بچگی یکم ازم خجالت میکشه ۶ماه از خودم کوچیکتره خیلی دورو بر دخترا نمیگرده چون خیلی رو حیا و حجاب و اینجور چیزا اعتقاد داره و با دخترای خیلی از خودش بزرگتر به نسبت بیشتر حرف میزنه اما مثلا یبار ک داشتیم ps بازی میکردیم هرچی میگفتم ادامشو میگرفتو برام درباره بازی توضیح میداد ازم طرفداری میکرد دربرابر داداش کوچیکترش بنظرتون دوسم داره اخه خیلد باهام حرف نمیزنه ینی کلا با دخترا کم دیدم حرف بزنه نظر شما چیه دوسم داره یا ن؟؟؟

  1. ببینید اگه پسری عاشق ی دختر باشه دختره حتما می فهمه من خودم خیلی خجالتی هستم و عاشق ی دختری شده بودم و خجالت می کشیدم بگم و از عکس العمل هم می ترسیدم ولی وقتی حس کردم داره از دستم میره ی دفه جرات پیدا کردم و بهش گفتم و خوشبختانه اونم از من خوشش میومده و حسش شبیه من بوده

  1. قماره بزرگیه حست.یا ۰ یا صده ماجرا.اگه منجر به رابطه بشه و به ازدواج ختم شه فوقالعاده ست.اما اگر به هردلیلی هرکدوم از طرفین هرجای رابطه تموم کرد خیلی خیلی بد میشه.در حدی که پشیمون میشی از کاره خودت.معمولا آدما گوش نمیدن به حرف کسی و کارشونو میکنن.اما پیشنهاد میکنم کنترل کنی خودتو..چون فامیل هستید نمی،تونی هرجور دوس داری تصمیم بگیری. حداقل از طرف تو شروع نشه چیزی بهتره

 78. سلام واقعا بعضی از پسرا خیلی بدن با روحیه دخترا بازی میکنن . خاک توسر پسری که بخواد برای یه دختر سو تفاهم درست کنه یعنی خاک کاهو برسرش .

 79. سلام به همه دوستان
  یه سوالی داشتم اونم اینه که یه پسری هست که همیشه به صورت آنالیزوری نگام میکنه من اولش به نگاهاش توجه نمیکردم تا اینکه یه روز مامانش تو جمعی که تنها دختر مجلس من بودم در گوش یکی از خانومای فامیلش یه چیزی گفت و اونم گفتش که دختر خوشگلیه خوبه
  تو هر جایی میشینم خونوادش میان پیش من میشینن
  و دیگه اینکه یه بار من خیلی به پسره نگاه کردم که دیدم داره به مامانش میخنده و مامانشم نگاهش به منه
  میشه راهنماییم کنید دلیل رفتاراشون چیه؟
  در ضمن باید بگم که من دختری با حجاب و با وقارم و بی حجاب نیستم (حتی یه تار مومم پیدا نیست)
  خواهشا راهنماییم کنید
  ممنونم
  یا علی

   1. ممنونم ازتون خودمم یه چیزایی حدس میزدم ولی میخواستم مطمئن بشم که حدسم درسته یا نه
    ولی ایشون خیلی مغرورن یعنی میفهمه که بعضی اوقات نگاش میکنم اما خودشو میزنه به اون راه تازه هنوزم از خانوادشون اقدامی نشده

    1. راست میگه ازت خوشش اومده چه بهتر که باحجابم هستی ،بعدشم کلا ادم مغرور ندیدی شما عزیزم ،اون فقط فاز غرور بر میداره و اگر کسی عاشق باشه ،غرورو در درجه ی اول قرار نمیده ن ؟

 80. میخاستم بگم شما دخترید میفهمید من ۳ سالی هست عاشق ی دختری شدم اولش که عاشقش بودم وقتی از مدرسه میومد کنار خونشون وامیستادم بعد میرفتم هیچی نمیگفتم خیلی دلخوشی بود واسم بعد روی تل بهش پیام دادم جواب نداد دیگه فهمیدم از جلو چشش افتادم بخاطر اون به هیچ دختری نگفتم الان باید من چکار کنم؟

 81. سلام چند وقت پیش ی شب داشتم با پسر دایی مامانم چت میکردم ک گف نفست کیع و اسنا منم گفتم اول تو یکم تعارف کرد بعدش گف خانوادم منم گفتم خانوادم گف بعدش کیع گفتم دوستم گف خب من چیم منم گفتم فکر کن همین سوالو من پرسیدم گف هب توهم تفسمی بعدش دیگع هرچی پی ام دادم جواب نداد تا وند روز بغدش ک گفتم چند روز پیشو یادتع گف ارع گفتم خب بیا اینبار جدی بگیم گف باشع بعد از چند دقیقع گف ب نعف هردومونع دیگع پی ام ندیم بعدش گف تو مث خواهرمی راستی همون روز ک گف نفسمی ی استوری عاشقانع غمگین گذاشت لطفا کمکم کنید چون دیر دیر میبینمش و ی لحظع کوتاه هست دقیقا نمیدونم ک دوسم با این چیزایی ک شما گذاشتع بودین وبسایت لطفا کمکم کنید

 82. سلام
  یه چیز جالب بگم؟
  بیشتر کسایی که نظر میدن خانومن چرا؟
  اخه حساس تراند اقایون وقتی دنبال بازی هستن زود همه چیز رو فراموش میکنن
  اما
  خانوما تو بازی کردن استعداد ندارن و تمام احساساتشون میاد وسط
  دقت کنید
  خوشبختانه تو کشورای اسلامی ازدواج یه پیوند محکمه اگر احساس کردید کسی دوستتون فکر کردن به ان شخص رو بزارید برا بعد از خواستگاری تا از لحاظ روحی صدمه نبینید
  و اقایون هم لطفا تا از دختری مطمن نشدید خواستگاری نرید
  روابط قبل از ازدواج خیانت در حق زندگی مشترک اینده هست
  اخه احساسات نااااب و دست نخورده ای که باید خرج همسرتون کنید قبلا مقداریش مصرف شده

 83. سلام به همه دوستان عزیزم
  بچه ها من یه مشکلی دارم و ازتون میخوام کمکم کنید
  من عاشق یه پسری شدم که ۱۳سال ازم بزرگترن و هردومون تو خانواده مذهبی بزرگ شدیم برای همین هردومون سنگین رنگینیم و البته بیرونمون کمی غرور داریم
  من خیلییی ایشونو دوست دارم و فکر میکنم ایشونم به من علاقه دارن اما هیچکدوممون نمیتونیم به هم بفهمونیم که عاشق همیم
  تو برخوردایی که با ایشون داشتم فهمیدم اصلا بلد نیستن با دختر جماعت ارتباط برقرار کنن که وقتی من اینو فهمیدم خیلی خوشحال شدم چون من خودم اهل دوستی نیستم دلمم میخواست طرف مقابلم هم اهل دوستی نباشه که شکر خدا ایشون اینجوری نیستن
  ولی من یه دفعه رفتارای ضایعی نشون دادم که متوجه شدم روی ایشونم به من باز شده و هی میخوان خودشونو به من نزدیک کنن اما بازم به دلیل حیایی که داریم نمیتونیم به هم زیاد نزدیک بشیم و از طرفی هردمون هنوز شک داریم که همدیگرو دوست داریم یا نه اینقدر که رفتارامون تو دوگانگیه
  من چیکار کنم تا ایشون بفهمن من هنوز ازشون خوشم میاد؟
  البته یه کاری که در شان یه دختر محجبه باشه
  خواهشا بگید من دیگه تحمل ندارم چون خیلی ایشونو دوست دارم و دارم از عشقش میمیرم

  1. ببین خواهر من اگه تو زندگی زناشویی حجب و حیا رو زیادی خرج کنی حتی اگه ازدواجم کنین بیشتر از ۵ یا ۶ ماه دوم نمیاره

   1. سلام ممنونم از راهنماییتون
    والا چی بگم من که خیلی خودمو بهش نزدیک کردم یعنی هرچی در توانم بوده گذاشتم تا بفهمه هنوز دوسش دارم ولی یه حالتی داره انگار تلافی میکنه
    مثلا من بخاطر حجابم نمیتونم زیاد بهش نزدیک بشم یه دفعه نزدیک میکنم دفعه دیگه محلش نمیذارم اونم یه دفعه نزدیک میکنه یه دفعه هم محلم نمیذاره
    نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم محلش بذارم نذارم
    و یه چیز دیگه اینکه به نظرتون ۱۳ سال زیاد نیست؟

  2. یک نفر بزرگتر رو واسطه کنید، بره صحبت کنه بدون اینکه تابلو کنه که شما باهاش صحبت کردین، از طرف بپرسه برنامش چیه. یه ته‌و‌تو در بیاره،

   1. سلام مرسی از شما که راهنماییم کردید
    فکر خوبیه ولی ما تو یه محیط کوچیکی زندگی میکنیم و اگه اینکارو بکنم خیلی زود لو میره و منم دلم نمیخواد چنین اتفاقی از جانب من بیفته

 84. سلام من سه سال پیش عاشق پسری شدم اونم عاشق من شده بود تو این سه سال ۶ ماهشو فقط باهم از طریق دختر عمه من و داداش اون باهم قول و قرار گذاشتیم من جز اون به هیچ پسری اصلا توجه نمیکنم اونم به هیچ دختری نگاه نمیکنه دوستای من وقتی میبیننش میگن به هیشکی توجه نمیکنه مارو میبینه اخم میکنه منم هر پسری میدیم اخم میکردم بعد من اون هر دومون مذهبی هستیم داداش اون با دختر عمه من بهم زدن رابطشونو دختر عمه من به هم زد بعد همش به من یواشکی نگاه میکنه ولی من همش نگاش میکنم میخواستم بدونم اون یعنی عاشق منه یا از یکی دیگه خوشش میاد

 85. سلام من تو دانشگامون عاشق ی پسری شدم هم خوشگله هم ارومو باوقار هروقت میبینمش هول میشم و سوتی میدم یا دستپاچه میشم باهم اصلا حرف نزدیم تا حالا ولی گاهی اوقات بهم زیرزیرکی نگا میکنه درضمن میشناسه منو و اسمم میدونه چون باهم همکلاس بودیم چیکار کنم ی جوری بدون اینکع بهش بگم چون غرورم نمیزاره بهش بفهمونم ک دوسش دارم ؟

 86. من مدتی بود پسر داییم و دوست داشتم ولی اون با یه دختر دوست بود وقتی که از اون جدا شد من خیلی خوشحال شدم غرورم نمیذاشت که بهش بگم دوسش دارم ولی اون بعد یه مدتی بانگاهاش با طرف داری هاش با قیرتی شدناش بهم فهموند دوسم داره ولی نمیدونم که چیشد با یکی دوست شد و باهاش ازدواج کرد ولی من هنوزم دوسش دارم نفهمیدم چیشد یه عالمه سواله بی جواب موند تو دلم یه عالمه چرا اگه دوسم داشت چرا ازدواج کرد اگه نداشت چرا امید و تو دلم روشن کرد اگه کسی و دوست دارین از من میشنوین برین بهش بگین تا اینکه یک عمر حسرت داشتنش و بخورین

 87. عشق بی معنیه دنبالش نرید اگرم فکر میکنید کسی دوستون داره یا عاشق شدین همش خیاله بیخیال شین راحت زندگیتونو کنید

 88. بابا جمعش کنین این عشقبابا برین جمعش کنین این عشق و عاشقی رو بچسبین به زندگیتونو آیندتون چیزی که زیاده پسر مردم حالا حالا ها خیلی وقت دارین به این چیزا فکر کنین عشق و عاشقی های الان همش کس شعره و تمام همه بهم خیانت میکنن از کجا میدونبن اصلا شما رو دوس داره شاید از روی هوس باشه الانم پسرا مشکل کمبود جنسی دارن بهشون اعتماد نکنین بلا نسبت پسرای اینجا دلیل نمیشه هرکسی نگات کنه عاشقت باشه مغزتونو با اینجا چیزا پر نکنید سینگلی از همه چی بهتره ارزش خودتونو پایین نیارن من خودم سینگلم راحتم به زندگیم میرسم توجه: خواهشا انقدر هم عاشق نشین وایسی یکی که لیاقتتونو داره بیاد سراغتون مچکرم .

 89. راستش من قبلا كسي و دوست داشتم و طرفمم متوجه شده بود خودش امد سمت من و شروع كرديم به حرف زدن ولي بعد يه مدت همه چي خراب شد و بيشتر من باعث اين خراب شدن بودم و تاجايي كه چند مدت اصلا ارتباطي نداشتيم ولي من چون هنوز دوسش داشتم رفتم سمتش اونم متقابلا مث قبل برخورد كرد تقريبا ولي خب بازم دووم نداشت و يه مدت بعد عوض شد رفتارش
  پيش من با دختراي ديگه صميمي برخورد ميكنه ولي با من حرف زدني مودب و رسمي انگار غريبم!
  الان هم شديم دوتا دوست كه اصن قبلا و به روي خودمون نمياريم و شده كه بازم حرف بزنيم ولي دوستانه
  به نظرتون ابراز علاقه كردن دوباره كار درستيه؟

 90. راستش من قبلا كسي و دوست داشتم و طرفمم متوجه شده بود خودش امد سمت من و شروع كرديم به حرف زدن ولي بعد يه مدت همه چي خراب شد و بيشتر اخلاقاي بد من باعث اين خراب شدن بود و تاجايي كه چند مدت اصلا ارتباطي نداشتيم ولي من چون هنوز دوسش داشتم رفتم سمتش اونم متقابلا مث قبل برخورد كرد تقريبا ولي خب بازم دووم نداشت و يه مدت بعد ديگه سمتم نيومد پيش من با دختراي ديگه صميمي برخورد ميكنه ولي با من حرف زدني مودب و رسمي انگار غريبم!
  الان هم شديم دوتا دوست كه اصن قبلا و به روي خودمون نمياريم و شده كه بازم حرف بزنيم ولي دوستانه
  به نظرتون ابراز علاقه كردن دوباره كار درستيه؟

 91. صلام ب همه بروبچ!من فاطمه هسم. من راستش یع حسی ب پسر داییم دارم که نمیدونم چیه هر موقع که میرم خونه مامانبزرگم میگم کاش اونم اونجا باشه وقتی نگام میکنه یجورایی خجالت میکشم اووم خجالت میکشم باهاش صبت کنم این نشونش چیه؟عشق؟یا یع چیز ساده؟

 92. سلام تو فامیلامون ی پسری هس خیلی دوسش دارم اونم دوسم داش البته خیلیم دیر نشد ک جلوی خودم داش از رلاش و عشقش نسبت ب اونا میگفت ینی نابود‌شدم اونم داش میدید اما هیچ کاری نکرد الان خیلی گذشته ازون اتفاق اما من هنوزم افسردم واقعا چند بار میخواسم خودکشی‌کنم اما نکردم حالا هم دارم ازش انتقام میگیرم ولی وختی جلوش با رلم صحبت میکنم رنگ نگاهش پشیمون و عاشقی میگیره الانم ازش متنفرم فقط دارم خورد شدنشو جلو چشمم میبینم کیف میکنم

 93. سلام.
  یه سوال داشتم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه
  من کلا آدمیم که تو فاز دختربازیا اینا نیستمو همش سرگرم کارم ولی به تازگی از یه دختری خیلی خوشم اومده و اونم یه چندباری وقتی برمیگشتم سمتش میدیدم داره نگا میکنه یه حسی بهم میگه دیگه وقتشه اما چندتا مشکل هست
  من کلا از دختربازیا اینا خوشم نمیاد و وقتشم ندارم
  دختره محجبس که همین میترسوندم که پیشنهاد بدم
  مشکل سومم اینکه کلا دو یا سه بار دیگه فرصت میشه باهاش روبرو شم و همشم اونجایی که کار میکنه شلوغه
  میخواستم کمکم کنید که تو این دوسه بار چطوری توجهشو جلب کنم و به اصطلاح آمار بگیرم که نظرش چیه که یه موقع ضایع نشم
  مهمتراز اون چطوری پیشنهاد بدم

  1. بستگی داره برای رل میخوایش یا ازدواج ،اگر دنبال دختر بازی نیستی واسه چی پیشنهاد دوستی بدی؟؟ اگر میخوای بیشتر باهاش اشنا بشی بهش بگو که من میخوام بیشتر باهاتون اشنا باشم اما میدونم هر کاری راهی داره بنابراین اجازه میخوام که با خانواده خدمت برسیم همین ،کلا صداقت بهترین راهه ،نمیخواد جلب توجه کنی ،فقط حتما بگو که میخوای رسمی ازش خاستگاری کنی یا حالا بیشتر باهاش اشنا بشی .

    1. سلام من یه بار تو عروسی دختر داییم عاشق پسر خاله دختر داییم شدم اون به من خیلی نگاه میکرد و بهم لبخند میزد من هم خیلی ازش خوشم میاد ولی نمیتونم اینو بهش بگم لطفا کمکم کنین.. ممنون

 94. سلام.شما چند سالتونه؟بنظرم سعی نکنید بی پروا عمل کنید.این عشق رو درونتون نگه دارید و بهش ایمان داشته باشید.چون شخص مورد نظرتون اول باید پا پیش بزاره.با توجه به تجربه خودم میگم.من خودم عشقمو اعتراف کردم و ازدواج کردیم و بعد به اختلاف برخوردیم و اون هم ازدرست کردن رابطه شانه خالی میکرد و میگفت:” این تو بودی که اول ابراز علاقه کردی ( باوجود اینکه اون موقعها خیلی دوسم داشت) وگرنه من که اول چیزی نگفته بودم.”خلاصه این نقطه ضعف من شده بود.صبر داشته باشید.بالاخره که باید ازدواج کند.اگر انتخابش شما باشید،با شما ازدواج می کند.در این موارد اصلا نباید عجله کنید.چون ازدواج خیلی امر مهمی است.

 95. سلام. من به عنوان یه پسر دارم میگم. اگر پسری توی جمعی خودشو واسطون میگیره، یعنی تو نختونه، ولی تو نخ بقیه هم هست. پس نباید با محل دادن به شما امکان بدست اوردن بقیه رو از دست بده.
  اما اگر واسه شما از علاقه مندی هاش دست میکشه و شما موفق تغییر عادات روزانه اون شدید، پسره عاشقت شده برو حالشو ببر.
  هیچ وقت فکر نکنین پسری از شما خوشش نمیاد. ما پسریم. ما از همه خانوما خوشمون میاد، حتی وقتی عاشق کسی هم هستیم همینطوره ولی بخاطر عشقمون چشممون رو به همه چی میبندیم.
  ما اگر به دختری پیشنهاد نمیدیم دو تا حالت داره. یا دختره رو سر تر از خودمون میبینیم و راه رسیدن بهشو تغریبا غیر ممکن، یا خجالت میکشیم. ولی در حالت شک نکنین، پسری که شما دوسش دارین شما رو دوست داره. اینکه طی مرور زمان اندازه علاقش به عشق تبدیل بشه به خودتون بستگی داره.

 96. سلام من تو اینستا با ی پسر به شدت مغرور دوست شدم البته دوستی از سمت خودش بود اوایل خوب بودیم باهم بیرون میرفتیم‌ تا اینک کم کم به مشکل خوردیم بحث داشتیم یک روز باهاش قرار گذاشتم بیرون گفتم باید گات کنیم گف ن بیخود میکنی من نمیخام از دستت بدم و تا اینک باهاش حرف زدم راصی شد و قبول کرد بهم نمیخوریم‌تا اینک بعد دو هفته پیداش شد دوباره تو اینستا چکم‌میکنه پیام میده روم غیرتی میشه ولی نمیگه برگردیم آیا این پسر منو دوست داره؟؟؟؟؟؟
  تورو خدا جوابمو بدیین خیلی واسم مهمه خیلی لطفا

  1. به قول معروف هیچ دختری جذاب تر دوست دختر قبلیت پیش یه مرده دیگه نیست. اون غیرت الانش از سر دوس داشتن نیست. ولیی…
   گیرم دوست داشته باشه که احتمالا هم داره (چون تو خودت باهاش بهم زدی نه اون) دیگه مهم نیست، چون تو با دلیل خاصی باهاش بهم زدی. قبل از هر واکنشی به اون دلیل فکر کن
   موفق باشی

 97. سلام از اون جایی که دیدم خیلیها مشکل دارن ببینن آیا طرف مقابل دوستشون داره یا نه به فکر یک پروژه افتادم. شما دخترا می توانید یکی از دوستاتون که به خوشگلی خودتون هست ( که در مورد بعضی دخترا شاید پیدا نشه ) خواهش کنید که با شما به دیدن شخص مورد نظرتون بیاد بهش بگید که یکم به دوستتون نخ بده و باهاش لامپ بترکونه و به رفتار طرف مقابل نگاه کنید و ببینید که آیا به شما وفادار هست یا نه؟ ولی پیشنهاد می کنم که پسرا این کارو انجام ندن چون وقتی من امتحان کردم، بیشور عاشق طرف شد. اگر کار کرد بگید که من سبت اختراع بکنمش.

 98. سللم من با دختر خالم بودم یعد دوست اومد من از دوسته دختر خالم خیلی خوشم اومده دوست دارمبعضی موقه ها بیرون میبینم اما جرعت نمیکنم به نگاه کنم ولی اون نگاه میکنه به نظرتون از من خوش اومده یا نه؟ 😕

 99. سلام.من ترم دو کارشناسی هستم یه پسری سرکلاس هست ک من ازش خیلی خوشم میاد.خلاصه ترم دو بعد عید ۹۸ دل زدم به دریا بااکانت ناشناس بهش پیام دادم و گفتم ک ازش خوشم میاد اول پیامم بهش گفت چقد رنگ سورمه ای بهت میاد.آخرپیام خودمو معرفی کردمو دلیت اکانت کردم حالا تدم تابستونی باهم بودیم.هرهفته لباس رنگ سورمه ای تنش بود بعد دوستم بهم میگفت یواشکی داره نگات میکنه تارفتم نگاهش کنم روشوبرگردوند.نگاهش فرق داره باپسرای دیگه بعضی وقتا زیرچشمی یواشکی حتی دیدم ازبغلش ردشدم باچشم دنبالم میکنه سرشو برمیگردونه.خیلی دوسداشتم بدونم اونم حسی ک من بهش دارمو داره؟علاقه دوطرفست ولی اینم بگم بنظرم خیلی مغرورم هست.

 100. سلام اگه يه پسرى يه مدت تو نخت باشه هى نگات كنه و بعد از يه مدت يه كم سرد بشه و بعد دوباره ابراز علاقه كنه نشونه چيه؟؟؟؟؟
  لطفا جواب بدين:)

  1. سلام…‌جَو جوانی داره و به نظرم داره تند میره …سعی کن ۴یا ۵ماه اصلن همدیگه رو نبینین….بعد ببین حسش فروکش کرده..اون موقع منطقی تصمیم بگیر…البته اگه واقعا میخوای بفهمی عشق بوده یانه

 101. سلام من الان ۱۴ سالمه ت سن ۸ سالگی عاشق هم کلاسیم شدم یعنی وقتی دیدمش شد تمام زندگیم از اونم ت این چند سال نشونه های دیدم
  با هر بهونه ای دوس داره باهام حرف بزنه ولی جوری انگار از من بدش میاد
  هر وقت نگاش میکنم میبینم اونم داره نگام میکنه ولی سریع هر دو نگاه منو می دزدیم
  هر وقت می بینمش میاد جلو چشمم تا ببینمش ولی خودش اصلا نگام نمی کنه
  جلوی من از دختر دیگه ای میگه
  دارم دیونه میشم لطفا کمکم کنید😌

 102. سلام من با یه پسر در ارتباطم سن جفتمون ۱۶ ساله ما اهل کرج هستیم و الان مدتیه که‌تو رابطه ایم از اول دابطه مون گفت که بعضی وقتا تو خودش میره به دلیل مسائل خانوادگی خیلی ضربه خورده اینجوری شده یه مدت اینجوری شده بود ولی بهم‌ابراز علاقه میکرد با کاراش‌ ولی الان یکی از دوستانم گفته داره میپیچونه من از کجا بفهمم داره می پیچونه یا نه لطفا کمک کنید

 103. سلام
  یه پسره هست که دوسته داداشمه من واقا از وقتی که داشتم میرفتم کلاس چهارم عاشقش شدم.چند روز پیش یکی از دوستام رفت بهش گفت یه دختره ازت خوشش میاد بعد اونم سریع گفت هدیه(همون دختر عینکیه آخه من عینک میزنم)بعد دوستم هم گفت اره بعد اونم گفت میدونم اما منو دوستام نمیدونیم از کجا فهمیده من هیچ رفتاریم نداشتم که بخواد شک کنه، لطفا راهنمایی کنین از کجا فهمیده؟بعد اون اصلا هیچوقت نمیومد کوچه از پریروز که فهمیده من ازش خوشم میاد همش میاد، پریروز من نبودم زود رفت اما دیروز که بودم اومدش امروزم از وقتی که رفتم کوچه اونم اومدش. اما دوستم دوباره رفت بهش گفت که اون واقا دوست داره از ته دلش بعد اونم گفتش من نون و نمک داداشش رو خوردم بعد گفتش چرا خودش نیومد بهم بگه دوستم گفت نمیتونه نمیتونه اونم گفت چرا دوستم گفت چون روش نمیشه بیاد بهت بگه بعد دوستم گفت یه چیزی بگو بعد اونم گفت چی بگم بعد هی هم میگفت من نون و نمک داداشش رو خوردم بعد آخرم گفت نه و رفت😓محرم داشتیم می‌رفتیم بیرون با ماشین بعد به بابام سلام کرد من سریع برگشتم داشت با لبخند بهم نگاه میکردم بعد دو دقیقه هم که برگشتم دوباره داشت با لبخند بهم نگاه میکرد. بعد دیروزم با خنده بهم نگاه میکرد.
  بعد اون از کجا میدونست من خوشم میاد ازش که سریع اسمم و آورد؟چرا از وقتی که فهمیده خوشم میاد ازش میاد کوچه؟ چرا همش میگفت نون و نمک داداشش رو خوردم؟ چرا بعضی لحظه ها بهم لبخند میزنه؟
  بخدا گیج شدم از من خوشش میاد یا نه لطفا بهم راهنمایی کنین؟ خواهشاً!

 104. چند وقتیه ازیه پسری خوشم اومده چندباری چشم توچشم شدیم بعضی وقتام که حواسش نیست منو میبینه تعجب میکنه دوستاشم منو میبینن اسم پسررو صدامیکنن پسرم منو نگاه میکنه چن باریم مچ‌شو گرفتم وقتی حواسم نبوده نگاهم میکرده وقتی نگاهش کردم یه طرف دیگرو نگاه کرده به نظرتون دوستم داره

 105. سلام من ۶ ماه که با پسری در ارتباط هستم خیلی هم دوسش دارم ینی عاشقشم اون تهران و من زاهدان اون تا حالا منو ندیده ولی میگه خیلی دوست دارم بهت وابسته شودم بهت دل بستم و از این حرفا میگه میخام بیام خاستگاریت میخام خانم خونم بشی نمیدونم داره راست میگه یا نه یا میخاد اذیتم کنه لدفن راهنماییم کنید چه جوری متوجه بشم که دوستم دارع

 106. سلام من دو سال هست که عاشق یک نفر شدم ایشون استاد بنده بودن راستش دیوانه وار عاشق ایشون بودم و هر کاری میکردم تا حتی یک لحظه هم که شده ایشون رو ببینم ایشون هم رفتا راش نسبت به من خیلی خاص بود اما هیچ وقت به من نگفت که دوسم داره یا نه من دختر ه مغروریم برای همین همیشه سر کلاس بهش رو نمیدادم مثلا یبار سر جلسه امتحان اومد جلوم نشست من همه سوالا رو نوشته بودم اما ایشون گیر داده بود اگه من سوالی دارم بگم تا راهنماییم کنه یا اینکه سر یه موضوع یبار از ایشون ناراحت بودم ایشون پیش همه به من گفتن اینجوری نگام نکن بخدا ناراحت میشم اینم بگم که ایشون سر کلاس به من زیاد نگاه میکرده یا بعضی وقتا که مریض بودم به من توجه میکردن راستش الان یه سالی میشه که ایشون از این دانشگاه رفتن و من ندیدمشون میشه بگید راهنماییم کنید که ینی میشه ایشون واقعا منو دوس داشته باشن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن