سبک زندگیمهارت زندگی

چگونه بفهمیم دختری دوستمان دارد

او همیشه جلو مسیر شما قرار میگیرد، یا به جوک های شما می خندد و حالت نگرانی دارد وقتی در کنار شماست. شما مطمئن نیستید که این رفتارها مربوط به این است که عاشق شماست یا فقط می خواهد دوست شود یا فقط یه حس معمولی می باشد. این سوالات برای شما پیش می آید که چگونه بفهمیم دختری ما را دوست دارد ؟ چگونه بفهمیم که یک خانم از ما خوشش می آید؟ که در این مقاله ما به شما خواهیم گفت.

بخش ۱ از ۲ : توجه به زبان بدن زنان بخش ۱ از ۲ : توجه به زبان بدن زنان

1به حالت او توجه کنید. وقتی که یک دختر شما را دوست دارد، همیشه سر راه شما قرار می گیرد. اگر همچین اتفاقی بیفتد دختر دوست دارد با شما صحبت کند. بازی کردن با موها, چشم برنداشتن از مرد مورد علاقه در هنگام گفتگو, لبخند زدن و تقلید از مرد مورد علاقه از جمله نشانه های علاقه مند شدن دختران به پسران می باشد و این حالت زبان بدن زنان می باشد.

2خیره شدن به شما و ارتباط چشمی : اگر یک دختر به شما علاقه داشته باشد ارتباط چشمی با شما برقرار خواهد کرد و به نحوی به شما خیره خواهد شد همانند اینکه شما تنها پسر موجود در محیط هستید.

3یکی دگیر از حرکاتی که دختر هنگامی که شخصی را دوست دارد، این می باشد که دوست دارد نزدیک شخص مورد نظرش شود. البته این در مورد تمامی دخترها صادق نیست چون برخی از آنها خجالت می کشند.

4مانند آینه عمل می کند. دختر اگر از کسی خوشش بیاید بعد از چند دقیقه حرکت شخص مورد نظر را تکرار می کند. برای مثال وقتی دستان خود را کنار لب هایتان ببرید چند دقیقه بعد دختر این کار را انجام می دهد.

5دیگر حرکاتی که دختر در مقابل شخصی که دوستش دارد انجام می دهد عبارتند از : اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها، خم شدن به طرف شما هنگام صحبت، بازی کردن با موهای خودش و لبخند زدن هنگامی که شما به او توجه می کنید.

بخش ۲ از ۲ : نکات دیگر در مورد این مقاله بخش ۲ از ۲ : نکات دیگر در مورد این مقاله

1توجه به لباس : وقتی دختری از شما خوشش بیایید هنگام لباس پوشیدن سعی می کند بهترین لباس های خود را بپوشد تا توجه شما رو به خودش جلب کند.

2دختری که به پسری علاقه دارد, از مشاهده آن پسر با دختر دیگر ناراحت می شود. این ناراحتی به دلیل حسادت در او ایجاد می شود. چگونگی و آنالیز نگاه های دخترانه از دیگر نشانه های علاقه مند شدن دختران محسوب می شود.

3دختری که شما را دوست دارد همیشه کنجکاو هست. او در مورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند. همچنین وضعیت مالی شما را می سنجد.

نکات آموزشی این بخش :

۱- اگر دختری از شما بخواهید که با او بیرون بروید بدین معناس که میخواهد چیز های بیشتری در مورد شما بداند.

۲- وقتی هنگام صحبت با فرد موردنظر متوجه شدید که با سرعت زیاد پلک می زند، باید بدانید که وی واقعا از شما خوشش آمده. دلیل این کنش این است که نگاه های طولانی که با هیجان همراه هستند موجب خشک شدن چشم و در نتیجه پلک زدن های زیاد می شود.

۳- اگه همیشه برای شما اونجاس و کارایی رو برای شما انجام میده، حتی مثلا وقتی تشنه اید یه مقدار از نوشیدنی خودش رو به شما تعارف میکنه، بدین معناس که شما را دوست دارد.

۴- در زبان بدن لمس کردن ابروها نشانه ی این است که شما از چیزی خوشتان آمده است. اگر فردی هربار که با شخص خاصی رو به رو می شود این حرکت را انجام دهد مطمئن باشید که به او علاقه مند است.

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

‫9 نظرها

 1. سلام یه دختری هست میشه دختر دختر عموی بابام تویه مغازه ارایشی بهداشتی کار میکنه هر موقع میرم تو مغازشون چیزی بخرم اخماشو میکنه تو هم و هی به مقنعش ور میره و مواشو مرتب میکنه منم واقعا ازش خوشم میاد به نظرتون دوسم داره ؟؟؟جواب بدین خواهشا

 2. سلام. من جای که کار میکنم بغلش خوده صاحب مغازه هستس که خونشون دو سه طبقه هستش وتو یکی از خونشونم دخترش میشینه. واقعیتش من عاشق نوه ش شدم . اونم هرزگاهی از جلویه چشام میادو میره و هرزگاهیم یه دو سه تا زیر چشمی نگام میکنه. ولی خدایش دختره اخلاقش خیلی سنگینه. من الان از کجا بفهمم برای برقراریه ارتباط علاقه منده؟

 3. سلام تورو خدا کمکم کنید من از ۹ سالگیم عاشقه یه دختری شدم تا الان که ۱۸ سالمه فقط میخوام یکی که در مورده اینجور مساعل زیاد میفهمه کمکم کنه من این چند وقته واقعا خوابو غدا ندارم خیلی افسردم تورو خدا یکی کمک کنه اینم آدرسه ایمیلم هرکی میفهمه کمکم کنه تورو خدا fcfcfcfcfc1380@gmail.com

   1. سلام اگه میشه به منم کمک کنید ، ممنون میشم ، بین یه مسئله بزرگ در همین مورد گیر کردم و به کمک نیاز دارم و اینم آیدی تلگرامم : @ras_0281
    و پیح ایتستاگرامم (دایرکت پیام بدید) : @ras_se7en

 4. من از یه دختری خوشم میاد بعد خیلی خجالتی ام بعد اون هروقت منو می بینه احساس میکنم رفتارش عجیبه بعد برادرم ۱ سالشه به اون و مادرم خیلی نزدیک میشه میشه بگین اون منو دوست داره یا نه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن