آرایش و زیباییمد

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

پاک کردن آرایش بسیار ضروری است بخصوص از آن جهت که آرایش کردن باعث مسدود شدن منافذ صورت می شود، به خصوص اگر آرایش زیاد کرده باشید. شما باید آرایش در اسرع وقت زمانی که دیگر به ان احتیاج ندارید مثلا در هنگام شب آرایش خود را پاک کنید زیرا آرایش باعث زدن چوش و کدر شدن پوست در آینده می شود. می توانید با استفاده از تکنیک هایی که در این مقاله گفته می شود، برای پاک کردن آرایش خود کمک بگیرید.

1پاک کردن آرایش چشم: برای پاک کردن آرایش دور چشم از یک درستمال نرم استفاده کنید. مواد شیمیایی پاک کننده آرایش باعث سوزش چشم می شود و اصلا برای دور چشم مناسب نیست. تمامی آرایش چشم خود، خط چشم، ریمل مژه، ابرو و سایه چشم را پاک کنید.

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

2استفاده از حوله داغ برای باز کردن منافذ پوست: حوله سرخود را بر روی یک سینک بخارآبگرم، نگهدارید و سپس دور صورت خود بپیچید. این کار باعث می شود منافذ صورت باز شود و پاکسازی آرایش را راحت تر می کند.

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

3پاک کردن آرایش لب: مقدار کمی از وازلین را به لب خود زده و به آرامی آنرا مالش دهید و با کمک یک دستمال کاغذی، رنگ لب و ژل وازلین را پاک نمایید.

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

4شستو شوی ملایم صورت: بسیاری از آرایش شما باید در این مرحله پاک شده باشد. برای پاک کردن آرایش کل صورت آن را بشورید. پوست شما در طول روز با آرایش پوشیده شده بود و حالا نیاز به نفس کشیدن.

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

5حذف هرگونه آرایش چشم در حالی که بعد از شستشو باقی مانده است: دیدن یک ذره ریمل موژه و خط چشم بسیار رایج است که شما می توانید با استفاده از یک گوش پاک کنن مرطوب این کار را انجام دهید.

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

6بستن منافذ پوست صورت: بعد از اتمام مراحل بالا صورت یک الی دو بار آبسرد را روی صورت خود بریزید. و در آخر برای آرامش پوست از مرطوب کننده استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
چگونه چرم اصل را تشخیص دهیم

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

7پایان

چگونه آرایش خود را پاک کنیم

برچسب ها

onehow

از سال 93 وب سایت چگونگی را راه انداختیم و سعی می کنیم مقالات مفید و ارزشمندی را برای شما عزیزان در وان هو منتشر کنیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن